Коли мій син сказав, що він прийде додому з дочкою-завданням, я був щасливий, то я не знаю, скільки вони змінилися.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Такі фактори, по суті, виявляють нас, відрізняють нас від інших людей. Вони можуть бути відносно комфортними, але вони присутні. І навіть дивний Ніщо може змінитися. Наприклад, батьки, які хочуть дитину вибрати конкретну професію, не завжди зможуть досягнути успіху. Зважаючи на те, що їхня дитина є живою людиною і має свою долю і бачення цього світу.

365138р.

При цьому людина може змінити себе, під тиском навколишнього середовища. Багато наших співвітчизників, які за кордоном протягом тривалого часу, змінюють свої погляди на певні речі. І це не дивно. Більш вражаючим є претензія наших співвітчизників для повернення додому. «Як ви не їсти маслини на новий рік? Чому ти посміхається і бачить щось смішне? У пострадянських країнах виникає недолік розуміння і толерантності. Звісно, це просто займає більше часу.

Коли мій син одружився, я був омолоджений. Мій батько і я дав йому все, що ми бажали. Хороша освіта, виховання, моральні цінності. Антон виріс нормальний хлопець, фізично розвинений і розумний достатньо, щоб перейти до Сполучених Штатів. Він живе і працює там з братом. Звичайно, є часи, коли він стає дуже важкою без тільки сина. Але я завжди впевнений у своїй безпеці і особистому комфорту. А перспективи, які ви згодні, також гідні.



Хоча я знаю, що програмісти роблять багато грошей в нашій країні, це, безумовно, не порівняти з Америкою. Антон, коли ми поговоримо з ним через відеопосилання, часто розповідаємо, що досвід, який він отримав за кордоном, не можна порівняти з можливостями нашої країни. Навіть в Європі. На додаток, Аліна, моя сина, також знайшов її виклик за кордоном. Вона стала дизайнером, між нами, досить успішним. Вона захотіла перемістити ще більше, ніж мій син. Завжди хотів піти за кордон.

Я зустрівся з друзями. Все уявляв нас всі зустрічі, слухання. Ми поділимося новинами та обговорюємо, як відбувається. Такі приємні неприємності і антіфікація чогось доброго. Але, на жаль, на призначену дату, син і дочка-в-право не встигли. Антон на останній хвилині впав на голову якийсь важливий проект, і їм довелося зупинитися. Вони прибули пізніше, точно на день народження Аліни. Який мені трохи плутати. Але дайте мені сказати вам все для того, щоб.



У центрі нашого міста панує прелімінарний син. Я сказав, що він був необґрунтований: ми всі підходимо, не проблема. Але Антон відповів, що вони тепер були сім'єю і будуть некомфортні, якщо мій батько і жив за стіною. Крім того, він часто доведеться сидіти на ноутбуці, тому шум від наших розмов буде відволікати його. Я згоден з ним, тому що я хотів би перетворити музику голосніше, щоб вона не була нудною. Але це тільки початок. Ще раз я пішов, чим здивувати зміну персонажа своїх американців.

На призначеному день мій чоловік і я, одягнений і з подарунком, прийшов до мого сина. Не дивлячись на те, що вони розселилися в день до того, як їхня квартира була майже повністю заселена. І дуже добре очищається (для таких і таких грошей). Тексти пісень, а це означає: Але що-небудь ще застрягти мене. На своєму святі дочка-в-одному не виглядала на всі елегантні. Детальніше: Я ніколи не бачив її так "домашній" Руб, мінімальний макіяж, і просто посмішка. Тоді мій син пояснив мені, що в США люди мають дуже різне ставлення до свого зовнішнього вигляду і не хвилюйтеся про це взагалі. Ви повинні бачити очі Аліни, що день. О, прийти на.



Далі, коли ми подаємо подарунки, Антон і Аліна, як вішалка, почали перекручувати ніс. Не потрібно дарувати подарунки. Ви можете зробити з привітаннями або, в екстремальних випадках, листівка. З іншого боку, що ви дійсно можете принести їжу з вами. Одна страва для брата. Виявилося, що син сказав щось, як ходьба «в складці». Але я не звертаю увагу на це, я думав, що він був жартом. Вимкнено це не жарт. Що ми робимо на роботі іноді. Не варити нічого і не витрачати. Але це робота... З іншого боку, син назвав службу доставки і таким чином врятував ситуацію.

З цього моменту я вирішив дивитися мій син і дочка-все більш тісно. Він вже зрозумілий, що в 4 роки, що не існує, вони досить змінили свої звички. Сімейні зв’язки не допомогли нам зрозуміти їх. Я був цікавим, що ще новий в персонажі. У будь-який час Антон завжди буде мій син. Але як бабуся, я хотів знати, що мої онуки будуть як в плані персонажа. Вони неодмінно візьмуть всі звички народу цієї культури. І я розумію, що дуже добре. Навігація

Антон, лопнула з сміхом, сказав мені, як швидко його дружина змінила своє взуття. Я буквально змінив своє взуття. Багато американці не знімають взуття, коли вони йдуть додому. Це тому, що дороги та тротуари в США миються спеціальними шампунем, тому вони дуже чисті – не люблять наших. І мій син також хотів спробувати жити, як в кіно. Але Аліна категорично заборонила його робити так. Про чистоту речей і, в цілому, не вдалося зробити себе ходити так.



У будь-якому кафе або ресторану завжди пропонуються величезні порції їжі. І це не схоже на 90% гарнір і деякі м'ясні або морепродукти. У США їжа не запускається в будь-якій точці і ні. Тому, щоб не відновити, наш брат повинен мати велику силу. Хто б не відійшов від такої кількості? Але Антон і Аліна вирішили цю проблему самостійно: вони часто замовляють одну страву для двох і їсти до скидання навіть такої порівняно невеликої порції. Я не подбаю про те, що вони думають. Вони не локальні.

Вони також сказали, що ви не можете просто почати розмову з кимось на вулиці. Особливо протилежний секс. Ми прогуляємось, як ми робимо вдома. Але вони лікують особисте місце дуже рясно. Вони можуть навіть замішувати для загартування. Як дізнатися більше? І дарувати квіти дівчатам у людини також не приймаються тут. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чи не так?



В цілому, наші світи досить різні за багатьма способами. Сімейні зв’язки не допомагають бути на одній хвилі. Але це океї, західні звичаї поширюють по всьому світу. Я не розумію. Єдине, що я хочу сказати, що коли я повернув додому, я був трохи сюрпризом цього «свіження в складці». Не потрібно готувати багато, кожен візьме те, що він любить. Не обов’язково замовити їжу в ресторані. Про це, якщо ви думаєте про це. Але наші традиції малоймовірно дають таку звичку зелене світло. Ні, це не так!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное