Я навчився випадково, коли я працюю за кордоном, мій чоловік був веселий з коханою жінкою.

У нашому турбулентному періоді багато людей залишили на тридцять землях, якщо не до Польщі, то до Німеччини, а хтось інший. Але я був за кордоном довгий час, я скоро відсвяткувати 10 років, оскільки я вперше пішов до роботи. Я дуже люблю подорожувати. Я послав до Італії чоловіком і синами. І ми думали, що це було краще рішення, враховуючи, що один з моїх синів втратив свою роботу під час війни і чоловік мав свою зарплату. Я повернувся до роботи. У нас немає ідей, які люди робили в нашій відсутності.



Непристойна неприємність прийшла від ніде. Ми зустрілися з нашим сусідом в Римі. Вона була просто прибула і знала себе, тому що вона знала нас тут. Як я дізнався, що мій дорогий чоловік збирає кохану дружину в наш будинок. І ця леді поселилася так само, що вона майже опинилася там назавжди.

Що робити, коли жінки не дивляться так Я тут, я чую багато історії. Більшість жінок, які пішли за кордоном, не працюють, але знайти деякі багаті європейські. Я чув, що серед них багато мам і дружин, і навіть зустрілися з такими людьми. Але я не можу уявити, що доля відіграє жорстокий жарт з мною і влаштовує все саме навпроти.



Наш сусід, Варя, 10 років молодше мене, але це ніколи не заважає нам спілкуватися добре. Але з тих пір я пішов, ми ледве триматися в дотик. У той час вона думала, що Бонс і я розлучився, і я пішов до Італії. Не сталося, що все було набагато гірше: тоді як я працював тут, Костя була повністю з рук.

Я ніколи не був хворим. Я кинувся всю ніч до ранку, я не збираюся працювати, бо я хворий нервів. Це сталося кілька років тому, але потім мій чоловік лебідь і лебідь, що він ніколи не пішов знову в своє життя. Він був на колінах, ймовірно, купуючи квіти через місяць. І тепер...



Це гарна річ мій мама з мене. Вона принесла мені свої почуття і залишила свою найбільш надійну підтримку. Як я заспокоївся вниз, я почав поставити цю головоломку за допомогою шматка, і я зрозумів, що страшно мене про цю історію. Не знаю, що мій чоловік незрівняний, але що у мене є такі голодні сини. Ми купили квартиру на одну з грошей зароблених за кордоном, і будували будинок на інший. І вирішили приховати пригоди свого батька від матері.

І дорослі, живуть окремо, але не далеко. Я бачу мій тато кілька разів на тиждень і допомогти йому. Я розумію. Я не розумію, як вони можуть лежати мені, що все добре в домашніх умовах, немає змін. Я вирішив знову зателефонувати і попросити, щоб дати можливість зізнатися, що вони мовчать, як partisans.



Тоді вирішив зателефонувати, вона подзвонила чоловіка. Як сумно я був, що він не забирав телефон ввечері в його здавалося б, вільний час. Зателефонував за пару годин пізніше, сказав, що випадково прокинувся після обіду перед телевізором. Зібравши всі її недоліки, вона запитала його, як ситуація була. Незабаром після зимових свят, Різдво, Новий рік. І я був лише про те, щоб приїхати і принести деякі подарунки і залишитися на тиждень або два. Моя людина сказав мені: «Якщо ви хочете приїхати, приходьте». Але ви знаєте, що ситуація зараз складна. Іноді навіть викиди електроенергії. Як він не хоче бачити мене на всіх.

Я не знаю, що робити зараз. Коли він відповів мені з такою байдужістю, я був безмовним, і я ніколи не міг сказати, що я знав про його в'язкість.

3250Р. 3700Р.

І я хочу зустріти Новий рік з сім'єю, щоб нарешті відчути себе вдома. Це єдиний думав, що я хочу, і тут я не знаю, як боротися з синами. Хочу побачити всі три з них в їх безшумних очах. Я думаю, що я просто тут для серйозних розмов, тому що ви не робите це по телефону.

З іншого боку, я страшно піти. Якщо сусід знає, наші сусіди знають. Сім'я друзів, ймовірно, знає. Я не хочу, щоб вони виглядали на мене, як хтось втратив, що мій чоловік є брудним. Що робити, коли жінки не виглядають.



Моя мати також вважає, що я не можу йти за будь-яких обставин. З її слів виходить, що бони повинні бути розлучення навіть коли він спочатку обдурив на мене. Але це було просто жарт у порівнянні з тим, що тепер мій невірний коханець (або коханці?) не десь, але безпосередньо до нашого дому, побудований з нашими кров'яними грошима.

Я не знаю, що робити зараз. Якщо я піду, це буде удар до мене. Я, ймовірно, опинився в процесі розлучення, і я не маю на роботу вдома. Я не знаю нічого. Але ви не можете жити в житті, як це? Чим більше я думаю про це, тим більше непереборна вона стає.



Я, ймовірно, намагаюся від'єднатися з синами, перш за все, з'ясуйте, чому вони прикривають для свого батька. Можливо, з чоловічої твердості, але я підняв їх в іншому порядку. І я дізнався, що вони думають про це. Але я не знаю, чи піти на розмову прямо там або зробити відеозв'язок. Що ви думаєте? Будь ласка, дайте мені консультацію! Я не маю голову після цього новин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное