Сучасні діти не люблять зиму, але радянські малюки навряд чи можна відбити вулицю.

Я шукаю, як діти їздити з слайда, і я заздрю: вони мають льодові ковпачки різних конфігурацій, сноубордів, труб, всіляких шламів і лиж. Ми можемо тільки мріяти про це в наш час. Одне з них не вистачає снігу! На жаль, зима не так само, як і у дітей. Потім в с. Сніждрифти до талії.

Габаритний зображення

Сьогодні видання. "Сайт" Вона продає приємні спогади з дитинства.

Я пам'ятаю, коли сніг впав, я побіг в дворі і чекав для сусідів. Якщо ніхто не здивився на довгий час, друзі повинні бути викликані гучними, тому що мобільні телефони не існує часу. Ми зберемо декілька людей, захоплюємо шлами і головуємо до кінця вулиці, де зазвичай діти їдуть з гірки.

На пагорбі ми подаємо як звичайну прокатну сільську дорогу. Ми не заважали нікому. І через те, що наша область горбий, ви можете перегони з вітерцем в кожній алеї. Ми були вимушені додому, тому що ми тільки добровільно повернулися, коли це було темним. На ганку вони подрібнюють липкий лід, а потім на плиті вони роздягають і вішують їх одяг до висихання до ранку.



Підйомники не лежали, щоб залити круті висоти водою. Вони побудували льодяно-швидкісні вигини і полийте їх на клен, на картоні, на автомобільній камері, на ногах або просто на п'ятій точці. Широкі засніжені сади були чудовими для укладання лиж. Щоб зробити екстремальні стрибки, daredevils вбудовані домашні стрибки. Не всі лижі пережили до весни.



З настанням персистентних заморозків ставок в центрі села перетворилися в величезну ковзанку. Діти лягли на ньому в звичайному взутті, адже ковзани були в великому дефіциті і дорогих. Hockey був найпопулярнішою грою серед хлопців. Так як не всі мали клуби, хлопчики побігли на лід з дерев'яними палицями в руках. Але качка була реальною!

Р

У шкільному дворі діти зуміли перетворитися на ковзанку всі доріжки. Як тільки очищувачі помітили, що студенти працювали на брифах від дверцятної частини школи до воріт, відразу всі шляхи посипалися піском або золи. Учні старших класів і попередили, що це не було безпечною для затримання. Але тільки один слизький схил був покритий золи, як інший був утворений поруч з ним. Що ще можна зробити на зміні? З'явився багато пізніше, а потім студенти часто грали з однолітками і фолієвими в свіжому повітрі.



Тепер діти використовують всі види модних пристроїв, і ми були тільки шльопи, а потім не всі. Так ми сідаємо на них два або три одночасно і тушкуємо похилого. Всім сподобалося їздити “треним”, зануривши пару швів в рядку. Вся компанія може вписуватися в ній. Звісно, щоб управляти таким «навчанням», тому все закінчилося перевернувшись з кошиком, а «пасителі» з кільцем сміється в сноуборд.

Вже взимку діти прогулялися на кілька годин. Вони були активно бігати і стрибати, які часто зробили їх спрагою. Ця проблема була вирішена елементарно: ate сніжинки, подрібнені кутикули - і перевернули їх спрагу. Не було в горлі, і мало не застуди. Я не рекомендую це зараз, тому що немає довіри в середовищі.



Сніг стає меншим щорічно, і якщо він падає, він буде розтопити через тиждень пізніше. Сьогодні існує безліч нових «технікок» для зимового веселощів, і там немає ніде використовувати його. Так вони замінюють таблетки з ноутбуками друзів і спілкування з людьми. Що робити про це? Я маю право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное