Коли моя дружина спочатку обдурила на мене, я кинув її, але тепер я шкодую це рішення.

До питання Хто змінює більше - чоловіки або жінкиВажко отримати чітку, неоднозначну відповідь. Це тому, що люди різні, і ситуації, які вони вводять, також різні. У світі немає офіційної статистики. Є лише деякі спекуляції, які варіюються від одного «випробування» до іншого. Тим не менш, багато експертів погоджуються на одне - форсон, як це, тепер стає більше, ніж, кажуть, 50 років тому. Все про моралі та правила сучасного світу, а також більшої обізнаності про те, що зростання інтернету та соціальних медіа запрошують.



Обидві сторони відмивають один одного для обману. Жінки вірять, що чоловіки найбільш гостинні, незалежно від чого. І чоловіки, за свою частину, доводять протилежні і відроджують жінок за надмірну невідповідність. Цей спір не буде вирішений протягом тривалого часу, що обов'язково.

Хто обманює більше: чоловіки або жінки Коли я був молодий, я не розумію себе будь-яким особливим. Я не думаю, що зараз, щоб бути чесним. Але я завжди розумію, що я розумію дівчат і їх проблеми і прагнення. Допомогло мені знайти спільну мову з ними і ввести в романтичні стосунки. Єдина річ, яка могла розчарувати мене, коли я називався другом на першій або другій дати. Ой немає. Відходив час і увага. Але це було дуже рідко.

Так, я захоплюю спідницю. Я ніколи не зробив. Ну, ви думаєте, що нам було добре час разом, а потім я вирішив просто перейти на щось інше? Що наші роки? Ви знайдете когось іншого. А крім того, я все одно дуже впевнений, що в місяць або так, ви не можете дійсно закохатися в любові. Гаразд, симпатія, нічого більше. І всі наступні страждання є просто фантастика, аутозування. Запитайте вчених, вони підтвердять це.



А потім зустрів Аліса. Я не можу бути з чарівним смартом. Я був мені і трохи гірше. У кафе ми можемо говорити більше про мої проблеми, ніж її, і це, ймовірно, що я там. Рарелі буде дівчина провести пару годин на одязі і макіяжі, а потім сидячи на далекому столі, послухати які питання її люстру було запропоновано на інтерв'ю.

Я отримав роботу, яку я захотівся. Ми відсвяткували це разом. І навіть якщо я мав нову, я проігнорував її. Почати хід як офіційна пара. Ми говорили на телефоні довше звичайного, а потім переїхали. Якщо це було так. А Аліса і я одружився на рік і навпіл.

3610Р. 4200Р.

Ми були першими, щоб мати Гену, чудовий малюк. Скільки нервів були з ним, скільки ночей ми пропустили. Я завжди любила і полюблю сина, незалежно від чого. Спочатку дружина проявляється щось, як постпартамічна депресія: вона не хоче сидіти з дитиною, боротися з ним. Я не можу дати йому достатньо часу. Коли я нарешті зумів взяти відпустку, моя дружина запитала мене, щоб присвятити більше часу Гену, і вона потрібна для “неслухняних”, провести трохи часу з друзями, щоб не побоюватися з життям матері.

Вона, ймовірно, обдурила на мене вперше. Вона була легко розрахувати: Аліса була коханцем падлогу прямо перед телевізором, і її телефон корисно відображав всі повідомлення на екрані, приховуючи нічого. Ось як я дізнався, що на цьому шляху я сидю вдома, це не просто мої друзі. Це лише перша половина години. А ще одна людина зайняла своє місце. В цілому, нічого нового, багато хто зіткнувся з цим. І я вирішив, що розлучення було найбільш підходящим, ми повинні зробити.

Але я насправді не вдалося. Дружина зробила на тривалий час, одягаючи, що вона була її першою і тривалою. Що вона не знає, що людина, і вона просто хотіла змінити щось про її рутину. Так, вони кажуть, що це відбувається в нещодавно відроджених. Гормони і начинки. Я був гірким, але я знав, що, зануривши матір гена, я засудив мій молодий син до життя без батька. Або зі своїм степом Він зробив непросте рішення і вибрав нічого.



До моєї дочки народилася, все було більш-менш нормально. Аліса стала господинею. Я не можу контролювати її під час роботи. Якщо вона не була навколо. Прощання, потім прощення. Так, є осад, але ви можете жити. Не було щасливого закінчення. Я знаю принаймні один раз, вона обдурила мене, коли наша друга дитина була рік і пара місяців. І вже не було «невинного» вечора з невірним чоловіком. Це був невеликий романс, який прослужив близько місяця.

Цього разу Аліса не була настільки нездатною і безпорадною. Так, за перші кілька хвилин вона була загиблою, впала до колін, побачила мене, щоб пробачити її. Але коли я сказав, що другий раз був іншим, вона змінила свою тактику. Вона почала блювоти мене за все. Я не даю їй достатньо часу і уваги. Що ми живемо, моя зарплата, наша квартира. Здається, що вона не була задоволена всім цим протягом тривалого часу. Як змінити відносини з іншими людьми? Але це не про неї, це про мене.

р.

Я не знаходжу мене неправильно, якщо у нас немає дітей, я б породив дуже мало. Я сниться, якщо я дізнався про ваффрі на мій весільний день, прямо перед усіма її і мої родичі, я не сумніваюся на другий. Покладіть його на обличчя і скасуйте його. Але діти різні. Вони не винять гріхів матері, вони? І з іншого боку, де 2, там і 3. І я знав, що це завжди продовжить. І роги збираються виростити і густіше. Чи потрібно це?

І я вирішив так, я повинен. Нехай ми живемо з Алісом, як незнайомці. Нехай вона йде вліво, але тих, хто я дав життя буде відчуватися в повній родині. Період. Що робити будь-який батько, не просто мені. Це мій погляд. Я можу впоратися з ним.



Але... Навіть це не над, будь ласка, ведмедя з мене трохи довше. В цілому, один день, розмова з друзями в барі і обговорення наших колег, одна з нас почала розмову про дорослі. І була майже однозначна відповідь: "Нехай, нехай він робить тест на батьківство просто у випадку." Що робити, якщо вона подала за розлучення? А потім я почав мислення, і це правда. Чому я не думаю, що перед? Я знаю. Я не відчував свою так звану дружину. Не гірше. Ну, я зробив нещодавно. На голові.

Я батько сина, Генкі. Моя дочка від іншої людини. Аліса не знає, що це з. Але ми живемо разом протягом декількох тижнів, знаючи цю інформацію. Я припинив спати, я не їсти добре. Я не знаю, що це робити. Я хочу знати, якщо я можу тримати сина і дати дружині взяти дочку і піти з нею з усіх чотирьох сторін. Я знаю, що моя дочка є кимось, але не мій. Як Аліса, вона чужа жінка, але, звичайно, не мій. Бажаєте дізнатися, чи візьмете це питання? Або, як завжди, діти будуть передані мамі, і я залишаюся без штанів, але з зобов'язаннями платити підтримку дитини? Чи є хтось тут, хто може сказати, що в двох словах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное