Чому кажуть “сон до корони, і дочка до кінця” і як це правда

Здорові батьківські зв'язки в сім'ї є тривалою роботою. Але закони про причину і ефекту не завжди працюють тут. Мати може дати всю себе за користь коханої дитини, і в старій вік, щоб отримати холодну байдужість і відданість.

3610Р. 4200Р.

Він сумний, коли дорослий син або дочка залишає додому. Але набагато більш болючіше, коли стара мати забута або що гірше, вони кидаються за допомогою претензій. Я не роблю! Але причина цього ставлення рідко лежить на поверхні. Давайте спробуємо зрозуміти, чому багато старших людей харборів переступають до дорослих дітей.

Як заздрити жінок, які дорослі дочки! Говорячи: «Для коронки, дочка до кінця». Дівчата прийдуть і допоможуть, і онуки принесуть, і просять порад. Навіть коли ви потрапили, життя кипить. Він відрізняється сином. Ви одягнете в нього всю душу і він падає в любов і зникає з життя.



Це шахта. Після весілля він повністю зникнув в іншу сім'ю. Виконується на своїх щадних ніжках перед матір'ю-навітьм: принесіть і візьміть, викопавши сад на дачі, допомогти з ремонтом. Він робить все для своєї нової мами. Кожна сім'я доньки. Моя мама з бізнесу. Забута стара жінка, на якій заливається тільки відступ. Я не допомагаю всім. Як допомогти літня жінка в пенсійній допомоги?

Так, я зберіг на власній для двокімнатної квартири. Зараз я отримую і живе в країні. Немає додаткових копій для пенсії. Одного разу мій син пішов і сказав, що я міг дати йому і дружину в квартиру, якщо я був нормальною матір'ю. І так рідна кров змушена гасити в оренду житло.



Я запитаю, чому не батьки дочки-в-одному з квартирною допомогою? Вони кажуть, що вони не мають грошей, щоб це зробити, і вони дадуть останній для дітей. Тому що вони є нормальними батьками, і я скраб.

Тексти пісень, а це означає: Він мене почувати себе поруч. Подумав про те, щоб дати їм квартиру. Але вона відмовилася в останню хвилину. Ви не захочете їх. Тож я залишаюся без житла, і мій мати-в-право все ще не буде надходити. Ні!

За рік і половина після того, як ми одружилися, ми відокремили один від одного. І дочка-в-права не так дружня і доброзичлива, як вона була раніше. Моє син викликає менше і менше. Хлопчик поганий старик. І я хочу трохи уваги і вдячність за все, що я зробив для нього.



Дитячі відносини в сім'ї: відчайдушність матері Таких оповідань з’являться всі час. Звичок догляду не залишає батьків, навіть коли дитина виростає і починає свою родину. І після весілля вони намагаються запустити своє життя. Але їх порада дорослого потомства сприймається як критика, і спрага за увагу як обсесія. Син і його партнер дратують: їхні погляди на майбутнє можуть бути абсолютно різними. І мій мама відступає: Я все йому, і він...



Давайте спробуємо змінити цю ситуацію на іншій стороні. Що робити, якщо голодні діти скаржаться на тих, хто народжував дитину з бордо? Якщо людина має цікаве життя, він витрачає його на онуки, діапери, репродукції та резиденції?

Сучасна бабуся, яка має Інтернет і море вільного часу, може знайти багато захоплень до її лиття. Чи варто займатися фітнесом на YouTube відео або навіть почати свій власний блог. Вивчіть нову мову, складіть тонкощі садівництва і рукоділля. Дізнайтеся, щоб заробити гроші онлайн або зустріти цікавий дід. Якщо ви відчуєте своє життя своїм спадкоємцям?



Коли дорослі добре роблять, вони рідко витрачають час з батьками. Це проза життя. Щоб побудувати життя і створити сім'ю, потрібно багато енергії. Заробляйте гроші, будуйте будинок, сплануйте відпустки, ведмеді і ведмеді своїх дітей. Позбутися від батьків, щоб полоснути себе. Це спосіб життя.

Утримувати або дати йти? Паранти часто запам'ятовують, коли речі йдуть неправильно. Хто був першою людиною, яку ми побігли у сльозах, коли ми були мало? Ми хочемо, щоб стати невеликою, і приховувати під крилом матері. І якщо доросла дитина забуває про батьків, то все дрібно. І спасибі Богу! Нехай він виростає, виростає міцніше, зайдіть в свій спосіб.



Іноді доля дає нам чудеса, коли ми зупинимо перемир'я і збиваючи інші провини. Коли ми будемо йти, Всесвіт дає нам мир розуму. Життя не нескінченно. Хто знає, скільки ми вимірюємо. Якщо ви лікуєте в безсердному сині або знеболюючим батькам, ви можете пропустити дорого.

Що робити, якщо батьківські відносини в сім'ї погіршуються? Хтось буде давати і приймати перший крок до відмирання. Поговоріть про ваші турботи, намагайтеся стояти в місці іншої людини. Ми боїмося відхиляти. Але що гірше: побороти страх або отрути себе з сорбом і відступом?



Як поспілкуватися з дитиною так, що у віці твоїй зв'язок не насильне («Я повинен»), але серйозне («це мій батько і я люблю його»)? Поділіться своїми думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное