Молода леді так повернула голову, що я відразу пішов з сім'ї і почала жити з нею, але казка закінчилася через два місяці.

Більшість жінок і чоловіків погоджуються, що шлюбний партнер повинен бути чесним. славай Багато чоловіків підкреслюють, що жінка повинна бути турботою і ніжною. В той час як жінки дивляться в душі, гасять переважно хлібобулочні та побутові, відповідальні люди. Але як для слави, практично кожен погоджується. Хто хоче жити в одному будинку з найманою людиною?



На практиці все, звичайно, не так гладко. З часом виникають проблеми з поглядами на життя, прагнення і можливості. Ви просто повинні подивитися на статистику розлучення. Коли цей критичний момент приходить... А де вона йде, що слава? Здається, що ваш екс-партнер є дивним. Чи забув він весь цей час?

Як чоловік, мені важко писати про це все, насправді. Але наша чоловіча проблема полягає в тому, що за віком плюсом або мінусом половини десятка ми маємо абсолютно не друзі. Це правда. Ми не використовуємо для психологів. Хто знає, можливо, наступне покоління закріпить його? Хоча, щоб бути чесним, усадки тепер люблять бруд, і люди йдуть божевільно навіть більше, ніж зазвичай. Може бути підключений.

Я зустрілася з жінкою в один день. Як жінка, 29-річна дівчина. І за другий, я буде 49 наступного року. Валя була настільки енергійною, винахідливою, харизматичною, що я не мав вибору, але для занурення в це абіс неспокійливості та сімейного сприйняття. Я почав обдурити на дружині, ви отримали це право. Але Богом не було нічого, що я міг це зробити. Він був таким чином, якщо по собі якусь обсесію, кіз, прийшов, і вирощений чоловік почав танцювати на тюнінг того, що він вчинив його в дочку.



Ми зустрілися з секретом. Однак, в моєму віці з дружиною, без секрету можна довго зберігати. Спочатку Маша почала запитати мене про чужі запахи і дивну поведінку. Тоді вона не була задоволена, що я був пізно після роботи. Ну, коли наш сусід сказав мені, що вона побачила мене в компанії невідомої молоді жінки, моя дружина навіть не влаштувала тартруси. Вона сказала, що вона підозрювала все на довгий час, тому що наш сусід сказав рельєф.

Ми говорили і вирішили, що розлучення може трохи чекати. Не було бажання розповісти сина всю ситуацію. Він навчається в іншому місті, чому він хоче? Коли я запитав Валу, мій новий друг, щоб залишитися з нею. Подумайте про те, де це може призвести. вона була дуже щаслива з моїм пропозицією, бо вона проживала окремо в двокімнатній квартирі і присутність чоловіка була тільки до її захоплення. Так я запакував і залишився з нею.

Я вирощений чоловік і я розумію, що два люди, які живуть разом, потребують трохи часу, щоб отримати разом. Так я спробував, як я міг, і я був дуже дивний, як все вийшло. Валя приготувала добре, очищається і в цілому завжди була в гарному настрої. Я відчув, як я був, ви знаєте, з мого шляху. Хочу виправити щось навколо будинку - ні, це ідеальний. Приготуйте вишукану страву, а весь холодильник вже сповнений закусок. Ідея була запрошена до ресторану. А Валентина дивує дивовижну ніч.



Пілінги Так, перші два місяці були просто казковими. Незважаючи на мій вік, я вважаю себе сучасним чоловіком. Я змогла знайти деякі загальні теми, щоб розповісти Валю. Крім того, я шукав на декількох сайтах, які були відкриті в своєму ноутбуці, а також, але з телефону, вирішив прочитати їх. Валя була захоплена нумерологією та гороскопом. На першому я думав, що це були всі дуже фривольні дисципліни і я не розумію нічого про них, але потім я взяв участь.

Ми навіть грали цю гру на кілька ночей: пам'ятаємо, що ми були, коли ми народилися, включаючи навіть день тижня і час. А потім ми відсортували ці випадки і порівнюємо їх, щоб побачити, якщо це було так, як ми сказали цифри і розташування планет. Я спробував побачити, як буде життя сина, як він зараз і як він лікує свою сім'ю, зокрема мене. Цікаво, хоча я не ховаю, деякі відомості були занадто помилково написані. Можливо, я просто не розумію це. Валя, наприклад, був абсолютно радий нашими практиками.



Як я сказав, що перші 2 місяці були просто чудовими. Але це завжди закінчується. Так це сталося в моєму випадку, коли один субота вранці я кинувся до того, що моя нова жінка в будь-якому сенсі мене знеболюється в дуже неприємний спосіб. Назвіть, за допомогою кричущих і туманів. Він був півсім вранці, але вона вже була в сльозах і червоний з небезпекою. Виявилося, що нещодавно випробувала своє ставлення до неї за допомогою тих же маніпуляцій, які я описав вище. І результат був не дуже хороший: він сказав, що я обдурити на неї і не цінувати її як людину.

Тексти пісень, а це означає: Тоді вона думала, що, можливо, вона плутала щось, і пішла до думки про ліжко. Уві сні про те, як були погані речі. Після того, як такі кошмари, Валя кинулася і розуміла, що вона більше не могла любити чоловіка, яка скидається її в одному ліжку. Побачити, що не лежачи мені, вона сказала мені правду, з точки зору її почуттів. Але з іншого боку, ми ніколи не могли бути разом. Я думав, що вона була просто божевільна. Так я почав розповідати її на лобі, сподіваючись Валю заспокоїти.



Я був здивований, як доказ її адеквації, вона пішла в інший номер і вивів пакет таблеток. Вона була написана на неї, скільки і який препарат потрібно приймати. Пряма консультація психолога. Я не знаю. Що я дізнався, що мій «реальний» любов довгоїв один поганий розлад голови. Вона робить її в деякій точці в час дуже весело і струганий. У деяких випадках краще не заходити.

Так тепер, через місяць після цього сюжету, я живу тільки в знімному птахохаусі, який я можу дозволити собі. Дружина вже повністю готова до розлучення і непрозорих підказок, що вона також жінка і знає, як бути коханою. Я не хочу знати, що він є. До речі, син також дізнався про наші стосунки і відразу ж з матір'ю. Незважаючи на те, що ми зазвичай спілкувалися в останні роки.



Я завжди бачу дружину дуже доброю і пуповинною особою. Але зараз змінилися речі. Нагадувати сина моєї помилки, тому не можна просто назвати його. Я не хочу говорити мені, і я розумію, чому. Найголовніше, кожен підтримує її. На 100 років знаходив старий друг. Я не маю ніякої підтримки. І я не можу дозволити собі психолога. Ось чому я пишу тут, щоб поділитися своєю ситуацією. Може бути, хтось був у моєму туфлі і може зрозуміти мене. І в цілому, це. Я сподіваюся, що цей сюжет вирішить якось. Тому що немає терпіння більше. На горизонті немає перспектив. Це свого роду відчай.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное