Моя мати-в-праві - це бездомний і мій чоловік думає, що ми повинні взяти її додому, але я не думаю.

Я не хочу думати про це. Що чекає пенсіонери У випадку, якщо ціни на найпростіші продукти збільшилися знову. Після того, як крупи, яйця, картопля і рослинне масло є великою частиною їх покупок. Що відбувається, якщо цей список стає занадто малим для них фінансово? Здавалося б набагато гірше. Але завжди є місце для повороту. Це буде краще, звичайно.



Звісно, допомогти літніх падає в першу чергу на плечі своїх дітей, а не держави. Тим не менш, самотні або покинути старі люди, з різних причин, стають все більш і більше. І ця проблема повинна бути вирішена якось, тому що ви не можете відмовитися від особи, яка дав своє життя за користь своєї країни. І вона не оцінила. В іншому випадку нам потрібні всі ці податки та внески до Пенсійного фонду, що їх специфічне значення?

Дуже часто на телебаченні і в інтернеті я побачу відео і програми, які говорять про те, наскільки важко це в наш час, щоб жити для звичайних пенсіонерів. Такі відео, звичайно, ви думаєте про своє майбутнє. Після того, як я впевнений, що в найближчі десятиліття мало може змінитися на краще, особливо коли мова йде про турботу про літніх людей. Однак, у моєму випадку, є також мати-в-право, який має довгий час, починаючи з відставання, але також «загартовані лижі» для сходження на шию. І я не люблю,

Покажіть, як це було з самого початку. Ви будете судити мене пізніше, океї? Після двох років мій майбутній чоловік і я вирішив одружитися. Ми були молодими, до наших вух в любові, але для нормального сімейного життя нам не вистачає власного житла. Або хтось інший, вірити мене. Ми були готові і куточок в квартирі, щоб стріляти, але гроші були дуже щільно. Проблеми з роботою і нормальними грошима в той час на руках кілька дали. Найчастіше вони були оплачені в цукрових або інших продуктах, таких було час в нашому невеликому місті.



Після весілля маму мій чоловік мало відмовився дати нам жити в її квартирі. Звісно, двокімнатний номер можна назвати досить протяжним: досить, кімната з панчохою. Але вперше, що вистачить. Просто за місяць. Тим не менш, що я часто мучився на роботі, і мій чоловік часто пішов на нічні зміни. Але ми віддали перевагу від хвіртки і мами, які дадуть нам в будинок. Невелика квартира на околиці міста, обрамлена, але не смертельно. І я дуже вдячний їй за це.

За шість місяців цього життя, мій чоловік і я зрозумів, що нам потрібно спробувати дуже важко і орендувати, адже хоча б номер кудись ще. Я бачив мами, які часто виходять за межі без причини, залишайтеся довше на роботі, все для того, щоб дати нашу пару більше місця. Через це я відчував себе некомфортним, я був відверто сором'язливим. Що ми робимо? Так я почав пиляти чоловіка, щоб ми за деякий час затягували пояс і при будь-яких витратах знайшли окремий житловий простір. Але навіть в цьому випадку, мама допомогла нам і з.

Вона була запозичена з декількох друзів, отримала свої гроші, які вона врятувала для майбутнього і вирішила піти на роботу за кордоном. З одного боку, ви можете заробити гроші, тому принаймні її друзі сказали її. З іншого боку, ми можемо жити в її квартирі і більше не відчували. Я, не хору. Але доросла пара, що живе з ким-небудь ще одне. А коли ви вижити без сусідів, це інша розмова. Будь-який, мама вирішила. Я кинувся протягом 2 днів після того, як вона ліва.

р.

Тим не менш, мій батько-в-право знайшов себе дружцем і не може допомогти, але поділитися з нами новинами. Я прийшов в людину, хоча я попросив чоловіка не дати свою адресу. Я пам'ятаю, що день, вона прийшла до всіх радості, бездихає і, звичайно, з дотиком допиту. Ми кладемо чай на той час як вона зберегла свою нову дату. Він був 2 роки молодшим, ніж її, колишнього спортсмена, високорослий, міцний «як дуб». Всі речі. «Оак», звичайно, миттєво вона зареєстрована, і вони знайшли свою любов у спільному режимі. Дуже приємно. Але що мені подобається?

Тоді було близько 4 років. Я вагітна і мій чоловік почав заробляти гроші. Розробка сайту І мій мама, за її частину прийшла додому з хорошою новиною: вона знайшла дуже хорошу і вигідну роботу. Вона навіть знайшла нового чоловіка і вони серйозні. Вона не залишала довго, але обіцяє допомогти в майбутньому. Я слухав її обіцянки в середині вуха, ми вже повели її «як земля до колективного господарства». Але той факт, що вона знайшла свою любов для мене був дуже приємним. Я ще вірю, що любов правила цього світу. Так ми починаємо краще.



Після того, як мій мама почав надсилати гроші щомісяця. Для неї була невелика кількість, але для мене і чоловіка дуже вражає. Я хотів би провести його на ремонті, дитячі речі і дрібні речі. Я хотів жити, ви знаєте, люди. Моя людина спонукала мене розпочати збереження майбутнього. Я вдячний йому за це. Я не розумію, як він навіть можу сказати мені, як керувати моїми мами гроші.

Але потім, повільно, я помітив, що кількість нашого «побачного банку» зростає, і я теж маю свого роду хвилювання. Який під керівництвом нас купити будинок в країні. Після довгого курсу І все ж мій чоловік і два діти тепер мають велику кількість номерів. 6 місяців тому мій мама прийшов з чоловіком і вони залишаються з нами. Уявіть собі: вони не підштовхували нас. Дуже приємно знати. Ми звикли жити в різних умовах. Як змінити життя?



Єдина проблема, яка руйнує життя, тепер мій батько-в-право. Як я сказав, що вона знайшла чоловіка, який жив разом. Але в певній точці він міцно отримав на склі, щоб він почав повільно знімати речі з квартири дружини. Вони не мали грошей, і я її знав. Але коли мій чоловік сказав мені ще одну сумну історію про матір'ю, я відразу ж пам'ятав її з її дверцят. Що я повинен робити, крі?

І нещодавно помер Дмитро. Я знайшов свою назву. Майже ніхто не прийшов на похорон, включаючи мене. Мій чоловік сказав мені все. Ніяких коливань. Однак, цей колишній спортсмен протягом свого життя, як він вийшов, забив багато боргів в банках, які мій мама-в-право не може оплатити. Єдиний спосіб продажу квартири. Тепер ви знаєте, що я отримав? Так, мій чоловік не пропустимий мені, що це буде приємно мати, щоб мати при цьому. У нас є можливість.



І я впевнений в собі. А як її мати-в-правді, вона нічний Як бабуся, теж. Хоча у нас є додаткове ліжко, я знаю, що я буду готувати ще одну рот, мити і так далі. Чому на землі? Я, і що дійсно ставить до цієї ситуації, це те, що мій чоловік буде жити в будинку, що мій мама насправді зробив гроші з. Чи є це нормально? Ноп. Так дайте йому продати квартиру, а з рештою грошей він орендує щось практичне. Це мій погляд. Ніщо не скаржаться, вона мала шанс довести, що вона була хорошою людиною. Але вона не була. «Що ви закинуте, ви будете перезавантажити». І я повністю погоджуюсь з цим. Подумаєте найближчим часом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное