Досвідчені садівники розповіли, що огірки слід висаджувати в цьому році, щоб отримати заздрюваний урожай

Які види огірків для вирощування у відкритому грунті краще? Це питання стало актуальним для мене 2024: сусід запропонував нам невеликий сад для тимчасового використання. Жінки пояснили, що вона не встигла настоюватися в землі, бо жопа дочка віддала їй близнюки і потрібна її допомога. І господиня не хочу, щоб земля була пустою і переросли бур'янами. Мій новий бабуся навіть дав мені томатне насіння і солодкий перець від особистих податків. Вона заявила, що не вдалося. Сусід консультував про зміну насіння огірків, оскільки він розчарувався в минулому році.



Я не висадила огірки на себе перед. Ми зазвичай купили їх на ринку, а також дали домашні овочі нашим рідним. З особистого досвіду я знав, що сорти огірків для вирощування садівників походять по-різному, а смак горішонів іноді залишає бажати кращого: вони часто мають тверду шкіру і можуть гіркувати.

Для того, щоб переконатися в цьому, наші коти Тімоті допомогли мені. Як кошеня, він почав запитати на сирі овочі. Одного разу я зробив салат свіжого огірка, і Тимоша була лука до тих пір, поки я дав йому очищену частину карнизу. Кошеня їсти її з великою насолодою і спокійно викласти на диван. Після цього я часто дав кішки огірки, але іноді він відмовився навіть спробувати їх. Як виявилося, Тимофій запашився, коли були екземпляри з гіркотою. Я хочу, щоб дізнатися, що я можу дізнатися, що я хочу, щоб я хотів би дізнатися, що я хочу, щоб я хотів би дізнатися, що себе!



Я мав можливість самостійно вибрати насіння для майбутніх Корнішонів. Спочатку я вирішив прочитати про популярні сорти огірків для вирощування на домашніх грядках в Інтернеті. Але думки експертів відрізнялися, і було стільки інформації, що я плутався. З моїх знань сортів буббі зелених красунь було зменшено до знаменитих «фонових» і його гібридів, і вони нещодавно не викликають радості, потрібно «завдити другу» і «допомогти залу».

р.

Я вирішив запросити своїх близьких друзів на каву і в той же час попросити їх «з пристрастю», які сорти огірків виростити, щоб вибрати, так що салат хороший, і можна засолити. З моїх друзів Tanya і Лілія живуть в приватному секторі, вони мають великий досвід посадки овочів і догляду за розсадою. Вони домовилися поділитися знаннями з мною.

Ми тихо п'яємо каву, поки ми почали говорити про сорти огірків, щоб виростити в саду. З цього моменту молодий господиня почав сперечатися. Один доведений іншому, що знає кращі сорти огірків.

7275569

Тетяна розповіла мені, що я повинен купити польське насіння. Вона оцінила такі сорти: «установи», «сопілька», «Андрус», «крон», «Каесар» і «Сремський». Я також пам'ятаю свого роду слово «Французький Корнішон».

І Лілія почала переконувати всіх, що краще вибрати голландський сорт «сатіна», «екол», «режисер», «артист», «фоенекс», «амур», «айкс» або «анзор».

І дівчата наполягали на власній, але були однозначно, що вони не повинні врятувати на насіння. Вони впевнені, що краще купувати оброблені якості насіння гібридних самозапильних сортів. Їхні пакети вносять літеру Ф. Так як гібридні сорти схильні до дегенерації, то насіння з таких огірочків не варто збирати: вони не дадуть попереднього врожаю.



Мої друзі сказали мені, що в березні можна засіяти розсаду огірків в торфських чашках. Наприкінці квітня або на початку травня землі досить прогрівати, а потім необхідно перенести вирощені рослини до ліжка. Таким чином я отримає ранній урожай з відкритого грунту.



Я слухав своїх друзів, але я не збираю боків так, щоб не відірвати когось. Для себе я вчинив, що необхідно додатково придбати ті сорти огірків, які господиня повністю задоволені. Тоді я зможу вирішити, що це право на мій сад. Я думаю, що це право зробити.

Який вид огірків можна рекомендувати? Я хочу вашу думку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное