Старий шаман розповів про те, що робити, коли душа погано і важко, одна річ змінить ваше життя

Коли ви відчуваєте себе поганим і небезпечним у вашій душі, коли відроджує, сумність або небезпека з'їдає ваше серце, розумово скажеш собі: Зареєструватися Ми працюємо з ним і зараз. Чому це важливо? Якщо ви ігноруєте негативні емоції – важливі сигнали нашого тіла про духовні поломки – можете заробити апатію, лягти в безсилі і навіть дійсно хворіють.

р.

Щоб очистити пір'я нашої душі від кіптяви, сьогодні ми зробимо лікувальну вправу. Він працює як антисептичний проти духовних вірусів і є потужним як молитва від поганих людей. Сильні слова оборони проти ворогів також дивляться на кінець статті.

Молитва від поганих людей Не можна вірити у пошкодження або злий очей. Ми завжди раді! Але ви помітили, як швидко людина починає хворіти і покинути, якщо він накопичує важкі емоції і не дає їм йти? Це може бути будь-яким.

р.

Тут він загартував небезпеку або ж відчуження від коханої людини, похилого родича, колеги або навіть себе через вічні збої. І з ніде, сує і ще більша депривація починають падати на голову. Це небезпечний стан, від якого ви можете крок прямо в сильно тривалу депресію.

Ось чому слід негайно позбутися від цього небезпечного стану! Не поспішайте вимити заспокійливу в душовій кабіні з заспокійливими або гарячими напоями. Краще видалити хворобливий досвід прямо з кореня. Якщо ви не здивуєтесь, ви захочете і позбавляєте від відповідальності: «Дуже!» Чи є це просто? й



Що робити, якщо це важко на душі? Наступного разу серце починає дражнити сильне почуття (небезпека, відродження, страх або їх похідні), робити це. До тихого місця, де ніхто не може турбувати вас. Заблокувати себе в кімнаті і попросити сім'ю не турбувати вас протягом 10-15 хвилин. Вимкніть телефон, сидайте в улюбленому зручному стільці або лежайте на ліжку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Тепер зануріть себе в це сильне почуття. Це право! Ми не збираємось заспокоїти себе, навпаки: нам потрібно зануритися в негативну емоцію, як ковдру. Почуття, де вона в організмі? Може бути в грудях, животі, на рівні серця або в голові? Концентрат на злоті емоцій в цій точці у вашому тілі.



Якщо це, наприклад, правопорушення, зміцнити її. Важко підштовхувати себе до ліміту. Спініть відчуття від 1 до 100. В той же час важливо залишатися в стані фізичного відпочинку: вам не потрібно обшати, побити подушку, пробити руки або сніжку. Заморожуйте, як статуя і просто зберігайте саморіз.

Після плюса або мінус 5 хвилин ви помітите дивовижну річ. Коли ви відчуваєте, що все всередині є гарячим і там просто ніде ще, продовжуйте вправу. Незабаром ви помітите, як глибокі почуття гніву, ненависних або відчуттів починають плавати, розчинити і залишити своє тіло. Це буде дуже світло і світло, якби камінь був видалений з вашого серця. Якщо ваше тіло хоче дихати і виходити, це хороший знак. Працевлаштування.



Ви можете зафіксувати результат. Зробіть свій внутрішній вогонь, дякую йому за допомогу спалювати бруд. Скажіть м'яко ці слова: "Я спалю темряву в сакральному вогні, світло і любов шанування." Дорогі! А ще кілька хвилин наодинці з миром і приємною девастацією. Здрастуйте!

Молитва від поганих людей і непристойних Це як зубна муфта: емоційна тяжкість порушується, і ви колись! – і ви отримали її, без таблеток і депресії. Тож досвід не гниться в тілі і не викликає шкоди.

А якщо вам потрібна додаткова страховка від ворожих людей, які заздрять вас або сюжет зло, починайте і закінчуйте свій день потужним молитвою-допомоги.



«Особливості небесного, захист вашого службовця від злоу очей і думки ворога». Захистити мене від чорної заздрості і ворогів. Очікуйте душу від злоу очей, корупції та ліктів. Чистий спосіб від болю і недуг, інфекції і лепросі, переслідування, втоми і рослинності. Побачити мене про мій злочин і гріхи, дати мені радість. Амен, амен!

Хабіт є другим характером. Якщо ви звикли до ритуалів очищення емоційного фону, життя стане набагато простіше. Навіть сьогодні, в наші непрості дні. Зустрінемося з кожним днем міцно на ногах, подбаєте не тільки ваше фізичне тіло, але і вашої душі.



Спробувати в коментарях і поділитися враженнями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное