Я хотів би відзначити Новий рік разом, але сестра попросив відвідати, я не підозрю, що станеться.

Тож, хто відсвяткував Новий рік? Він повинен бути веселим. Або ні? В цілому це свято у людей не зовсім чітко відзначається. У сенсі, що хтось віддає перевагу дереву і очікуванням дарів, диво. І хто воліє Різдво, не всі ці залишки минулого своїми Дід Морозом, сніговодами і безкінечними оливками з хутром. По суті, часи жорсткі. « » » » » » » » » » » » » » »Чому не бути в настрої? Сидіння? - Так, що рік ледь пережили, що очікувати в цьому, це як правило незрозуміло.



І ніхто не скасував непристойних гостей. Тут здавалося б тихі вивірені люди. І все повинно бути дрібним. Га, ні. Вони, звичайно, візьмуть з ними пара роял, синіх дітей, які перетворять все назовні. Що про тебе? Діти святі. Або навпаки. Ви приїдете до когось будинку, і є тільки дорослі, які закінчили цілий рік, щоб «показати себе» в один день, але як ви відчуваєте? В цілому, святкові дні важко працювати, після чого буде приємно відпочивати на іншому тижні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Так сталося, що минулого року мій чоловік і я виконав наш найбільший сон – ми переїхали в нашу нещодавно придбану трикімнатну квартиру. Що ми економимо з першого дня життя нашої родини. Я вірю, що більшість сімейних проблем пов'язані з рутиною і відсутністю особистого простору. Так, я 100% впевнений в цьому. Іноді я хочу бути поодинці і дивитися телевізор. Я працюю. Я хочу бачити свій фільм, і я буду в шоу. І мій син 14 років. Він не потребує свого кута, тому чому ні?



Я не знаю, купуючи нерухомість непросто. Ми заробили більшість грошей через нашу роботу. Але мені довелося взяти невеликий кредит від банку і запозичувати гроші від друзів і родичів. Проте ми не злодігаємо всіх. Природно, планують сплатити всі борги до копійки, щоб не відчувати себе неприйнятним для всіх. Якщо ви не хочете, вам потрібно зберегти на багато речей, включаючи їжу. Я маю на увазі, не купуйте дорогі продукти харчування, навіть на святах. У зв'язку з цим я вирішив відзначити Новий рік скромно. І Коля, мій чоловік, підтримав мене в цьому.

Але мій сестра-в-право Катя в останні дні минулого року запакував до нас. Погляньте на нову квартиру, посидіти з братом, спокійно відсвяткувати. Я зустрілася з нею - її сім'я теж допомогла нам фінансово, і я знала його добре. З іншого боку, я сказав заздалегідь, що було б трохи всього від їжі і дозвольте йому принести принаймні частину меню з ним. Ні подарунки, так само, як і родичі. Не було заперечень на її складі, тому я сподівався, що свято буде без дрилі, але з душею і надії на краще. А потім я дізнався, чому краще не почати канікули без настрою!



Ти знаєш, Катерина не захотіла мене. Увечері з усіма закусками ми раніше влаштували. Але вона не була наодинці. Я забрав чоловіка і двох дітей, і я не забув, щоб принести мій собаку. «У вас є багато місця!» Але велика квартира одна річ. І брак їжі на такому вівці зовсім інша розмова. Я хотів би спати і піти в найближчий супермаркет себе, купити щось їстівне. А де? Шановні гості з життєрадісними посмішками, я відразу занемовляю це і попросила не турбуватися: вони їдуть перед виїздом, тому тепер я тільки хочу їх захопити.

А потім стартував кошмар. Собака почала вигнати і вигнати до ранку, ми не змогли зробити її відключення, пошкодити іржі слова. Ні мій син, ні мій чоловік, син не хотів спати до 3 ранку. Запуск, шутерінг: вони швидко стали друзями, і враження було те, що їхня дружба була заснована на отриманні мене до білого тепла швидше. А сестра-в-права і її чоловік «робиться» на іншому «проекті»: методично знищив все, що я міг поставити на святковий стіл.



До того, як у нас було кілька крихт, залишених нашою їжею. Звісно, магазини перестали працювати в цей час. Немає вибору. Не було нічого робити, тому я відправив чоловіка на підвал, щоб отримати деяку консервацію. Хочу зробити влітку деякі скручування томатів, огірків, перців. Але це не те, що це, тому я вийшов на балкон, щоб підібрати картопля. Як мінімум зробити пюре, так як немає інших варіантів. Але Катя, яка завжди була навколо мене, здавалося б, запах, що я хотів приховати до більшого часу. На одному балконі висушене м'ясо, пара банок рагу і велика баклажанка вина. Я мав інші плани, але...

В цілому Катерина і її чоловік завершили весь вафель і, нарешті, сатиснуті, пішли дітям ставити їх на ліжко. Я не чекав такого натовпу. Так ми повинні думати щось швидко. Коля просто сміхала і сказала мені не хвилюватися занадто багато. Так само, давайте дітям лежати в одному номері, сестри і чоловіка в іншому, і ми в третій, якось нехай сон. Вирощується людина, якби я пропустив хостел. Але що сталося. І, вичерпається від стресу і кидається навколо квартири, я нарешті впав дупа. 5 хв.

р.

Чому люди зазвичай прокидаються з поганою головою після свят? Вішалка, звичайно. У моїй справі я кинувся, тому що дамська собака знову починала баркінг і вона кинулася в весь будинок. Як я спробував отримати і зробити щось, я швидко зрозумів, що це не варіант взагалі. Так було тільки одне, що залишилося для мене: щоб покрити голову ковдрою і подушкою і отримати міцність. Що робити? Катенка, якби нічого не сталося, відкрив двері до моєї кімнати і попросила мене розповісти її, де можна знайти щось для сніданку для дітей. Навколо минулого восьмого ранку і до сні.

Уві сні я не пам'ятаю, що я просто відповів, що всі продукти харчування були в магазині навколо кута, або будь-яка відповідь була повернена будь-яким сортам немаркованих виразів. Я не пам'ятаю. Але я сподіваюся, це перше. Я радий, що я не зажадав, чому я не в настрої! В іншому випадку я втратив його. Я не знаю. Але він, ймовірно, відвертив свою ранкову каву. Ніщо не може заважати цей обряд.

У будь-якому випадку, коли я прокинувся, не було собак у вашій квартирі, немає інших людей дітей або життєрадісних дорослих. Він був тільки чоловік, який дивився на мене з репроах, і мій сплячий син. На столі були кілька ящиків піци, рулетів і всіляких поставок. Ще одна напівсолодка пляшка спирту. Звісно, гості були трохи пізно. Але смішна річ, що тепер Катерина не йде до мене. Він не такий “важкий чоловік”, як мені, дружини. Вимкнено я реальний jerk.



Виявляється, що в новому році я був повністю ненажерливою людиною і ненасиченим людям, які допомагають мені. По суті, буде приємно платити оренду. «Ні, вона заощадить свою сімейну їжу!» Чи можна ви уявити? Це свята, з наслідками. Так для мене Новий рік більше не пов'язаний з ялинкою і новим щастям. Але з негативністю і дуже жорсткими людьми. Я чекаю книгу в тиші, це буде веселіше. Ось чому краще не починати нічого без настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное