До того, як я мав час, щоб покласти тушку на автобусі, мій мама сказав мені, як поганий я отримав гостей.

Вони не обирають родичів, кожен знає це. Ви завжди повинні бути на охороні, коли, скажеш, сестраПриїжджайте до перебування. Тітки, як правило, своєрідні люди. Тим не менш, якщо ви вже кілька років поспіль. З одного боку, потрібно спробувати показати повагу, звернутися до «ви». Але глибоко, ви знаєте, що ви практично однолітків. Ось чому всі ці суди?



Це ще одна річ, коли родичі з самого початку починають будувати себе від неякісності. Вони стоять окремо, вони приходять в контакт з тим, що називається креаком. Але що робити, так само потрібно перенести, показати, відігравати, але ввічливість. Ми всі культурні люди. І який гріх приховувати, з такими родичами ми все ще бачимо дуже рідко, тому іноді можна відступати. Головне, що вони не просять відвідати. І решта нещастя.

Я був 14 років, коли мій мама і я переїхав до невеликого міста, а з нашого будинку село. Я люблю місце, де я народилася. Але я не буду лежати, не можна жити там в останні роки. Моя школа, єдиний в околицях, не працювала таким чином, що вона була спочатку призначена: вчителя не роблять своєї роботи, туалет знаходиться на вулиці. В цілому, ніхто не карається. Саме село здавалося б повільно зникнути. Не працює, немає інфраструктури, люди п'ють відчайу.

Зібравши останні гроші і деякі речі, ми переїхали і відразу ж орендували невелику квартиру в житловому районі. Це був шок для мене: так багато нових і цікавих речей. І хоча це було більше 8 років тому, я ще пам'ятаю хвилювання в моєму серці, коли я вперше бачив трафік автомобілів, багатоповерхові будинки, світли вікна магазинів. Незабутній! З іншого боку, звичайно, залишилися недоліки. Проблеми в основному фінансового характеру.



Моя мама швидко знайшла свого роду рубати, але навіть я відчув, що ми були так короткими з грошей. Звісно, я спробував допомогти як кращий я міг: всі господиня тепер на плечі. Єдине, що я не був варений. З того, як їжа зараз коштує гроші, і я можу спалити інший обід або вечерю дуже легко. Але миття, прання, посуду та інших дрібних речей, все це за мною. Але після життєдіяльності в сільській місцевості цей вид робіт здавалося мені нормальний відпочинок.

Тітка Лайда, сестра матері, перебування в селі. Він завжди був одним з тих, хто може сказати що-небудь до вашого обличчя. Ні промісів, обману або що-небудь подобається. Абсолютно невидимий чоловік. Вона ніколи не мала сім'ї, але вона завжди любила розмову з сусідами і отримувати новини. Якщо вона мала телевізор або інтернет, вона не залишить будинок, довіряю мене. Так, вона була тим, хто засудив маму, щоб піти на роботу в іншій країні. Що, звичайно, не відразу, але поступово трапляються.

У зв'язку з відсутністю грошей, мама не була сама. І знову наше місто не дуже великий, хоча в порівнянні з селом це небо і земля. Знайти роботу тут досить складно, і робота з хорошою оплатою так багато іншого. Особливо без знайомств або сечового міхура. Так, рік після року ситуація була опалювальною, і я бачив її чудово. Моя мама вживала, щоб сказати, що коли я був 18, вона буде йти до роботи. Але вона не чекала року і після серйозної розмови між нами купили квитки і летять до невідомого. В цілому, в той час я вже був внутрішньою старшою, ніж багато моїх однолітків, тому для мене її відправлення не було трагедії. Я можу подбати про себе. Але що дочка не пропускає маму?



Далі він отримав краще. Моя мама швидко знайшла роботу і ми мали можливість поговорити з нею за допомогою відеопосилання. Він також відправив гроші на окружну картку, тому вперше відчував себе як людину з певними здібностями. Це мені зараз вирощена дівчина з роботою і розумінням правил світу. А потім я боровся з бажанням купити солодощі замість їжі в супермаркеті і їсти їх до тих пір, поки мій пульс втратив.

На даний момент моя мама все ще працює в Швеції, і я живу в одній квартирі, тому що у мене є достатня кількість простору і я задоволений орендою. Ми дуже доброзичливі з сусідами, я знаю всіх грандіозних По суті, вона була дуже асимільована. Я нічого не думав і ніхто не нагадував мене про своє село минуле. Але звичайно ж я був неправильним. Один ранок, в сім годину, мій "пов'язаний" тітка, званий мною. І в її звичному порядку, не кажучи вже про hello, хоча ми не бачили один одного протягом багатьох років, вона попросила, "Дізнайомлюся, що я незабаром зустрілася?" Це Ліда, hello!

Як виявилося, мама, очевидно, нічого не робив. А під час ходьба через розбіжники соціальних медіа, вона потрапила через старе село. Вона отримала на зв'язку з Aunt Lida, а потім вона пішла. В короткий час вони домовилися перед тим, як приїхали до мене. На день немає. Що таке велика угода, сім'я? Не забути коріння. «Так, мед, готовий. Я буду там 2 дні. Я хочу, щоб я знав, що нерви це буде коштувати мене.



Як ми погодилися, зустрілися з моїм тітом на вокзалі поїзда вранці. Я приніс додому, налаштував його на стіл. З цього моменту почалися проблеми. Я люблю молочні продукти, вівсяні і всі низькокалорійні. Але знаючи, що в с. це не їжа на всіх, я зробив смажену картоплю з м'ясом, овочами, покласти багато солодощів на столі. І, як це виявилося, повністю пропущено: «Що ви поставили мене тут?» Де ваша суші, морська риба? Чи не ви, будь ласка, зв'яжіться з нами? Я їсть картоплю в домашніх умовах щодня! Я хотів би зробити щось швидко, але для обіду я пообіцяв не забути, щоб купити рулони.

Потім, перш ніж я пішов на роботу, я подав Aunt Lida пульт дистанційного керування, показав її, як переключити канали на телевізорі, і сказав їй, що я буду повернутися в пару годин. Я приймав участь у зустрічі з босом. Коли я отримав додому, я не здивував, що мій твір був перегляд того ж каналу з ранку. Не хочу перемикати його. Що ми робимо, підемо до столу?

Кріплення і кальмари, шиття, Тітка Lida спробувала впоратися з ролами Філадельфія. Я навіть хотів би знімати відео на моєму телефоні, але тоді я думав, що це буде занадто неоднозначно. Вона назвала гострі боби занадто невидимі слова, а «з рибою» була занадто приступною для цієї жінки. Хоча я подобалася сиру. Знову ж таки з картоплею. Я не збираюсь на дощ. Так, за наступну пару годин ми дивилися фільми, і мій Тітка нагадувала мене з дитинства, і як я зняв з барна. Приємний, сердечні спогади.



Тоді Тітка Лайда з неспокійного, очевидно, почала згасати. Я заблокував себе у ванній кімнаті і використовую кожну трубку моїх кремів і шампунів. Вона не з'явилася протягом двох годин, а потім вона попросила мене, щоб принести її локони. Тоді, шукаючи час, вона відправила мене в магазин для «учого міцного» і ошпарила мене для приведення звичайного вина. Після того, як вино, вона почала співати і закінчувала картопля, залишилася на вечерю. Я пішов до холодильника і вивів всі мої сири. Сирні сендвічі зробили свою щасливу, але вона не схожа на них. Тоді були танці, де я втратив свій терпіння, і я попросив мене рідним зупинити всі свої заходи і піти на ліжко. Після 15 хвилин, Aunt Lida зрощений як втомлений навантажувач. Дякуємо Богу за день.

Ранок почався в 5:00 ранку, і я сподіваюся, що ви зрозуміли, чому. Але це було навіть для кращих: Я зумів зателефонувати таксі до вокзалу раніше, щоб прийняти мій автобус раніше. Я задоволений. Прийшла гіркота після того, як ми говорили про нашу матір'ю. Згідно з нею тітка Lida, її niece спочатку кладуть лівовери на її столі, потім купили рум'яні суші, які неможливо їсти. Вона закінчила її розмаїття, вирощена жінка, для прийому довгої лазні. Потрібна вода. Тож місто змінило мене багато.



Звичайно, я пояснив деякі речі, щоб мати. Десь поважала мене, десь вона була на боці моєї сестри. Але це нічого. Головне, що я зробив свою роботу, зустрілися з родичем і витрачаючи. Зараз вона повинна мати достатню кількість емоцій. Я люблю цю жінку самостійно, звичайно, але все ще. З іншого боку, я не спробую змінити його. Хто знає, можливо, один з моїх друзів в місті переносить мене так само? Що робити? Ви повинні бути добрими і толерантними до всіх. Шлях буде мій кредо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное