Несухований курячий тютюн рецепт Володимира Висоцького

Я дізнався, як приготувати на YouTube, і я не соромлюся його визнати. Я, впевнений, і я іноді дивлюся на мій маму рукописну книгу. Але все ж, якось зручніше відкрити відео і подивитися, як готується окрема страва. Адже це не тільки співвідношення інгредієнтів, що важливо, але й сама техніка важлива. Я завжди звертаю увагу на те, як кухар кладе руки, який ніж він вибирає і який розмір каструлі. Я не буду говорити занадто багато про це, але я покажу вам рецепт. Сьогодні в меню - курячий тютюн від Володимира Висоцького!



Про нас Так, той же Висоцький, який є поетом, актором, співачкою та музикантом. Виявилося, що він навіть не вариться. І знайшов рецепт на каналі одного з улюблених кулінарних блогерів - Василь Ємельяненко. Що мені подобається більшість, як він пояснює його людським способом. І, звичайно, його іскрівні коментарі. Я дізнався багато кулінарних хитрощів від нього.

Цей рецепт був відправлений Василю одним з своїх вірних абонентів, батько якого в його юності зустрівся в Москві з Сева Абдуловом. Таким чином, Сева Абдулов, який відігравав Петюня в "Читання зустрічі не можна змінити." Це щасливий персонаж, який вдалося виграти лотерею 50 000 рублів, якщо ви пам'ятаєте.

Узагалі вони вирішили відсвяткувати це і пішли до дому актора. Соон Висоцький прийшов там і сказав: «Ми варимо курячий тютюн!» Рецепт, звичайно, легендарний. Навіть Василь Ємельяненко зазначив, що він ще не варив курку.



Легендарні рецепти інгредієнти для тютюну курки
  • 1 маленька курка
  • 15г чорний перець
  • 10г сіль
  • 5 зубчики часнику
  • 50г вершкове масло
  • 2 ст.л. сметани


Підготовка
  1. Спочатку приготуйте курку: порізати її і порізати її. Необхідно нарізати її на задньому рядку. Василь Ємельяненко розповідає, чому. Зауважте, що курка майже не м'ясо на спині, але це патологія, щоб вирізати груди, тому вона випустить весь свій дорогоцінний сік. Виріжте курячий тютюн через дошку або мішок, щоб відкрити його якомога простіше. Але не переборщити його так, щоб в м'ясі немає кісток.

    Веб-сайт

  2. У цьому рецепті як багато як три секрети бренду Висоцький. І першим є купа спецій, які потрібно потерти курку. Для того, щоб приготувати його, натерти часник на тертці і потерти його сіллю і перцем, потім сформувати вологий лаймп. Краще взяти свіжо мелений перець, щоб він стане більш ароматним. А сіль розраховується від співвідношення 10 г на 1 кг м'яса. Якщо курка велика, краще взяти 15 г солі.



    Веб-сайт
  3. Одержаний курчат ретельно рубати з усіх боків: зверху і нижче, з боків і навіть під шкірою. Запах повинен бути неймовірним!
  4. Починаємо другий секрет рецепта: в 300 мл води, перемішуємо столову ложку сильних (9%) оцту і залийте куркою. Просто залийте його акуратно, щоб не вимити гостру пасту. У цій формі в холодильнику курка може стояти і маринувати протягом декількох днів, чекаючи години. Але Василь чекав пару годин - це досить. Якщо у вас немає часу. Далі так - в маринаді і покласти в холодильник.



    Веб-сайт
  5. Час для смаження. Для цього оригінальний рецепт використовує чавунну сковороду, але Василь Ємельяненко, як професійний шеф-кухар, страхи, які вершкове масло на ньому почнуть сильно горіти. Так він бере товсту алюмінієву сковороду і кладе її на середню вогонь, щоб тепло рівномірно розподілився. Плетемо в сковороді 50 г вершкового масла і викласти курку.
  6. Тепер традиційно вичавити курку з горщиком води або, як кухар зробив, горщик з борщом. Багато людей мають один в холодильнику, його можна сміливо використовувати.



    Веб-сайт
  7. Засмажити невелику курку потрібно 25 хвилин, періодично перевертаючи. Виявляється, що потрібно засмажувати три рази, щоб обсмажити двічі по обидва боки протягом 5-7 хвилин. І не забули абса!
  8. Тепер курка 95% готова, третій секрет від Володимира Висоцького. Зробіть готову курку з ложкою сметани з одного боку, переверніть, змащуйте другою ложкою, почекайте пару хвилин і знову переверніть. В кінці ви отримаєте унікальну скоринку з двох сторін. Ви можете подати таблицю. Тепер ви знаєте, як зробити курячий тютюн!



    Веб-сайт


Цей рецепт знову зробив мене думати про те, як пощастило я жити в епоху, коли я можу просто подивитися, як Василь Ємельяненко варить на рідній кухні. Ви можете побачити самі, що це набагато простіше! Я залишаю посилання на рецепт:

про:blank

А курчатий тютюн вийшов просто дрібно. М'ясо після замочування є екстракаустичним, навіть груди може похвалитися феноменальною ніжністю. І, звичайно, золотиста скоринка, з погляду на яку слину і потоку. У той же абонент сказав, що він зустрів цей рецепт в деяких за кордоном ресторан, і вони готували його протягом 20 років. Я, як Василь Ємельяненко, був абсолютно радий таким способом смаження курчатого тютюну - Я зварюсь з цим рецептом знову і знову.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное