Після того, як я був досить жити окремо.

Я хочу поговорити про це, тому я хочу залишитися анонімним. У скандалі беруть участь друзі. Це, ймовірно, не сталося, якщо мій мама і stepfather не запросив мене, щоб виїхати з дому. Моя мама сказала: «Дочка, ти дорослий, це час знати». Бажаєте зупинитися у Бабцях? Я був хворим. Це, я не маю місця в моєму домі, і мій step-sister, мій step-daughter, може жити для свого задоволення, хоча вона також доросла?



Я назвав мій бабуся, до якого мій мати хотів мені жити. Я розповів про те, як мій stepfather захопив мене, і що моя мама була на його боці, і що я був відхилений від будинку. Якщо я знав, як мій скарга виявиться, я, ймовірно, подумав 10 разів, перш ніж я сказав її що-небудь.

Що робити, якщо мій мама і stepfather запитати мене, щоб виїхати з дому я вже 20 років і я оздоблюв свій другий рік університету. Я розумію, що зараз багато хто буде сказати, що в цьому віці ви вже можете жити окремо, але все не так просто. Я в медичній школі, і я не маю часу на роботу. Щось немає часу! Я не можу орендувати квартиру, навіть номер для двох або трьох важко знайти. Я не маю одного, щоб поділитися своїм життям, і я боїтеся дивним.



Несплаш має гуртожитку в університеті, але це в жахливому стані. Тільки ті, хто приїжджає з сусідніх міст, живуть там і не можуть дозволити собі орендувати. Все це в традиціях пострадянського простору: один душ на підлогу, загальна кухня без нормального обладнання та постійне вечірництво в сусідніх кімнатах.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я думав.

Коли я був 13, мій мама remarried дядько Tolik. Здавалося б, щоб зв'язатися з моїм дадом, але я не розумію його в часі. Дядько Tolik був одружений, з ним після розлучення стала наймолодшою дочкою. Разом з нею він прийшов до моєї матері і моєї квартири, в якій ми залишилися разом, після того, як мій батько помер.



Мати і батько завжди були як кота, так і собака, але я не пам'ятаю дуже добре, що було причиною для своїх карель. Це предмет табу для мами. І ми важко поговорили з нею, мама завжди мала проблем. Я пам'ятаю це важко для неї, а в деяких точках вона навіть відверта ввечері, коли Дад був на роботі. Дякуємо, що він закінчився, коли мій крок

Його дочка і я не збираюся дуже добре. Зробляв, що молодята дитина дала весь вільний час. На відміну від мене, тому її батьки завжди робили уроки з нею. Вони часто називають школу. Я не мав подібних проблем, але мені здається, що всі забули про мене. А коли я став дорослим, мама мала лише один аргумент: «Ви вже великий, і вам потрібно подбати про Юлу». Але я не завжди великий.



Ускладнені стосунки з stepfather - це окрема історія. Він мене відступив від початку. Він постійно підказав мені у мене. Якщо вона не мила муги, вона заблокувала двері одним фіксатором (не два) якщо вона забули купити хліб в магазині. Про дрібні речі, а потім про все.

На цій точці мама зазвичай не заважала. З цього я дізнався два речі: спочатку, моя мама не дбала про мене; другий, вона ніколи не любила батька стільки, скільки дядько Tola. Вона не скаже одне слово до нього, вона заперечує все і абсолютно щаслива. Я помітив, що вона розквітала: вона почала доглядати за собою, її будинок знову сміхався і прийшла до життя. І я так радий, що вона щаслива одружена. Але Анатоли і я був важко.

р.

Коли я був 18, він почав попадати на мій розум, що я мав зробити все себе. Чистка, заробляючи гроші (і я тільки в мій софом більше року) і живу частину. Він стверджує, що він почав заробляти на 16, а в 18 вже орендував окрему квартиру з друзями.

На відміну від нього, у мене була медична школа, не коледж. Я не маю можливості зараз. Як сердитися він був, іскри від очей туш. У нас немає нормальної розмови.



Непристосувати, що я повинен визнати, що я почав гістерично. Це просто те, що його вагові коментарі стояв у горлі, і він прокоментував абсолютно все: як я їсти, плаття, навчання і взагалі жити. Коли я був маленьким, він пішов з ним, але старший я отримав, він був для нього, щоб відновити мене з домішкою. І я теж почав помітити своїх недоліків, так як він зробив мені. Вже в рік з’явилася повноцінна війна між нами, в якій моя мама забирає свою сторону і її бік.

Нещодавно нагадав мені знову, що якщо я такий дорослий, я можу піти на всі чотири сторони. Я не збираюся в будь-якому місці з дому. І він, власне, прийшов в цю квартиру як гість і не може контролювати, хто живе в ній. Що було початок кінця.

Після того, як мій мама прийшов до мого номера з братом моєї сестри (у нас є один номер для двох, ми спати на двоярусному ліжку) і сказав, що нам потрібно поговорити. У будь-якому випадку, вона розповіла мені, що я був реальним вирощеним і міг жити з моїм бабусям. І вона дасть мені певну суму на місяць за мої витрати. І це замість того, щоб підтримати мене і переповнивши мій крок, який відкрито почав вижити мене з дому.



Нешпристойна мама і stepfather Відразу після того, як я назвав мій бабуся і сказав її все. Вона розповіла про те, що її мама повністю втратила голову в її другому шлюбі і її stepchild ближче до неї. Мій бабуся на мій dad's side, мій dad's mom. Ми тільки ті, хто залишився з батьками після смерті, тому ми переїхали на сім'ю.

Я не знаю, що квартира, яку ми живемо, була призначена для моєї бабусі. Бо це була моя квартира. Моя бабуся і моя мама не опинилася протягом останніх кількох років і завжди затишна мене, а потім вона отримала божевільну. Я назвав мій мама і сказав її, що якщо вони бажали мене жити окремо, дати мені.

Анонім, візьміть Юленку, і потурбуйте чоловіка, де ви живете.



Непристойна мама і stepfather були в ударі. Вона сказала, що я вимовляла мами і молодшою сестрою на вулиці, що вони не встигли жити зараз. Я не хочу, я просто хотів залишитися додому. Я вже поговорив на мій бабуся, але мій бабуся є адамантом, її рідне ставлення до квартири і мені було дуже боляче. Але тепер я відчуваю себе страшною дочкою і страшною людиною.

Я не хочу, щоб мій мама залишити через мене. У них немає ніде, крім оренди іншої квартири. І я не хочу жити в цій порожній квартирі окремо. Як повернути час? Як я можу переконувати свою бабуся, щоб змінити її розум? Я готовий зробити все, навіть піти в гуртожитку, якщо я повинен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное