Я нещодавно вирішив відвідати сестри в Австрії, але ця поїздка розчарувала мене.

Як і в Європі, і АвстріяВони живуть власними законами і нормативними актами. Багато наших людей, які вміли там, через кілька років, стають носіями іноземної культури і, крім того, досить неповторні види. У будь-який час вони, очевидно, відрізняються від людей, які вони були раніше. Що це, витрати суспільства, радикальні погляди на певні питання або просто мінливі тапочки заради теплоти? До кожного себе.



Тим не менш, це одне, щоб відійти від коренів, з яких вони виросли. Це зовсім інший, щоб стати новими громадянами нового світу. І забути про родичів, родичів, традицій, деяких звичок, які колись утворили свою особистість. У сенсі людина знаходиться в новому місці і повинна бути Але, з іншого боку, забуваючи про основи не найкращий розчин. Крім того, в деяких випадках його засуджують, як серед родичів, так і серед колишніх, але однодумців. А потім ви повинні діяти на ситуацію. Риба шукає, де це глибоко і людина, де це добре.

Я повернувся з Австрії два місяці тому. Я побував у маленькому містечку Сент-Пєльтен, де поселився моя сестра і чоловік, і був дуже вражений своєю красою і архітектурою. Я ніколи не приділяв увагу тому, що місто може виглядати. Вони були всі однакові для мене. Центр краси і замовлення. Можливо, деякі історичні будівлі та споруди. Але ви йдете в спальну зону і все те ж саме. Так, я туристичний, я був тільки в пострадянських країнах. Але ця поїздка змінила мій розум. На жаль, це не просто міська інфраструктура.



Маша зустрів мене з чоловіком, але не в аеропорту, але в центрі, в кафе. Я не бачу її, але я думав, що вона з'ясувала. Це не кожен день, який ми бачимо один одному, і я думав, що це був очевидний жест полоненості. Не було нічого, що я захоплюся на ній, і де я б взяв. Але ні, не вистачає часу і енергії. Так мені довелося навантажувати таксі разом. Включаючи подарунки для своєї родини.

А потім на кав’ярні я запросив платити за себе. У мене була чашка кави, але вона була добрим. Я почав мати сумніви про те, чи варто брати участь у цій пригоді. У мене було гроші, але я не забув концепт гостинності. Як приїхати це просто початок, і я все ще маю тиждень, щоб жити тут. Чи є все, що буде так?



Так, це право. Коли ми приїхали в квартиру моєї сестри, я даю номер, який тільки вміщав ліжко і мав номер для столу, де я міг поставити свій ноутбук. Немає номера для інших речей. Так мені довелося поставити їх в вітальню. Ось так, як вони вийшли туди весь час, коли я побував. Дивитися? Вронг слово. Особливо з Маша та чоловіка поділилися окремою кімнатою. Ви не вірите, але вони сплять в окремих кімнатах, починаючи з початку шлюбу. Сестра говорить, що цей спосіб вони сплять краще, і її чоловік любить рогову. Я не помітив останнього.

У холодильнику є окрема харчова полиця. До речі, купивши їх самостійно. Оскільки Маша переглядала фігуру і вона потрібна спеціальна продукція. Її чоловік, Tobias, любить м'ясо. Як ви бачите, він не збирається поділитися з ким-небудь. І хоча я приніс мені багато їжі, які, звичайно, поділилися з власниками, це ставлення здавалося б, навіть дещо неприпустимо.

р.

Ніщо цікавіше сказати, я напевно не можу. Наш відпочинок був досить простим. Моя сестра і я ходила в вечірній містечку, вона продемонструвала мене цікаві місця, поділилися історіями про її життя. Не про що я очікував більше. Але ми ніколи не пішли в бар. Просто нудний, звичайний, вимірюється життя. Не навіть життя, але часті. Я розумію, що у нас є рутин. Але це занадто багато. Навіть в домашніх умовах ми не дивилися телевізором, але тільки прийшли і всі були захоплені екраном свого гаджета. Я не можу зробити це вдома.

Навіть коли я пішов за аеропорт, ніхто не бачив мене. Сестра і її чоловік просто хвилювали руки на таксі і це було. Не вдалося відновити протягом тривалого часу. У той час я був в якомусь чарівному селі, де час був заморожений і ніхто не сказав місцевим населенням, що це було схоже на задоволення. Люди люблять роботи. Не менше сім'ї сестри. Як змінитися так багато? Або ж вона псує мене для чогось? Але мій приїзд був її задумом. Що пекло?



Для деяких, це питання може здаватися нормально. Але звичайно не для мене. Я знаю мій сестра дуже добре, і що дівчина нагадувала мені хоча б її в минулому. Не думайте неправильно, але ми як дівчата в житті. Ми любимо товари, сторони. Ми хочемо, щоб говорити голосно і весело. Навіть мене, хто просто виповнилося 35. І Маша завжди була енергійною. Не дивно, що 3 роки молодше мене.

Що я бачу, коли я зустрічаю мій сестра? Що таке? Мінімальна косметика, домашній манікюр, нова зачіска. Я не любила її, до речі. Без емоційності, не вираження. Просто холодний, спокійний і якийсь тьмя. Я вірю, у всіх моїх рештах у Сент-Пельтені, я ніколи не бачив молодих людей, які мають задоволення. Навпаки кожен здавалося б, Так вони мають свої особисті проблеми. Але вони дуже добре одягаються, в дорогих автомобілях, з гарними обличчями.

Або можливо, її чоловік освічений її? Я не можу вірити, що. Маша і перед ним були чоловіки, але вони завжди отримали гідну відповідь, якщо вони поведіналися непристойно на її думку. Моя сестра завжди була людиною особистої думки, що це природа. Стійкість – це як риба, що зупиняє плавання. Немає іншого способу. Що дивитися зараз? Дієта, вона з її ідеальним малюнком! Не познайомитеся з сестрою на площині. Не впишуться в голову.



Ми можемо тільки вгадати, що це було і як це закінчиться. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що чоловік є жорстоким. Ні, особливо, фізична. Він, як нормальний хлопець. Проте, за 3 роки в іноземній країні, можливо, вона змінила себе? Ви вбираєте настрій міста, його правила та традиції? Тоді дуже погані новини. А мені, така сестра, як незнайомець. Я знаю її занадто довго і добре. Я спробую запросити її додому. Без чоловіка. Вона значить, як вона була до. Важко бачити когось так змінено. Важкий і дуже тривожний.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное