За 6 років я зберіг гроші, щоб приїхати додому з подарунками, але я не знаю, що я спробую допомогти.

На ці дні молоді люди використовуються для пошуку у світі. рожевийй Не дивно. Інтернет, як телебачення, буксони з його обіцянками, показує саме те, що ми хочемо, піддаючи тільки яскраві сторони певних речей. Тому, якщо перед хлопчиками відіграли футбол у дворі до самої ночі, приїжджає додому тільки заради вечірних мультфільмів, тепер їх просто не можна витягти з дивана. За винятком випадків, коли всі їхні гаджети виводяться одночасно.



Але це не дивно. Ще одна річ дивує: коли дорослі, які прожили життя, готові відроджувати себе, відірвати важкі думки. Чому ієрове мислення про неминуче прибуття кредитних рахунків, коли ви можете дивитися нову серію улюблених серіалів на планшеті? Або, наприклад, чому слухайте лікаря, який дуже чітко консультує вас, щоб піти на правильну дієту, коли ви можете випікати нову партію щось смачне, що так прохолодно рекомендує на YouTube? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Коли я пішов працювати за кордоном, я не хочу поставити себе під тиском поганих думок. Я вирішив відхилити всю негативність і сподіватися тільки на краще. Звісно, не всі пообіцяли мене золотистими горами і без праці. Але за найбільшу частину люди не скажуть мені жахівські оповідання, де кожен пенень був пропущений потовою і кров'ю. Чому б ви хочете піти?

Я намагаюся врахувати себе позитивну людину. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що немає ніде в житті. Моя сім'я завжди допомогла мені морально, моїх дітей і чоловіка. Так, коли я прибув, розуміючи, що я не мав шанс знайти щось добре, я тримав посміхання і заспокоїти себе. Можливо, доля сама вирішила, що людина, як мені, повинна бути допомогла: через лише три місяці невизначеності і досить важкого часу я знайшов хороший варіант, який підійде мені особисто.



Я почав доглядати за літньою жінкою, яка була в її розумі, функціонувала нормально, але вона часто тільки втратила сили, і, ймовірно, вона все одно була самотнім. Я маю на увазі, були дні, коли вона була першою, щоб прокидати, зробити каву, і прокидати мене, щоб зіткнутися з новим днем. І був час, коли я буквально мав сперечатися з нею протягом півгодини, щоб вона могла піти поза, так як її лікар вимагав. Погода

У шість років, що я працював з нею, ми стали хорошими друзями, або принаймні великими знайомствами. Так, це не просто, тому що чужий характер є складною, особливо у віці. Але одна жінка, яка вирішила собі не маррію, не шукати когось і не мати дітей, не так погано і неприпустимо. Наприклад, вона любила історії про життя в домашніх умовах, про сім'ю і навіть приготування їжі. Ми часто спілкувалися з чоловіком, дітьми та сеньйорами на комп'ютері, і це було зроблено взаємним рішенням, без будь-якої складності.

І до того, як вона загинула, вона дала мені кілька тисяч у готівці, так само, як це. Як я знаю, що мені потрібно. І я не відмовився, чому? Якщо людина хоче зробити добро і може це дозволити, я для неї. І в цілому я не тільки поспілкуватися з людьми, я дійсно потрібні кошти для поліпшення умов життя всієї родини. Я думаю, що це був хороший підйом від великого чоловіка, для якого я дуже вдячний.

до 1 2 3 4 5+

Unsplash Поїздка додому Тож не дивно, що коли я збираюся додому, я був в самому настрою. Вона виділила кілька днів, за які вона пішла і просто купила подарунки для чоловіка і дітей, місцевої їжі і одягу. Ви знаєте, що ціни за кордоном дійсно хороші, коли ви знаєте, що порівняти. Я підозрю, що в домашніх умовах я не мав ніякого ефекту, і я не здивував ціни в наших магазинах. Інфляція, валютна ситуація та все інше. Але це спосіб. М'ясо або риба дійсно коштує деякі божевільні гроші, але не буде сумним. Це ще одна тема для обговорення.

Так, коли я отримав додому в сім'ю, я віддав все, що я купив і не забув про рідних. Чому б не було, тому що я все одно вдалося привезти копійку, тому поїздка, за моїми підрахунками, була дуже успішним. Крім того, чоловік ще не сидить: він працював, намагався бути хлібом для своєї частини, і ми спробували не зіпсувати дітей. Товста, добре одягнена, як добре, як будь-який. І прийде решта, не королеви.



Через рожеві окуляри, але потім поступово все почало приходити до того, що навіть мій настрій почав падати. З одного боку, акліматизація. Політ з теплого, туристичного заміського будинку, коли сніг падає поза вікном, а не краплі зелені – стресовий. Немає, я спробував піти туди, подивіться на людей, отримати позитив. Але я не був в ньому. Незадоволені обличчя, завжди поспішаючи і штовхають. Важко порівняти його з ритмом, який був в останні роки.

Але це дрібно. Люди звикли до всього. До тих пір, поки будинок не буде. Але є ще й момент розчарування. Діти виросли і не зацікавили мене як мої фінансові справи. Ввічливі запити купити це і що, деякі невідповідності і навіть переадресації. Я не чекав цього і намагався зробити все, щоб вони не виглядали на мене. Мій чоловік зробив тиск на мене з іншої причини. Він підняв дітей «нормально», що означає, що я не повинен слідувати своєму свинцю. Я хочу, щоб я не був мій гроші, я дав його до сімейного бюджету, і він, як голова сім'ї, буде використовувати його мудро.



Що ми робимо далі? Я дуже хочу, щоб зробити важливі рішення, для того, що він просто посміхався і вигравав. «Що ви розумієте, дорогі? Тексти пісень, а це означає: Я людина, що це виглядає. Звісно, я не сховав готівку під подушку, але гроші, надані мені по-дамі, трималися з мене, просто в разі. Здавалося мені, що це не достатньо для мого чоловіка. Він вже почав ремонт, і навіть поважав рух. Що таке сором'язливого життя?!

Але більшість з усіх, я здивував мій мамник. Коли ми вперше зустрілися після мого прибуття, вона спокійно просить мене, так, з дисайном, коли я збираюся назад, тому що інші жінки працюють за кордоном протягом 10-15 років. Я думав, що вона повинна мати досить трохи і забувала трохи про заходи концепції. Так ті слова мухнуть Але тепер я бачу, як моя сім'я реагує на мене, я не здивився, якщо вони всі дійсно починають йти назад. Це все, що прийде до цього. Але я не хочу повернутися назад, я втомився. Які шанси мені знову пощасти і отримати нормальну роботу?



Це те, як це відбувається, ви намагаєтеся не розбиратися і чекати тільки краще з майбутнього. І буває. А потім ви відпочиєте один раз, дайте стручку, і життя повернеться до вас зі звичною сторінкою. Але нічого. Головне, що не можна дискурувати або змінити принципи. Я думаю, що це буде краще. Хоча б ви повинні вірити, що. Немає нічого не залишилося.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное