Рецепт печива каштану з старого ноутбука, дитячі спогади повернулися в флешку

За останні кілька років я повністю втратив свою тягу для солодощів: Я не хочу цукерки, печиво або навіть тістечка. А замість того, я віддаю солоних закусок. Але є один десерт, я просто не можу відмовитися - домашній. Каштанові печивой У мене є одна думка про це піднімає настрій: відразу ж хочеться кинути заготовки в духовці і покласти чайник. Тест робимо багато відразу, після чого випікають невеликими порціями - свіжі "щітки" буквально розтоплюють в роті, тому що вони виготовляються з пісочного тіста.

Що мені подобається найбільше про цей cookie, що він має безліч варіантів. Сама вона виглядає досить просто. Але якщо ви кинути його в кокосових стружках, какао, посипати або просто шоколадне глазурування, ви отримаєте десерт, який заслуговує бути великим подарунком 14 лютого, 8 березня або просто так.

Як зробити печиво каштану

Секрет незабутнього смаку цього печива лежить в одному інгредієнті. Я хотів би сказати, що це секрет, але що секрет може бути? пісочниці Скільки краще, ніж свіжі? Єдина відмінність полягає в тому, що в нашому випадку яйця необхідно відварити, а жовтки самі подрібнити. Я не знаю, чому, але краще смакує.

Моя мама навчила мене, як зробити цей десерт, і мій бабуся навчав її. Де він походить від, я не знаю, але це здається багато років.



Компоненти cookie cookie:
  • 200г вершкове масло
  • 5 яєць
  • 3 ст.л. сметани
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка
  • 10г ванільний цукор (1 пакет)
  • красень горіхів (в порівнянні краще глазуровані)


Інгредієнти для полоскання і посипання:
  • 100г вершкове масло
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст. какао
  • 30 мл молока (або води)


Підготовка:
  1. Залиште вершкове масло нагріти. кімнатна температурай У цей час відварити яйця, видалити оболонку і відокремити жовтки з білків. Зіграти жовтки. Для зручності їх можна натерти ванільним цукром.
  2. Змішайте розм'якшене масло жирним сметаною, жовтками, ванільним цукром і щіпкою солі.
  3. Перемішайте борошно з розпушувачем і, повільно додаючи до жирної кладки, мікси. пружинний кашельй Вважайтеся, що не варто ставити руки. Р



  4. Подай тісто на 40 частин або в ручні кулький Але це число достатньо для чотирьох десятків «каштанів». Поставте арахіс в кожну. Ви можете використовувати коктейльні вишні або сушені фрукти замість арахісу.
  5. Покладіть кулі на пергамент і запікайте в духовці нагріту до 180 градусів 35 хвилин. Тісто повинна бути трохи коричневим. В принципі, навіть таким чином. Каштани. Ви вже можете подавати чай.



  6. В той час як тісто запікають, робимо глазур, а точніше, пуджа. Змішайте вершкове масло, цукор, какао і молоко в сотейнці і, помішуючи, доведіть до кипіння. Потім відваріть «щітки» в кокосових гойдалках, какао або просто в цукровій пудрі. Але потім ви отримаєте білі каштани. Будь-який порошок можна використовувати при бажанні.





В даний час я їду за минулий відділ випічки з почуттям внутрішньої переваги. Я не виглядав на нього багато до, і зараз потреба для нього пішли. Навіть якщо вам потрібно привезти щось до чаю, кожен щасливий. Печиво каштану. І вони воліють його в будь-який куплений бордюр або meringue. А бути чесною, я не дуже хороший при випіканні. Але рецепт настільки простий, що навіть я зумів зловити.

Я також не схожий на багато часу приготування їжі. Так, коли руки досягають файлів cookie, я даю його прямо. лотй Я розщеплю його, запакуйте її в харчову обгортку і вставте її в морозильну камеру. У день приготування вийняти шматочок тіста і, як тільки його щелепи, утворюючи кульки і відправити її в духовку. І зберегти енергію, краще отримати тісто на пару днів до готування і просто перекласти його до холодильної полиці.



Я сподіваюся, що ви цінуєте печиво з горіхом, тому що я не можу уявити своє життя без них! Я чув, що є інші варіанти принаймні. пісочницяАле я ще не спробував. Будь-які поради?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное