Перший прогноз Тамара Глоба цього року, підготовка до змін у січні

Я бачив повітряні хвилі з цією жінкою більше ніж раз! 3 роки тому я почав помітити, що нова зірка з'явилася в астрономічних колах. Спочатку я пам'ятав її за любов великих і важких ювелірних виробів, незважаючи на її дуже м'які риси обличчя. А потім на її феноменально точні прогнози, які приходять вірно практично дієслово. Ви знаєте, що це, як правило, є, в загальній частині, але невагомо точно. Так що цього разу я почав рік з традиційним інтерв'ю для мене: Тамара Глоба: 2024 січня.



Хтось скаже, що це все неспроможність, і я навіть буду погоджуватися в частині. Я не тип людини, який читає гороскопи на задній сторінці газети або журналу. Але я слухаю Тамара глобус майже все, як найвпливовіших людей країни: політики, економісти, бізнесмени. Хто навіть зателефонував їй головний астролог СНД. Пророкувала жахи 2022 р., ізраїльський конфлікт, а також багато катаклізмів 2023 р. Що можна сказати про те, як правильно вона відчуває долю знаків зодіаку?

Тамара Глоба: Січень 2024 Тамара Глоба називає цей місяць Сен Януріус - майстер дверей. Він відкриває двері до майбутнього і бачить події минулого, тому слід лікувати його особливим повагою. Прогноз місяця починається з докладного опису знака, який відноситься до неї. Для своїх представників важливо, що місяць буде особливо важливим.

Січень місяць Коррікорну, і в цей період люди народжуються надзвичайно стійкими і цікавими. Вони потребують більшої уваги на все, що вони роблять. Капріроли, як і всі землі знаки, дуже прагматичні. Але це не означає, що немає романтики. Навпаки, представники цього знака глибоко чутливі всередині і приймають все до серця.

Капріроли можуть досягати багато, серед них є велика кількість кар'єрів. Астрологер називає їх дуже економним і працьовитим: «Каприноги можуть будувати своє життя, свої володіння майже нічого». Саме тому вони поважають тим, хто досяг успіху самостійно.



Минулого року Тамара Глоба попереджає, що Січень, в місці з'єднання 2023 і 2024, стане водяним моментом. Літерально зміна епоху. Тому всім буде потрібно тримати щільний, не тільки капріроли. Але в цьому місяці неможливим для того, що він принесе чимало важливих переговорів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Прогноз на 2024 січня для Aries та Taurus січень для Aries будуть відзначені подіями першого значення. Перший знак Зодіаку повинен підготуватися до подорожі. Усе буде багато ситуацій, пов'язаних з людьми з афарі: родичі, друзі та нові знайомства. Відразу після перших двох або трьох днів січня двері, пов'язані з кар'єрним зростанням, будуть відкриті для висівок. Тамара Глоба стверджує, що це може стати початком хорошого прибутку.

У січні варто провести більше часу з близькими, оскільки в другій половині січня це друзі, які принесуть нові пропозиції та ідеї до життя Овен. Ті, хто похилий великогабаритних планів, мають безліч шансів реалізувати їх або почати їх виконання в січні нового 2024 року. Вони повинні бути обережними тільки в галузі здоров'я, особливо в перші дні місяця.



Unsplash Taurus також має кар'єру. Він буде асоціюватися з визнанням осіб, які перевершують: швидше за все, переваги або батьки. Це буде гарна можливість розгладити гострі кути за допомогою виростаючого органу. Багато робочих моментів стануть простіше і простіше.

1 січня люди, що народилися під знаком Тавруса, можуть мати нові партнери з далеких земель. Ці операції та комунікації будуть успішними в майбутньому. Що таке Tamara Globa попереджає проти Taurus? По-перше, вона просить шукати після здоров'я близьких і бути обережними при подорожі. Не витрачайте занадто багато в першій половині січня. В іншому випадку цього місяця для Тавруса буде період любові та успіху.

Тамара Глоба: 2024 січня для Близнюки і раків Тамара Глоба знаходиться в солідарності з іншими астрологами в тому, що в січні Близнюки катастрофічно необхідно встановити відносини з родиною. В принципі це нанесе на все, що стосується будинку. У перші дні місяця корисно приділити увагу будинку. початок 2024 з загальним очищенням.



Unsplash Predictor рекомендує, щоб Gemini зосереджено на перспективах на відстані. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Якщо ви робите, то зможете насолодитися фруктами року. Близнюки повинні затягнути свої ремені в січні і зберегти гроші на найближчі місяці.

У crayfish січень буде неоднозначним – вони чекають багато тривожності і снів. Це період, коли раки хочуть поставити своє життя для того, щоб завершити бізнес 2023, щоб закрити проблеми здоров'я і роботи. Щоб зробити цей процес успішним, астрологір Тамара Глоба рекомендує: не покладайтеся тільки на себе, спробуйте працювати в команді і одночасно з сім'єю. Рак в січні буде потрібно багато енергії і сили для проведення всіх планів.

Січень гороскоп для Левів і Віргінів Львів Січень буде повний всіх сортів цікавих речей. Вони познайомляться з яскравими людьми і дізнаються багато. Це хороший час для інтелектуальної діяльності та публічного мовлення. У житті Лева буде багато уваги до своєї харизми, особистих талантів і досягнень. У той же час буде корисною для Лео, щоб показати свої лідерські якості і подбати не тільки від його успіху, а й успіху своїх близьких, особливо дітей. До речі, січень стане великим періодом для зачаття та планування вагітності.



Непристосувати Леви тільки потрібно ближче подивитися на другий тиждень січня, оскільки цей період може бути розчарування. І останні дні січня можуть принести зміни в сімейні відносини.

Віргос починається 2024 з небезпеки для здоров'я. Будьте обережні у відпустці, стежте за власним здоров'ям і благополуччя вашого будинку. Не ігноруйте проблеми та скарги дітей. Цього місяця, особливо початок місяця, може бути напруженим, з родиною. Але за спорт, Січень буде добре. Ті Віргос, які обрали спортивну кар’єру, обов’язково покращують свої навички на початку року. І навіть ті, хто не вибрав, будуть відчувати велику швидкість сили і з задоволенням переключати на фізичну активність.

У другій половині січня двері проїзду будуть відкриті до Вірго. Це дороги, які принесуть цю зодіаку, підпишіть бажаний успіх і натхнення.

Прогноз на Libra і Scorpio Libra буде затребуваним на початку року. Друзі, родичі, люди, які довіряють Лібра, і ті, хто милуватися, будуть об'ємні представники цього знака на кожному кроці. Тому ми можемо сказати, що в сімейному колі прийде час любові і розуміння. Протягом місяця, Лібра буде подрібнюватися у підтримці та оточенні.



У той же час, для Лібра, січень буде найважливішим з точки зору реасоціації, аналізу його оточення. Ви побачите, що ви можете довіряти і хто ви не можете.

Скорпіони чекають на золотий січень. Навіть якщо місяць не може бути занадто вигідним, обов'язково, щоб події січня будуть відкриті золоті шахти для вас. У роботі варто звернути увагу на співпрацю з членами сім’ї та далекими родичами, які дадуть можливість довести себе добре. У січні Scorpios розпочнеться деякі захоплюючі проекти, а також удачі в еквайринг речей, які вже давно мріяли.

Але друга половина січня для Скорпіосу стане чудовою можливістю дізнатися щось. Наприклад, корисно буде придбати знання в галузі інформаційних технологій.

Тамара Глоба: 2024 січня буде особливою для Sagittarius і Capricorns Sagittarius, перш за все, слід приділити увагу своїм відносинам з їхніми перевагами і колегами. Третій тиждень може принести проблеми з закриттям угод і контрактів. Але існує безліч можливостей, щоб освітити свої професійні знання.

Для Сагітараюса, Січень запам'ятається етапом емоційного відновлення. Ви перервуєтеся в 2024 з новими повноваженнями, справа буде сперечатися в руках. Але не поспішайте сліпо слідувати амбіції, оскільки існує високий ризик втрати близьких. В цілому місяць буде вигідно для робочих поїздок, можна сміливо планувати бізнес-туру.



Капріроли, під знаком якого перший місяць проходжень, повинні бути дуже обережними на шляху. Небезпеки лежать в очікуванні дороги не тільки представників цього знака, але і тих, які близькі до них. Це також може означати, що Capricorns отримає неприємні новини від центру. Наприклад, далекі родичі або дитячі друзі. А ось ці новини не будуть критичними, і з ними обов'язково справляється.

Як перша частина цього турбулентного місяця проходить, Капріроли будуть винагороджені за їх терпіння. Ви отримаєте можливість заробітку і навіть просування. З другої половини січня слід очікувати перспективних проектів та нових партнерів, які з’являються на горизонті.

Прогнозування Aquarius і Pisces Aquarius також впали в категорії знаків, які не повинні витрачатися в січні. У перші дні місяця вони можуть зіткнутися з серйозними фінансовими проблемами, але в другому, родичі і друзі прийдуть на допомогу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Таким чином, Тамара Глоба радить витрачати менше на святкові та друзі, щоб принести необхідну кількість для успішних інвестицій.

Акваріус, який відреставруватиме до вільних відносин, третій декап січня буде особливо успішним для знайомств цього виду.



Тільки бідна риба не встигне відпочити. Незважаючи на те, що для більшості знаків, Січень буде період спокою і натхнення, риба буде заголовок працювати. Багато термінових питань чекає риба не тільки в кар'єрі, але і в домашніх умовах, в сімейному колі. Після перших днів січня на Пірсі буде багато друзів. У випадку, якщо вам доведеться трохи перенести плани на відпочинок.

Добрих можливостей чекає риба в інтелектуальній сфері. Принесуть прибуток і приємні сюрпризи, якщо це вже частина професійної діяльності.

Крім того, Тамара Глоба розповіла, що дні січня обставини не можуть розвиватися найбільш вигідним способом. У цей час ви повинні бути особливо обережні їздити, не ходити пізно вночі вниз по вулиці і дивитися те, що ви їсти: Січень 2 - день; 5 - ранок; ніч від 7 до 8, 9 січня; перша половина 10 і 12; 13-а, 18-а - перша половина; 19-а друга; 20-а 21-а - друга; ніч з 26-го по 27-е січня і з 29-го по 30-е.

Старгазер вітає Вас з успішним новим роком, адже 2024 буде насичений досягненнями і початком абсолютно всіх ознак Зодіаку. У січні відбудеться перша можливість змінити життя на краще!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное