З днем народження мій чоловік дав мені коробку золоті браслети, я був щасливий спочатку, але потім я помітив щось.

Не секрет, що тільки два люди можуть зрозуміти відносини між ними і ніхто інший. Що може виглядати як повна відмова від сторони відчуває себе дуже різними між партнерами. Згадувати величезну кількість випадків, коли нормально-розмальжені сім'ї зламали кілька років після весілля. У той час як відносини, здавалося б, без будь-якого майбутнього, протягом десятиліть. І неважливо, що вона муфта і гістерика, і він патологічнийй Головне, що вони хороші разом. І все інше не важливо.



Ті, хто страждає найбільшістю в таких негабаритних сім'ях, є діти. І трохи менше, але все ж сусіди по стіні. У першому випадку все зрозуміло. Паранти часто кварелі, з'ясовують відносини, але не можна відокремити від чужих і невибагливих причин. Дитина, звичайно, це життя не приносить користь. Але люди навколо них теж незручні. Хто хоче слухати інші народні скандали, прокинувшись в середині ночі? Але це сімейні драми, навіть міліція, які прибули до виклику, можуть тільки потішити руки. Тут немає злочину.

Мої принципи про чоловіків досить мало. З Я одружена жінка, є більш Тепер я не збуджу образ «так само», в залежності від його заробітної плати, висоти, фізичних характеристик тощо. Головне, щоб любити, не запускати ліворуч і бути чесним. Патологічна кришка не підходить. Звичайно, фінансовий випуск не пішов. Але з часом я дізнався, що шістнадцять плітків рідко. Задоволено, що в період з’їзду до них. Хоча в соцмережах такий чоловік буквально кожен другий.

Ось чому я вирішив маррі Фьодор. Він довгав мене про своє ставлення, судив мене, а приватно обіцяв мене неба, сповнена діамантів. Але я не вірю. Де почати: зустріти, як ви знаєте, на одязі. І Федя ніколи не відрізнялася в будь-якому стилі в одязі, незалежно від того, як скручується. Крім того, вона не виділяється фізично. Тонкі, вузькі, без підказки чоловічої харизми. Я ще думаю, що про майбутнє. Але, атлас. Тому в 6 років нашого знайомства вперше ми пішли на дату тільки рік і навпіл тому. І були причини цього.

, Україна

Я не мав надії йому, але мій жіночий фантазія ще глибоко в голову. Що, якщо в особистій зустрічі він покаже себе, і навіть здивує мене? Це буде чудово. Але, атлас. Ми просто сиділи на столі і пішли через найтривіальніші теми для спілкування. Ми нарешті говорили про погоду, так. І бачаю мене, Федя приймала, що йому подобається «жир», що змусило мене зрозуміти, що в очах я теж жир. Не просто його, хоча.

Як приїхати в шлюб? Я не знаю. Від мене звернулися інші джентльмени. Ці втрати, здавалося б, думаю, що я був відчайдушний, тому що я не вписав сучасну основу краси. Я міг бачити своє вірне ставлення до себе. Тому я вирішив закінчити будь-які відносини з такими «менями». Після зменшення кількості на моєму телефоні я знову звернувся до Федя. Чи можна побачити його, як я шукав весь цей час?

А потім виявилося, що я помітив себе. Fedya завжди любила мене, але якось з її любов'ю. Він ніколи не відмовився від мене. На всі наші дати Виділений погляд на очі. Але я не бачив його як чоловіка. Він був просто нудним і своєрідним монотонним. Але людина спробувала, і я просто шкода заперечувати його моїй компанії. Маленький маленький він став звичкою, і ми почали жити разом. І сталося весілля. Хоча я не хотів би сказати, що з нашої першої дати я любив чоловіка принаймні трохи більше.



На жаль, після весілля я почав помітити деякі шанси за свого чоловіка, які привели мене до більш детального вивчення життя Федора до мене. І виходить він не так просто, як я думав, що він був. Я хотів би, що він не мав багато друзів. Або ж він запровадив мене тільки один, а ще тоді він не запрошував його на весілля. Це означає, що він дорослий і серйозний. Не думайте про вечірку або що-небудь інше. Зроби почуття? Зробіть почуття. Чому б одружений чоловік потребує когось, крім своєї дружини?

Але, на жаль, виявилося, що я мав одну з наших друзів. І сказав він мені, чому Феді вже кілька друзів. З’ясуйте, що мій чоловік любить запозичати гроші, а потім не дасть його назад. Для чого він був навіть спійманий і збити пару разів. Але він не сказав мені нічого про це або навіть підказка. Ще один розповів про стратегію Федора до дівчат. Як виявилося, він ніколи не видаляє свої номери телефонів і досягає їх, так як вони кажуть, «до точки розбиття». Не дивно, що це сталося мені. Він заявив, що мій чоловік був патологічним крилом.

Я не один з тих людей, які люблять йти через бруду. Я не скажу нічого до мого чоловіка. Я не піклуюся, хто або за яких обставин він запозичував гроші. Він дав їм дитбудинкам? Що мені подобається особисто? Я не зловив його для жінок. Якщо він має цю стратегію, Бог з ним. І був. Не перевірте свій телефон нічого. Ялому не зробив нічого хорошого. Нехай наші відносини будуються на довірі.



Але я нещодавно мав день народження, який, до речі, ми відсвяткували себе досить добре. Я був зарядом столу, тому що я можу приготувати і я люблю їсти. І мій коханець пообіцяв мене дуже хороший подарунок, хоча я не запитав нічого конкретного від нього. Ні, хто любить сюрпризи, це правда. Але щось специфічне? Я знаю, скільки мій чоловік заробляє, і я також управляти сімейним бюджетом. Так, щоб очікувати щось велике від мене буде приступним. Але не багато...

На додаток до подарункової картки з дуже приємним привітанням я чекав невеликий ящик з акуратним золотом браслетом всередині. Біле золото, не фріроли, щоб зізнатися, це лаконічний стиль, який я хотів би краще. Великий, ви скажете, чудовий. Якщо тільки одна річ. Або ж, два. По-перше, в деяких місцях я помітив невеликі шарфи, які властиві вже зношених речей. Звісно, цей браслет шліфувався не майстером, але на деяких початківцях.



Ну, всередині, під подушкою, я побачила шматок паперу, яка зазначила адресу павук і ціну виробу. Як ви бачите, я не здогадував місця покупки. І якщо це було океї, я не звертаю увагу на це. Історінки Федіни, як він особисто пішов до найвідомішого ювелірного магазину і, практично відкриваючи двері з стопою, купив мене «дорожчий продукт».

Я не лікую, щоб на обличчі. Це дійсно непристойна і відштовхлива. З одного боку, мій чоловік хотів зробити мене добре і він дійсно бажав. У той час, якщо він чесно взяв деякі трійники, він не бажав мене про це. Тим не менш, річ від павук, дав легенду, що Федя... Тепер я не хочу, щоб доторкнутися до неї, нехай тільки носити його. І я не можу уявити, як багато чого більше не чую, що я не знаю про. Як жити з людиною, яка тільки патологічно лягає мені, дружиною. Що можна очікувати від нього в наступну хвилину?



Я не хочу думати про це, але я не в змозі тримати його в цьому темпі довго. Я не можу жити з кимось не довіряю. Що таке відносини? Він патологічний страх! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Принаймні всі точки до цього. Я не хочу йти на мій гордість. Що б не сталося, внутрішні принципи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное