Навіть після народження мого діда, мій мати-в-право не хотів допомогти нам, і нещодавно я дізнався, що мій чоловік не сказав мені всю правду.

Як кажуть люди, кепікі Ні. І найчастіше ця заява є найбільш справедливою в поточній ситуації. Але не завжди. Адже життя не одностороння картина, в якій все зрозуміло і немає другого дна. Життя дійсно складніше, ніж це здається. Отже, якщо з'являється нова людина в команді, сім'ї або навіть на спортивному майданчику, не означає, що він не має права голосувати. Але ця людина повинна бути пояснена. Інакше кажучи, його слова будуть мало використовувати.



У повсякденному житті такі випадки, як правило, виникають при переході на нову роботу або, як сталося з нашим читачем, після шлюбу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У той же час, ми не судимо всіх за свої погляди на життя. Навпаки ми зацікавлені у слуханні всіх учасників та розшуку всіх точок зору. Це тільки тоді, що можна приїхати до одного деномінатора. Не завжди.

Коли я одружився Борисом, я не чекав ніякої суттєвої допомоги від сім'ї. До весілля я мав час зустрітися з моїм майбутнім матір'ю і навіть тоді я зрозумів, що це людина була. Але є обмеження на все! Дуже дивний, щоб мати вашого чоловіка, який, без будь-яких спогадів, може і навіть слід назвати «монстром», адже я ніколи не бачив таку темряву в житті.

Борис, мій чоловік, на мій погляд, це прекрасна людина і чудовий партнер. Я вдячний, що вона приніс нам разом. Але коли ви думаєте про це, це дуже дивно. Зважаючи на те, що його виховання, як дитина була повністю відповідальністю матері. І це, я повинен сказати, був тест. Після того, як Боря пропускає багато моментів і просто не хоче поділитися всіма травмами минулого. Але навіть що він говорить, робить волосся на своєму голові рух. Для того, щоб не бути недобрим, я розповість вам деякі факти, які я чув.

р.

Наприклад, мій чоловік, коли він пішов до школи, не мав особистого часу, без дитинства. Свою маму зафіксували його на всіх «справах» і «податках», які вона могла досягти. Вона не дбала про те, що вона повинна робити. Головне в тому, що він ще не вдома. Таким чином, дитина одночасно зуміла бути хоровим гравцем, воротаром у футболі, гітаристом, боротьбам і навіть виглядати як кілька уроків відомого місцевого магія. Коли ці вимушені хобі почали вдарити кишеню батька, припинили уроки.

Але це не все. Також було видано кишену кишеню. Для того, щоб покласти його непристойно, кишеню грошей не є грошима для цукерок або гасників. Це гроші для подорожі і навіть їжі в школі кафетерії. Така дитяча пародія зарплати. Яка, звичайно, повинна бути зароблена. Яким чином? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І це син, який йому доводилося. Прибирання ванної кімнати і туалету також була частиною його роботи. Чому мама потребує миру і тихого. Що це таке.

Я не чекав ніякої допомоги, коли я одружився. Незважаючи на те, що вона мала кілька квартир в оренду, ми жили, буквально в наступному будинку, оренда житла від абсолютно різних власників. Чому? Так, так само, як це. Бо Бориса, він чоловік. І, отже, він повинен з головою, що проходив високий рівень. І навіть коли у нас була дитина, її думка про це не змінилася. Так ми все ж живемо, три з нас в «одному-ніні». В той час як "Мама" насолоджується життям і навіть іноді дратує, щоб вставити її 5 центів і навчити життя.



У сімейному заході взяли участь батьки та мати-в-право, мама попросила її, чому вона не хоче допомогти їй сина і бабуся. Але відповідь була такою ж: ми повинні випробувати це життя і досягти успіху. Якщо це так важко для нас зараз з малюком, нам просто не потрібно його розпочати. Перш за все, щоб потрапити на ноги, а тільки потім мати дітей. І це, ніхто не відповідав,

Хоча, повернувшись до свого чоловіка, батько-в-право не соромився взяти половину своєї зарплати, коли він знайшов свою першу роботу. Чому? Всі права. Він жив у своїй квартирі. Так, виходить, оплачується за його перебування. І коли він був 20-річною, "велика" мати дав Богу ультіматуму: або залишити додому зараз, і ми залишимося на хороших умовах, або вона замахає, з усім примноженням. Борис, очевидно, обравши перший варіант.



І я розумію, що якщо сім'я має свої правила, тому вони це, то немає нічого, щоб піти, де вони не запитали. Відносини між родичами – їх бізнес. Але! Не просте. Виявляється, незважаючи на те, що у нас немає власного будинку, незважаючи на невелику дочку. Мій чоловік зв'язав мене довго. Або досить, не зрада, але просто не скажеш все. Той факт, що навіть після того, як ми одружилися, він прийде до своєї матері через кілька місяців і дати її деякі гроші, які він заробив. Ось ми йдемо.

Уявіть це. Я ніколи не потрапив в наш сімейний бюджет, незважаючи на те, що я працював трохи часу і все ще працює вдома. У мене є життя власної, дитина, але я не роблю жертву або кварель про що-небудь. Не було прийнято в нашій родині. Я вірю, що чоловік все, що залежить від нього і намагається, як він може, забезпечити всім нам максимальний комфорт. Але виходить не так просто.



У мене є ситуація, де я мав дуже поганий зубний біль, і доводилося сидіти на сильні болиби. Що робити, якщо в цей час було просто не зайвих грошей, і якось мені потрібно для функції. Стоматологія не дешева і ми всі знаємо її. Я здивився і біль, з часом відійшов на себе. Тим не менш, Борис, знаючи, що це чудово, не вдалося піти в матір і сплатити «поганий борг», як було призначено для них.

Чи відчуваєте себе боляче? Звичайно, і дуже багато. Я говорив до чоловіка про це і навіть у високих тонах. Але це не приносить мені будь-яку радість. Боря сказав, що він був дуже некомфортний, щоб реалізувати це і відчував, що він був вірним про мене і нашу дочку. Але він нічого не може зробити. Він планує продовжити життя старого шляху. На мою маму і дати її гроші нікому. Як я відчуваю про це?

77768381

Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Але час від часу вони можуть прийти до відвідування, принести їжу, якось підтримка. Для чого я дуже вдячний. Так мій чоловік. Але чому мій мама-в-одному мати аудію, щоб просто відкрити її рот і сказати, що вона не любить? Деякі претензії, барби та інші негативності. Тексти пісень, а це означає: Чи вона думаю, що ми будемо захищати його назавжди? Як мінімум я не знаю про це. Ви повинні розвести кохану людину через його отруйну матір?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное