Я хотів провести вечір з дочкою, варити голуби, але це не кінець, як я очікував.

Що таке свято без улюблених страв? Пальто, пальто, капуста Всі ці смачні речі з року до року ми любимо тільки більше і не турбуючись на всіх. В основному тому, що це символ щось яскраве, приємне, ностальгічне. Душа тепла і душа тепла. Але також тому, що всі ці страви ми часто варимо плюс або мінус один раз на рік. Не часто на всіх. Їх можна і слід варити.



Виготовляючи вище продукти необхідно в сімейному колі. Де все просто, де все своє, і вам не потрібно «забути» перед кимось. Ви можете бути самі. Це найближче, найбільш рідне коло спілкування. Чи не варто наради з ними принаймні один раз на рік? Питання, звичайно, є риторичними. І сьогодні у нас є історія для вас, де капуста голубів практично руйнувала все.

Як дитина, батьки відправили мене в дитячий будинок. Я не закинувся, ні. Але за деякий час на власній шкірі я відчував, що це було. Я знаю, що це відчувається, коли команда кількох десятків дітей може бути абсолютно непристойним. Я не хочу пам'ятати, що час, але це те, як я поясню свою любов до моїх дітей.

На жаль, в шлюбі, мій чоловік і у мене був два діти. І дівчата, дочка. Але я також мав великий недолік. Моя людина почала пити і після того, як нам довелося відокремити. Не сказати, що це було взаємне рішення. Чоловік не хоче залишити сім'ю. Але я бачив ясно, що з цим чоловіком ми просто не маємо майбутнього. А де він прийшов, якщо щороку ситуація стала більш критичною.

р.

Я не збираюся відмовитися від своєї звички, і я бачив, що батько моїх дітей змінює розум і фізично. Він припинив виведення грошей додому. А коли він був заспокійливим, він відмовився зробити його обов'язком, щоб допомогти мені як дружину. Він зробив нові друзі і тихі напої. Вони були нешкідливі, як кошеня. Ми завжди були поруч. Я не можу стояти, і я нарешті вирішив розлучення. Як стати однією матір’ю.

За кілька років ми мешкали бідними, як церковні мишей. Іноді я мав запозичати гроші від сусідів, які самі не могли похвалитися великими зарплатами. Але з часу, коли вони прийшли, щоб зустріти мене, очевидно, усвідомлювали ситуацію з дівчатами. Що б зробити? Я не можу думати про це. Так було прийнято рішення про те, що я буду працювати в іншій країні. Моя тітка буде виглядати після моєї дочки. Хоча я знав, що вона ніколи не була особливою любов'ю для дітей.

Починав своє нове життя в новому місці, що триває приблизно 15 років. Ось як довго я працюю за кордоном, щоб допомогти дітям повернутися на ноги. Я не схожий на те, що ти, але він виріс певні плоди. Не менше кожна з дочок тепер має окремі квартири, в яких вони живуть з їхніми сім'ями. Я дуже щасливий про це, звичайно. Це найцінніші речі у світі до мене. З дитинства я думаю, що ви розумієте.

52386

Незважаючи на все, що я працюю, я мав одну залізну норму. Приїжджайте додому щороку на зимові свята. Це була традиція, адже цей період року завжди особливий. Діти чекали більше зимових свят. Я завжди намагався не розчарувати їх. Крім того, щороку я мав бачити свою тітку і боротися з її фінансовими питаннями. В цілому, не кажучи вже про те, що я коли-небудь особливо відчував святкову атмосферу, але якось я мав бути домашньою. В'яжемо капусти, відчуйте в домашніх умовах.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. І, звичайно, стосується їх досліджень і всього. Дякую за те, що вони ніколи не були зроблені. І дочки навчалися добре і не брали участь у поганих компаніях. Вони мали можливість зробити це. Деякі діти потребують декількох хвилин, щоб ігнорувати їхні батьки. І це, тепер вони погані академічні перформанси і підозрілі друзі.

Але Ольга та Юлія завжди дивували мене в цьому плані. Закінчив з відзнакою, вступив в Інститут, безкоштовно. Не про що сниться мати? Звичайно, я не знаю всіх деталей, вони, ймовірно, були. Але після закінчення інституту, перша старша жінка одружена, а потім молодша. Ось коли мені потрібні. Я ніколи не був в змозі відвідати весілля, але з весільними подарунками я точно не розчарував.



Я був будинок на рік. Я не прийшов порожнього, тому було достатньо, щоб зробити невеликий ремонт в квартирі і навіть залишити гроші на проживання. Я вирішив дати себе поломку і не шукати роботу до тих пір, поки у мене було хороший відпочинок. У нас є нормальні відносини з нашими дочками, це життєрадісна, що вони не можуть бути з собою. Вони мають власні сім'ї, їх роботу є нормальним дорослим життям. Що робити.

Але я нещодавно мав день народження. Саме тому діти приїхали відвідати мене. Без сина-в-прави, просто сидять в нормальному середовищі будинку. Я думав. Я сидів на столі, і ми мали великий час. Після того, як тема нашої розмови перетворилася на свої проблеми. Виявилося, що Юлій не зашкодить фінансову допомогу своїм сім'ям. З причини, в борг. Але вони потрібні гроші. Я не хочу говорити про це на моєму святі, тому я попросив їх приїхати до наступного дня і вони погодилися.

На наступний день, хоча все ще було багато їжі в холодильнику, я хотів їсти щось в домашніх умовах. У мене є два господині в квартирі! Я попросив своїх дочок, щоб зробити мене голубцями. Я не можу допомогти їм. Хочу провести вечір в сім'ї, з власними дітьми. Вони досить великі, вони повинні знати, як. І це все почалося.

р.

Молодший почав сперечатися з старшим, який рис повинен бути в чорниці: сирий або вже приготований. Тоді аргумент перетворився на особистість і минулі захоплення, які я не мав уявлення про. Кожна з дівчат у своєму обороні принесла різноманітні аргументи брудних. Як я дізнався про те, що Оля захопила від Юлії. І Юлію, в свою чергу, в її юнацькому віці не був у всіх скромних серед хлопців. Тоді інші звинувачення заливають, як один з дівчат захопив її тітка, а інший нічого не зробив, але смоктати до неї.

Наприкінці дня я не чекав будь-яких голубів. Але я чую занадто багато інформації, що я не хочу чути як матір. По суті, у мене є кілька брудних страв. І щоб відволікти мене, я вирішив мити ці страви. Але мої дочки почали звикати один одному, не допомагаючи мені, як дочка матері. Я думав, що сусіди закликали поліцейських!



В кінці діти залишалися, кожен в своєму напрямку. З сльозами в очах я пам'ятав тільки кінець вечора, що вони прийшли до мене, щоб запозичати гроші. І вони забули про старі гранати. Я не розумію, але зараз ситуація змінилася. Не найстарші, ні найстарші потрібні мої гроші. Але вони не хочуть говорити один одному. І як я розумію, це не жарт. Я боїться, що ми святкуємо Новий рік окремо. І як ще, якщо вони разом, вони плоско відмовляються.

Я не знаю, що робити зараз. Це через деякі голубці, які я буду святувати новорічні свята вперше? Я не слухав їх, і не заважав. Тепер перезавантажте те, що я кинув. Жінка, яка псує її власні дочки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное