Я думав, що у мене був ідеальний шлюб, але мій чоловік втратив свою роботу і став абсолютно різною людиною.

Навіть якщо ви вважаєте, що в нашому технологічному віці чоловіки і жінки можуть грати однакові соціальні ролі, це не означає, що кожен повинен погоджуватися з цим. Деякі жінки так само люблять запускати будинок, варити і чистити. А деякі чоловіки бачать себе в ролі м'яка, кар'єриста, і вони не дбають про те, що рік це, наприклад, вони схильні до своєї справи. І якщо Чоловік не працює протягом роківЖінка безкоштовна, щоб відійти від нього з усіх чотирьох сторін. Це її вибір.



Навіть якщо ви забудете про найважливішу складову будь-якої роботи, а саме заробітної плати, це просто фізично важко для жінки, щоб побачити її партнера або дружину, що лежить на дивані, весь день. Як працює природа. Навіть леви, які не особливо фізично активні, іноді йдуть на полювання або захистити їх гордість. Підсумок не потребує. Їжа може бути замовлена з доставкою, підлога виведе розумний пилосос. Політ і відпочинок. Але тільки один, тому що ніхто не хоче зробити пару з вами. Думка... Ситуації різні.

Після того, як мій зламаний зв'язок з іншим альфа-чоловічим, я пообіцяв себе, що я більше не бачу «небезпечний» і «міцний» чоловіків. Зробили мене хворими. Я хотів, що хтось надійний, але водночас переконливий. Стоп претендує бути маленькою дівчиною, для якої головне - ширина шафи, приховати за ним. Працює тільки в табличних книгах, і це не добре для життя. Ось як я привернув увагу до Вадима.

Я був 26 років, і я був очевидно один. Я не люблю описати себе, але для повноти картинки, напевно, буде потрібно. Високий, тонкий, блондинка волосся і дуже багатий життєвий досвід. Вадим є роком старше мене. Тель. Більше мене, але це означає нічого. Дуже тонкий, з келихами і веснянками. Я не знаю чоловіків свого віку. В цілому люди люблять його, як мене, просто не помітили. Але! Його колишній однокласник сказав йому як спокійну і надійну людину. Хороший хлопець і так далі.



Я не був захоплений про ідею. Але для зміни і задоволення ваших інтересів я спробував. Після того, як наша коротка розмова, вона не була, але я назвав його на зустріч. Як кажуть, дата, хоча, на мій погляд, це слово звучить занадто грайливим. В цілому ми пішли в кафе кілька разів, потім ми почали ходити, подивилися один на одного, і я зрозумів, що ця людина повністю підходить мені. Три місяці росять на тиждень. І коли Вадим не познайомився мене, я був дуже сумним і нудним.

Я не хочу продовжити відносини у форматі студентів. Я почав запропонувати своїм молодим людям, які ми повинні якось об'єднатися і спробувати жити разом. Він мав перспективну роботу в часі, хоча не з дуже високою зарплатою. Вадим сказав мені, що він працював в майбутньому. Я теж знав, що він був більш ніж пристойним для свого віку.

Але для повного щастя, мій обраний був відсутній один, що мій мама благословення. Це був перший раз я зустрівся з майбутнім мамою. Вона попросила мене зателефонувати її Анною, хоча я назвав її "ви". Сильна, розумна жінка. З власним стилем і сформованою картиною світу. Вона не покаже своє ставлення до мене довгий час, а потім ми розмовляли поодинці, і все впав на місце.



Взагалі вона лікувала її тільки сина з особливою трепідацією, хоча я ніколи не скажу це на основі мого першого враження. Я попросив мене, хто я працював, що мої плани були для наших відносин, як довго я був відокремлений від мого колишнього хлопця. Це було досить незручно і навіть грубо. Але запах парфуму Анни просто половив мене божевільним. Я попросив її ім'я. Так я дав зелене світло. І скоро ми переїхали в одну приємну квартиру, майже в самому серці міста.

Ми проживали за пару років. Ні, я серйозний. Не було зайнятого. Звісно, я хотів би допомогти мені очистити або варити вечерю, наприклад. Але він не відмовився. Я не говорю про мій графік роботи три дні на тиждень. А потім кілька годин на добу. Ви знаєте, що це. Головне - для отримання більш відповідальних студентів. І це буде краще. Не дивно, що я був відправлений в школу з поглибленим вивченням мов.



Пілінги Так, іноді виникає недолік іскри. Я не використовував, щоб викликати хлопця і він 99 відсотків, ймовірно, відповісти прямо зараз. Я зроблю телефон своїми руками і дивитися останні розмови і повідомлення. Але чому? Ми працюємо тільки з друзями. Я знаю їх дуже добре, вони так само розумні, як Вадим. У будь-якому випадку, ніхто не показує Латино. Боротьба місць, але спокійна в серці.

Ніщо змінилося з нашого весілля. Я не хочу дітей, і я не був навіть 30. А Вадим погодився з мною. До того часу він вже пропагував кілька разів, тому ми змогли переїхати в приватний будинок і навіть отримав величезний Майнінг кішка. Ані, мій мати-в-право, прийшов до нас, і ми просто сиділи і спілкування з нею над чашкою кави. Вже один місяць, і ми всі розуміли. Гроші не було проблемою, і я навіть забули, що це було і як зберегти. І чому? Вона була молодий, так stupid... Поки Вадим втратив свою роботу.



Причина досить банально і неважливо: бос змінився і набирав «власноруч». А робота Вадима була досить ніша, поки я розумію. Для того, щоб отримати до попереднього рівня, він потрібен час. Тоді я спробував підтримати його. Він запитав, якщо він хоче змінити свою кар’єру на деякий час. Я не подбаю, якщо я збираю його як драйвер сміття. Головне, що він не дає! І це не про гроші, особливо з тих пір, як ми були деякі поставки. Корисне постачання.

На жаль, Вадим відмовився. У перший раз він, ймовірно, взяв ініціативу і сказав, що він хотів знайти себе. Але не в спорті, полювання або в будь-якому місці. Ноп. Продовжувати сидіти на комп'ютері весь день, грали ігри, дивилися деякі фільми, серіали для дітей. Я не зроблю, Починав своїх братів, відмовляючись вийти назовні. Усього втратив себе. Все, що нам необхідно було доставлено прямо додому. І я можу зібрати мій голос і зробити мій чоловік йти з собою. Але він зробив це чисто на автопілоті. Я не хочу бачити своїх друзів. Так не дивно, що через кілька місяців цього життя я дав і хотів розлучення.

Після цього новина Вадим пішов ще в себе і припинив відповідачу до нього. Після того, як мій мама-в-завдявся мене і, після слухання мій сюжет, раджу мені подумати ще місяць, і в той же час вона спробує впливати на Вадим. Я пообіцяв, але внутрішньо я вважаю, що це не буде нічого. Мій чоловік і я все ще в відносинах. Ми спати окремо, ми говоримо, якщо є настрій, а потім про нічого. Його матір назвав пару разів, але не дала особливого ефекту.

р.

І я зрозуміла для себе, що я не можу подивитися на людину, яка просто лежачи на дивані або сидячи на моніторі - це не важливо. Тексти пісень, а це означає: Він просто спалює його життя нічого. Я не буду байдужим. Але мій чоловік повинен бути легко підніматися. І знову це не про гроші, це різні. Я можу відмовитися від роботи з дітьми, я не вмираю голоду. Але не існує бажання жити з кам'яним сфінксом. У мене є два тижні, щоб подумати про це, але я боїться, це буде йти так само, як і останній. Що означає це не доля. На жаль,

Категории

Смотрите также

Новое и интересное