Я вирішив відхилити шафу і знайшов свою чоловічу сорочку, я вже хотів би відкинути її, але я знайшов щось в моєму кишенях.

Коли Щільність Чи краще? Коли пара відома один за роки і проживала протягом тривалого часу? Або тільки на самому початку відносин, коли ви просто потріть один одному і вам не потрібно нічого приховати, бо нічого не втратите? Питання, ймовірно, риторика. Кожен може мати власну ситуацію і віру. Але те, що можна сказати, напевно, буде набагато більш болючим, щоб стати впевненими в обмані вашого партнера.



В цілому люди використовуються для збереження власних секретів. Ми хочемо, щоб вижити, тому що наш мозок працює, і ми не можемо це зробити. Але це говорить про те, що у відносинах хтось може бути нечистим. І якщо ваш партнер постійно ховається щось з вас або веде до подвійного життя, це більше, ніж просто привід, щоб думати про те, що відбувається. Статистично кажучи, люди дуже рідко змінюються в протилежному напрямку. Але вибір, як приступити до такої ситуації, тільки твої.

Відтепер Я вже внутрішньо готовий до того, що мій шлюб з чоловіком може піти, як Титан, немає нічого морально тримати мене назад. Я можу сказати мені проблеми, що залишилися і праві, але для себе я буду нормальною людиною і чесну жінку. Ось тому, що я ніколи не був йому в нашому 14-річчю шлюбу. Навігація Ви знаєте, що? Андрій, його ім'я Андрій, і це реальне ім'я, не підроблений. Що це таке?!

Починаємо з дна, разом. Після того, як інститут, мій майбутній чоловік не міг знайти себе довго через його конкретну освіту. Ну, він також має характер, який, скажеш, не зовсім проникаючий. Не шукав мене, але я проходив до Андрія, бо у мене були почуття. Ми розбиваємо все навпіл і орендуємо теж. Я вже знайшов місце в середній класі. Так що я можу зробити кінці зустрічі. Ну, мій хлопець був запущений.



Я був тим, хто допоміг йому отримати роботу. Я поговорився з головою, він був прийнятий на пробації, а потім він почав справитися. Мені сподобалося, тому що це був спосіб отримання ближче, і є якийсь вид єдності. Тоді речі в нашій фірмі пішли вгору, і Андрей і його переваги навіть почали ближче без моєї допомоги. Ми зробили весільний модем, але мені сподобалося, що ми можемо дозволити собі це: з платтям, гостям. Але не ковтати. І чому це цирк для гостей, ви думаєте, найважливіший день життя. Ви повинні зберегти гроші.

Коли Настя народилася, ми були дуже щасливими. Моя вагітність пішла з деякими ускладненнями, тому мені довелося піти на пологів, після чого я не можу піти працювати, на жаль. З тих пір ми повністю залежали від нашого чоловіка. Я знаю багато сімей, які живуть таким же чином, але я ніколи не розумію. Якщо ви робите добре, великий малюк, який не потребує нагляду. Чому не працюють разом, існує безліч можливостей. Яка точка сидіння в чотири стіни, не дивлячись на кого-небудь або що-небудь? Але я не мав можливості.

У нас з’явилася моя мама. Маленька допомога з будинком, просто поговоріть і так далі. Ми не були, як кажуть, кращі друзі. Але я завжди подякував їй за свою допомогу, бо вона дала нам нічого. Вона завжди любила її бабуся, незалежно від чого. Тож я можу впевнено зателефонувати рідній людині навіть зараз, коли Андрій вже встигнути показати свою справжню сутність.



Що можна сказати про життя? Ми все ще живемо в оренду квартиру, але домовилися з власниками, які живуть за кордоном, які ми купуємо її на шматках. Хтось іпотека, але без кінського інтересу, і милий, в якому випадку, ніхто не буде. Ми знаємо, що люди давно знайомі. Але в будь-якому випадку нерухомість є дорогою насолодою, і вона завжди вимагає багато грошей. Тож я звик до того, що все в нашому житті повинно бути в модерації.

Я ніколи не скаржаю, що моя родина не йде на ресторани. Ми не їдемо в море. Ні, я лежаю. Кілька разів, вчотирнадцять років. Я не можу похвалитися новими сукнями, хоча я завжди намагаюся тримати себе у формі. А Андрій вже давно мріяв про автомобіль, але реальність полягає в тому, що це занадто рано думати про це. Думка... Я не знаю, можливо, не знаю. Я не маю на увазі гроші сім'ї.

Ось гроші, до речі. Покажіть, що сталося 2 тижнів тому. Я хотів зробити трохи очищення і нарешті відкинути деякі старі речі. Нещодавно ми вирішили подарувати маленьку радянську шафу своїми руками і тим самим розширити простір в будинку. У будь-якому випадку, ми маємо достатній одяг. Так чому б не ходити по ньому і що вже зношеного або трохи зношеного, взяти до сміття? Таких речей, які навіть за секунду не працюють?!



В цілому я похилий, похилий і знайшов стару сорочку мого чоловіка, в якій він звик носити, коли він був молодий. Вона була короткою, і з віком він не став тоншим. Тож я не шукав його занадто близько. На самому останній момент я просто ходив свою руку через мій черевний кишеню і помітив печатку. Відкриті і газопроводжені. У зв'язку з розтяженням валюти, слов'янсько простягається гумка. Як я сказав, що гроші завжди були в курсі Андрія. Я дуже добре знав. І це, звичайно, не був наш сімейний бюджет.

Я думав трохи і поставив гроші назад. Вона відмітила свою сорочку в палі на інші старі речі і почала чекати її чоловіка. Коли він прийшов, вона сказала, що вона не встигла взяти свій одяг, але тепер я збираюся. Ви повинні бачити його білі. Але він не давав погляд і під дуже приступним, придумавши придумки, не втративши взуття, почав ромбувати через м'ячову кришку ганчірок. Я свідомо пішов на кухню, щоб він міг підібрати те, що він шукав з такою пристрастю. Але це важливо мені, що він зробив це, не сказав мені нічого. А потім, з змістом, він запропонував піти і взяти його особисто. Я не згоден з проблемою.



Тепер я знаю, що секрет кількох тисяч доларів, я все частіше знайшов себе мислення, що він був на телефоні дуже пізно. Звичайно, він сказав, що це клієнти, робочі моменти, знайомства. Чому не відповідав, коли я навколо? Просто ігноруючи власний телефон. Хто може бути, якщо не чоловік, я не повинен знати?

Ні, я розумію. Дружина в будинку з дитиною, і все, що ви працюєте щодня. Можливо, ви бажали нове почуття? Ну, приїжджайте. Але візьміть його, повірте і покажіть дружину і дочку, яка потребує дорогих ліків і особливого догляду. Покажіть мені, що це гроші більше, ніж деякі довгий бітч, не її. Настя гарна, вона буде терпіти!

956098

Сьогодні або завтра я збираюся зробити все ясно. Нехай болить, нехай сусіди слухають скандал. Але чому нам потрібні ці гроші, з якими Андрій спілкується на телефоні і де іноді зникне після роботи – все це потрібно знати, період. Я знаю все. Ви просто повинні бути 100% впевненими і знати деталі. Що далі? Не доглядати. Але я не хочу жити з обманом. Моя дочка і я отримую без нього. Головне - жити без брехні і гіпокризії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное