Щоб ложки і локони знову сяють, просто залишають їх в цьому розчині протягом години.

Якщо ви не живете самостійно, то проблема про те, як очистити ложки добре відомі вам. Чим гірше, коли дитина або чоловік допомагає мити посуд (по суті, така ж дитина, тільки велика). І чим більш активно вони роблять це, тим частіше вам доведеться скребти ріжучі. Я бачив це з особистого досвіду.



Порадуйте помічників у поганій вірі не варто, бо вони будуть відхилені і повністю зупинятися на допомогу з будинком. Як правильно мити і періодично ретельно шліфувати. І як очистити ложки без особливих труднощів, я розповість вам зараз.

Як очистити ложки побутової хімії? Кухонні аксесуари промивають як народними засобами, так і за допомогою побутових хімічних речовин. Тут вибір твої. Тільки перед очисткою ложок, ножів і виделок слід визначити, який матеріал вони виготовлені з і позбавляють їх в окремі затиски. Якщо метал чутливий до абразивів, ви ризикуєте руйнувати ріжучість, і вони зараз дорогі.

За допомогою спеціальних продуктів, придбаних в магазині. При покупці миючого засобу кожен господиня орієнтується на свій гаманець і особисті переваги. Рекомендується чистити ложки відповідно до інструкцій, надрукованих на упаковці. Але якщо попередньо замочити їх в гарячій воді з додаванням цього препарату, то накопичується бруд буде видалено набагато простіше.



Для приготування теплої води необхідно чистити рушник або серветки, губку і чашу. Також може знадобитися горщик, фольга і стара зубна щітка. Я сподіваюся, ви знаєте, що щітка шаббі не повинна відкинутися, тому що це корисно для очищення важкодоступних місць і видалення забруднюючих речовин на орнаментах.

Для миття кухонного посуду підійде сода, гірчичний порошок, лимонна кислота або лимонний сік, оцет, горілка, сіль, порошок зуба і господарське мило. Деякі господині рекомендують використовувати кисневий відбілювач для очищення ложок, але я не впевнений в абсолютній безпеці цього продукту.

Для видалення бруду від ріжучих, можна приготувати універсальний розчин. Необхідно залити 2 л окропу в миску, замочити 50 грам господарського мила в гарячій воді і залити дві ложки гірчичного порошку там. У цій рідині дозволено замочити ложки будь-якого матеріалу протягом години або довше. Для підвищення ефективності суміші додайте склянку горілки або місячного до контейнера. Потім потерти проблемні ділянки губкою або пензлем, і весь наліт зникне.

р.

Як очистити ложки з гарячим розчином Форки і ложки нержавіючої сталі і алюмінію легко очищають після замочування в гарячому розчині. Залийте 2 л окропу в сковороду, залийте 2 ст. ложки соди і солі, додайте 1 ст.л. лимонної кислоти, перемішайте все і кладемо там різак. В розчині не менше 30 хв. Каструля повинна зберігатися на невеликому вогні весь час. Кислота лимонна можна замінити оцтом або лимонним соком.

Вироби з мельчиора або срібла можна очистити таким чином: покласти фольгу на дно страв, залити 2 столові ложки соди, залити літром окропу і опустити локони ложками на 5 хвилин. Потім промийте їх під проточною водою. Залишки пластівців між зубами і на візках можна видалити з зубним порошком за допомогою м'якої щітки.



Що стосується очищення алюмінієвих ложок і локонів, я раджу не турбувати занадто багато. З моменту підтвердження шкоди алюмінієвого начиння до тіла людини, його необхідно відкинути або вручну для переробки.

Вимитий різак рекомендується протерти суху серветкою або рушником. Не буде розлучення, і вони будуть тримати їх щедрість і чистоту довше. Мельчиор і срібні вироби краще приховані в спеціальному ящику, щоб вони менше контактували з повітрям і не діляться.



Моя бабуся очистила виделку дуже просто: замочують їх в бульйоні, який залишився після картоплі, а потім знімають наліт з ганчіркою. Кращий відвар молодих бульб. Мельчиор ріжучий вона занурилася в теплу сиру або воду, в якій яйця кип'ятять. Після замочування посуд став новим. Як дитина, я допомогла мені бабуся: промийте все в проточній воді і протріть рушником.

р.

Зробіть свою консультацію і поділіть свої знання, якщо ви знаєте інші способи очищення ложок і локонів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное