Коли я вперше зустрівся з майбутнім донькою, я зрозумів, що вона і мій син не буде разом, тому це сталося.

Люди похилого віку в залежності від ситуації. Власне, людина і обов'язково поводитися відповідно. Це історично було запорукою нашого процвітання як вид. Тому не дивно, що хтось любить бути відповідальним, незрівнянним, навіть десь А деякі люди не можуть. І вони намагаються вигнути свою лінію на всіх витратах. Звісно, звичайно,



Пелюшки, наприклад, приймають сім'ю. Деякі пари мають чоловіка. Він повинен вирішувати будь-яку ситуацію. Знайдіть спосіб навіть найскладніших ситуацій. Його дружина часто перетворює сліпу око своїм недоліком. Це те, що люди жили протягом століть, але сьогодні не всі люблять такі стосунки. Пари, які частіше діляться правами і обов'язками, зануренням у себе при необхідності. Навіть скандальний. Деякі люди задоволені цим типом поведінки. Так ми не будемо судити їх, ми?

Коли я зустрів Яну, мій екс-дочка-в-право, вперше я був повністю нормальним з нею. Я не думав про критикувати її, хоча інші мами-взагалі, я знаю, часто робити. Я зрозумів, що вона і мій син не буде разом довго, до кінця дня. Ви отримали? Так, просто говорити, переглядаючи її і, нарешті, переконавшись, що ця людина. Що сталося, вони не варили кашу разом.

Моя людина, Царство небесного, завжди була головою нашого будинку. Я був господинею і матір'ю до Володи, наша єдина дитина. І це, як ми живемо з початку наших відносин: чоловік працює і забезпечує сім'ю. І я, дружина, подбати про сина і переконайтеся, що все добре і спокійно в будинку. Як живуть батьки та батьки. Я не думаю, що це може бути все краще в сімейному житті. Чоловіки повинні залишатися чоловіками і жінками повинні залишатися жінки.



Яна здавалося мені людину з абсолютно іншого тесту. Вона була не сором'язлива з її коротким платтям. Вона тримала розмову, іноді перериваючи Володимир. Я думаю, що це те, що я думаю. Може бути, це всі нерви, а потім ця дівчина буде якось поліпшити, показати себе з правої сторони? Я не думаю. Поведінка була незмінною, і я вирішив, що якщо вона раптом стала дочкою-завданням, я не б закликав її дочку. Що таке дочка, яка більш підходить для визначення «щастя»?

На мій сюрприз, мій син любив все. Вони були знайомства, а потім вирішили переїхати. Ще один рік і половина разом, і новини, які я не хочу почути від початку, "Мом, ми вирішили одружитися." У мене було попередити все дрібно. Все, що я для, без вибору. Я дуже щаслива долі мого сина. Я не хочу, щоб запам'ятати церемонію, ви повинні бачити, що мій дочок-в-в-одному, що день. У таких сукнях вони йдуть на інші місця, але не на власні шлюби.



А потім все розкочується: через рік з'явилася дитина, мій онук Артур. Красива дитина, це життєрадісна, що його життя з раннього дитинства не розвивалася як вона повинна. Що я маю? Я, розлучення, що ще? Коли Вова усвідомила, що їхня родина бракувала грошей, він вирішив піти в інше місто, за деякий час заробити додаткові гроші. Син не хотів постійно пересуватися, але для підгузників, сумішей, openers, потрібні деякі кошти. Так він вирішив взяти ініціативу в руки.

Звісно, я почав відвідувати дочку. Я бабуся, я маю право бачити мій онук. І допомогти дружині сина не було Я ніколи не сподобалося її. Але з жіночої точки я відчував себе шкода. Послухайте свою розмову - тест. Вона не схожа на буквально все. І що Вова вирішив піти в інший місто, хоча вона проти неї. І він не слухає її, коли вона каже йому. Вона була навіть задоволена, що до тих пір, поки вони вийшли на ноги, їх сім'я мала нестачу коштів. Важливо, щоб кожен разом. Що несуть, мій Бог.



Я не здивував, що один день мій син назвав мене на телефоні і сказав мені, що він і Яна збирається розлучення. Що ще? Щоб жити з жінкою, яка знає, що сперечатися, не обіймає, заявляє деякі причини влаштувати конфузію в будинку. Як це сталося з початку? Вона бажала давати мій онука до дитячої, і вона буде працювати. Уявіть це. Хто? Він пішов з матір'ю. Я пропустив його багато іноді.

Син, як одягає чоловіка, залишив квартиру і більшість речей до екзамену з дитиною. Я просто взяв на себе індивідуальний одяг і щось для маленьких речей. Я хотів, щоб зачепити його, але він зданий досить веселим для мене. І я скоро зрозумів, чому. Він вже мав ще одну дівчину на розумі, Лена. Я дуже сподобалося її на перший погляд. Мек, натуральний, без тонусу і з скромною посмішки. Я кинувся, коли я побачила її і її син разом.



Насолодіться своєю сім'єю. Моє син на роботі, дочка, бо я можу назвати Лену дочку – в домашніх умовах, на фермі. Тексти пісень, а це означає: І вони тонкі, і це досить добре. На жаль, Vova зірки з неба достатньо, але обіцяє, що він незабаром буде підніматися. І радий, що водний камінь не швидко заточується. Отже, тут головне не поспішати і впевнено виглядатиме майбутнє на обличчі. Я впевнений. Люди можуть знайти себе в різних ситуаціях.

Не болить мене. В той час як мій син плуги, як окис. Помилує сім'ю і, як нагадка, сплачує алімонію на його екс, вона побачає, як бабкафлі від жатки. Я бачив їх з онуком недавно. Ми навіть змогли поговорити з людиною. Вона відчуває себе великим. Вона купила новий одяг, навіть Артур має модиста. У костюмі окуляри. І чому це все про дитину свого віку? Коли я попросив її, де дерево зійшов, вона відповів мені з таким дивним посміханням, кажучи, що вона працювала!

Габаритний зображення

Звісно, я теж не входив в кишеню для слова і попросила, це дійсно мій Вовчик, який платить їй стільки алімонію, що вона ходить з дитиною в 3 р., як би нічого не сталося? Так вона сміється на обличчі і почала розповідати мені, як вона взяла деякі курси, і вона тепер відчувала фінансово незалежну. Він йде, він лежачи, я можу побачити. Ми знаємо, де дівчина її віку може заробити гроші. Він був чітким від початку. Тільки твій онук. Що він не бачить, поки він виріс. Я навіть думаю, хворий, але нічого не можу зробити. Дитина повинна бути з матір'ю, це закон. Це життєрадісна, що мами заважають... Боже!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное