Здійснили ремонт квартири і запропонували нам взяти свій старий гардероб, ми погодилися, але, як виявилося, все було непогано.

Неважливо, скільки аргументів, кварель і навіть бортів можна уникнути, навчайтеся слухати один одному! Вони дивляться або навіть далекі знайомства, Бог з ними. Одружені пари, які проживали протягом більш ніж десяти років - і те ж саме там. Не звертайте увагу на важливі сигнали. Що таке взаєморозуміння Немає нічого більше, ніж порожній звук. Для того, щоб і жити без просування вашого партнера. І на що-небудь добре, все це, звичайно, не ведеться.



Будь-який звичайний фахівець, звичайно, знає, що це може бути. Відповідність проста – банальна бодром і втома від сім’ї або просто спільного життя в даний момент. Це може бути одностатевою слабкістю, коли навіть найнадійніших змін у щоденному режимі дня значно впливає на ситуацію. Або це дійсно досить багато спільного. І є багато роботи. Неважливо, що життя з людиною, яка хоче нічого робити з вами, нестерпно важко.

Не буде розуміти голод, а багата погана не почує. Це всі правди, які ми чули багато разів і тому перестали звертати увагу на них. Принаймні я завжди лікував такі фрази і вирази з легкою сумністю. Ось як ми навчимося в школі, ії. Що таке використання? Ми використовуємо для вивчення наших помилок. Ми працюємо з досвідом роботи. Якщо я знав, що я розумію істинне значення цієї заяви в моїх 40-х роках, я був дуже дивним.



Я живу з чоловіком в с. Я люблю свіже повітря, і чоловік любить фізичну працю. Він простий, але дуже лояльний і любив мене. Ми не намагаємось до того, що ми зберігаємо час. Ми не маємо цього міського шляху. Але будинок був ремонтований, син навчається в міській школі, і ми також маємо все: лазня, копчення і інтернет. Що може запропонувати місто? Я не знаю, що я маю гірше ставлення до нього зараз, ніж я зробив раніше.

Це тому, що мій старший брат був міським хлопчиком протягом 25 років. До того, як дитина, ми були дуже друзями і говорили багато. Після того, як він вирішив жити в місті, ми почали відправляти себе трохи. Він був захоплений, щоб бути в моїй компанії, хоча наша мати є освіченою, і ми ніколи не мали сільську розмову. Однак брат віддає перевагу старшим дітям з іншого кола. Але Я загубив його. Я знаю, що він був лише досягнення його мети. Немає нічого, що ви можете зробити.



Сергій довго шукав затишного кута. Він не мав грошей, тому він працював важко. Для сільського хлопця це не занадто багато роботи, інша справа полягає в тому, що босів таких робіт піднялися дуже рясно. Хто хоче перенести людину на інше місце, якщо він приносить вам прибуток, навіть якщо він заробляє копійку? Але в будь-якому випадку, брат знайшов дружину, переїхала в неї і тепер вони живуть разом, що Сєрозха завжди хотів.

Але дайте мені до суть матерії. Нещодавно мій брат почав реконструювати свою квартиру. Ну, він зробив. Але я не пропускав можливості, щоб викликати мене і трохи вибити. Я знаю, що це. Тільки міський птахофабрика ремонт є одним. Але сільський будинок, з підвалом і другим поверхом, трохи відрізняється. Чи не ви підтримуєте брата? Він і я застрягнувся в язиках, і він просить, якщо мені потрібна їх стара шафа і килим на стіні. У місті вже не модно, але у нас є один нежитловий номер з стінами льоду. Ми можемо використовувати додаткові речі. Це ще кицька.



Ми домовилися з Сергієм і я відправив чоловіка до міста, щоб забрати речі мого старшого брата. Він швидко кинувся до свого старого «памка». Коли він прибув, він сказав, що він відчував себе на зустрічі. Моя сім'я братів збирає і дивилася в тиші, як мій чоловік завантажив свої старі речі. Не допомогло. На жаль, я не звертаю увагу на час. Я зварився, і мій голова був сповнений більш важливих речей, ніж старий килим і шафа. Дитина під назвою з міста, нам довелося поговорити з ним.

І Сергій назвав ввечері. Після 5 хвилин він опинився в бізнесі і попросив в злегка змащений голос, коли ми будемо платити за свої речі. Тому я процитую: "Як якщо в місті для них ви можете отримати хороші гроші, у нас є все це цінно." Я почув інший голос, дружина Сергія, але я не розумію, що вона говорила. І почув мій брат знову. Тепер він запропонував приїхати, але взяти мене харчування. У нас є багато з них. Там немає. Так він і його дружина прийдуть і допоможи нам в добрий спосіб.

Я не хочу, щоб лежати про те, що мій сестра-взагалі. Ні, вони дуже добре. Боже, вони віддали старого ягняти, що ніхто не потребує, і навіть хоче мати прибуток. Але я буду допомогти вам. Ми сільські, у нас є ці вироби - вагони, ія. Я ніколи не бачу тебе знову.

р.

Напередодні чергових вихідних, мій брат і його дружина продемонстрували в нашому дверцятому веселощі, ruddy. І пляшку лікера. Якщо ми погодилися провести день разом. Ми не маємо нічого іншого, щоб зробити, щоб святкувати. Я мав поставити на стіл деякі зрізи. Ми хочемо, щоб ми не зустрілися. І посмішка. Усі в місті повинні бути посміхатися. І до кінця зустрічі брат, претендуючи, що він був хмільним (хоча він не п'є - водіння), вимагав перевозити «гарчі» до нього в машині. Я був сподіватися, що вони мали достатню закуску. Вони також приймали її залишки з ними.

Ця історія завершилась на досить негативному, але не критичному замітці. Якщо це не було на кілька додаткових напоїв на моєму складі і довгою мовою Сергія. Вже, коли все було розселення, їжа була завантажена, і я заспокоївся, це оттер прийшов до мене, далеко від всіх, і в самому панібруючи і гальмувати шлях почав вимагати гроші від мене. Щоб бути чесною, на газі. Сплачуємо одну половину дороги і ми сплачуємо другу половину.



Хоча я вважаю себе культурною людиною і не на всіх конфліктах, кров потрапив мене в мозок. Спочатку я починав кричущий голос і сниття на дружині брата, а потім послав його. Я не хочу, щоб вони в будинку більше. Я заспокоївся тільки після гарної пари годин, коли Сергій напевно прибув додому. Не зателефонуйте або апологуйте. Ось як вона є братською любов'ю. Місто змінює людей, і я знаю, що. У місті є щось інше. Я ніколи не бачив таких знаряддя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное