Одного разу я прокинувся в середині ночі і побачила мою матір'ю, що насичує мене і тихо збиваю своє ім'я.

Я знаю, що я не єдиний, але з якоїсь причини здається, що я не пощастив з моїм мамам мамам більше інших. Люди по-різному потріть один одному, протягом декількох років. Я повернув надію, що цей момент прийде, але нещодавно я зрозумів, що це не станеться. Смішні сказати, але остання солома була книга, що мій чоловік купив на ринку блохи. Книга називається “Як мріяти в Мрії”. Як видно, я був обраний для моїх наступних експериментів.

3610Р. 4200Р.

Ви можете легко вгадати, що це не найзвичайніша жінка. Вона любить есотеричні практики, йде на ворожі казки і читає гороскопи щодня. Найгірша частина полягає в тому, що вона перетягування мене і Антона в неї. До того, як ми почали жити разом, це здавалося б, веселий хобі. Я не думаю, що зараз. Після того, як вона хоче дізнатися, як мріяти людину уві сні, здається знищити нашу родину.

Не думайте, що я не плутаю людину і між роз’ясненими відносинами або тихим компромісом я завжди буду вибирати другий. Наталя Степановна часто розповіла про те, що вона має «здобичну дочку», але я дійсно просто не хочу сперечатися з нею і зіпсувати стосунки. Всі три з нас живуть разом, і це, після усього, мати чоловіка, якого я люблю і повагу.

Я зустрівся з Антоном в школі, коли мій мама і я переїхав до іншого міста. Дуже довго, але я ще не пам'ятаю нашої молоді у великій деталь - перше кохання, перші стосунки, valentines 14 лютого і мій перший букет квітів. Потім ми взяли участь з ним на деяку підліткову витривалість, а другий раз ми зустрілися в магістратурі. Я не помітив, як кілька років нашої поїздки разом з тушкою.



Я знаю, що Антон мій дотик, ми часто жартуємо про це. За роки, у нас зустрілися і дивилися, але речі систематично пішли на весілля. Хоча ми не згодні спочатку, я не мав сумнівів щодо мого вибору. Антон, хоч з персонажем, але людина дуже гідна. З раннього віку він вже працював в авторемонтному цеху, дав половину грошей до своєї сім'ї, мріяв про власний бізнес і ще побудував його практично з нуля. Тепер він має власний автозапчастин.

Коли я одружився його, він вже поважав майстра, але потім він все ще працював на його дядько. Однак це не завадило йому від будинку для себе і його матері, а також збереження грошей на наше весілля. Він відмовив у інвестиціях, тому що я не міг дозволити зарплату вчителя початкової школи. Я жив з батьками до того, як я був 26.

р.

Неспішне життя з матір'ю Весілля був скромним, але красивим. Закрийте друзів і родичів, я зносила білосніжну сукню - пишні як морська піна! Наше щастя не обмежувало. Моя мама-в-одному привітала мене дуже тепло, хоча ми тільки побачили один раз під час свят.

А після весілля три з нас – мене, Антон і моя мати – почали жити разом. І все гостинність якось розчиняється. Я розумію, що всі усмішки і радість були помилковими. Мати-в-правді, який незабаром відмирає, тепер не має життя, але казка: вона живе з коханим сином в красивому і великому будинку, має власний сад, власний кішка і сповнена простору для її духовних сесій, які вона також любить. Тільки я не вписаю в картину свого ідеального життя.



Потім порошок з неправильним запахом буде придбати, після чого їжа засохла або підсолиться, потім мій борщ рідкий, потім густий. А Антон припинив свій час. Він просто сказав: "Мама, не ." І Наталя Степанівна відразу заспокоїлася. Однак, вона не прослужила довго, і після пари днів вона знову продовжила випікати на мене за кожну дрібницю. Я вже скаржався на Антон, але він каже, що вона не використовується мені, я трохи незнайомець до неї. О, ye! Це 4 роки, навіть я звик до неї.

Я не говорю про мої мами-не-правові хобі. Як тільки один з нас трохи хворий, починається прокат яєць. Будинок наповнений дивовижними речами: деякі камені, манжети і тализмани, які Наталя Сергіївна подрібнюють у всіх куточках. Її улюблена історія, яку вона розповідає на кожній можливості, про те, як вона витягнула Тошенка з мертвих. Хтось нібито поклав сильний злий погляд на сина, коли він був молодий. З тих пір вона була зачарована цим.



Несплеса Остання солома я спробував не звертати увагу на неї. Що може мати хобі людини. Наприклад, я люблю плести бісером і в'яжемо на довгі зимові вечори. Моя людина також знеболюється з чужих пар. Перш за все, він звик до них. Він не вірить в них, як мені. Але в останній раз матір його чітко перетнув лінію.

Кілька днів тому я помітив нову книгу Карлос Кастанда на кухонному столі. Вона була названа «Події знань». З тих пір, поки мама не говорила про автора. Але, мабуть, це відомий лікар-езотеричний, який навчився з індіанців. Вона зацікавила астральську подорож під час сну. Вона дивилася, як мріяти уві сні. Незабаром було більше літератури такого роду.



Нешвидкий Я прокинувся в один день від того, що мій мама-в-право стоїть над мною і вуса: «Верочка, Верочка, Верочка, Верочка». Я кричущий, якби мій чоловік стрибнув, миттєво рожевий до ніг. Я думав, що тиф занурився в будинок, він навіть загинув щось, а потім зрозумів, що це його мама. Це стало очевидним для мене, що це була остання солома. Що в останні мої страждання закінчиться, і Антон поставить матері на своєму місці. Але ні.

На наступний день він був тим, хто захистив матір'ю. "Ви зрозуміли, - каже мені. Моя мама просто хотіла бачити, якщо вона була написана в книзі. Виходить, що в цьому неспроможній книзі, один з способів мріяти про людину уві сні: «Об'єкт, в якому потрібно зануритися в сон, повинен бути в стадії глибокого сну, бажано вночі; слід виставити над об'єктом і тихо назвати його ім'ям, вражаючи в хвилину докладно з закритими очима, що ця людина виглядає так». Здається безневинний, але я лякаю щось інше. Яка Наталя Степанівна потрібна в моїй голові?



Цього разу я вирішив показати персонажа, вказавши валізу і пішов до батьків, поки Антон був на роботі. Нестерпним для спостереження за матір'ю Незважаючи на те, що моя любов до нього, всі роки разом, він не подбає, що матір його піде до деяких експериментів на мене. Це просто silly хобі для нього.

Це кілька днів. І я відчув, що мій чоловік не писати і дзвонити мені. Якщо я відчував винний, я б сказав зараз. Так він не піклується? І я не хочу писати йому першим, тому що він буде виглядати stupid: Я пішов. Що робити, якщо він взагалі не записується? Коли я пішов, я не думаю, що він міг вибрати Наталю Степановну між мною і матір'ю. Зателефонуйте, чекайте теж. Я не знаю, чи прийде додому з повним ураженням або очікуванням.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное