Мати з року до року шанує « місце зустрічі не можна змінити», а не плутати слабке місце в легенді Володи Шаапової

Моя мати - це людина дивовижного смаку, особливо коли мова йде про мистецтво кіно. Тому що вона не тільки речитає детективи, але огляд їх протягом років. Кожен напередодні Нового року на телевізорі «З легким паром» або, як це зараз модно, «Гаррі Поттер». І я переглядав актори фільму «Положення про зустріч» у 1979 році. Тож цього разу, не змінюючи традиції, моя мама переглядала цей шедевр радянського кіно, коли я прийшов до неї на свято.



У відповідь вона тільки життєздатно обгрунтувала: «Для того, як не дивитися на Висоцькому в головній ролі?» Це робить настрій одразу. Я думаю, що я розумію, чому Дад не схожий на цей фільм. Хоча він визнав, що він викликає у нього почуття гордості за своїх земляків. Після того, як картина була знята Одеською кіностудії. Але я ніколи не припинив глумий, що насправді фільм зірвав багато інших талановитих акторів крім Висоцького.

Про самі актори і про те, чия історія була виконана товстою помилкою. Розбиває всю логіку фільму. Мій тато і я досі не розумію, як, знаючи це, мій мама зберігає її.

І сподобалося Олександр Білявський, який відігравав роль таємничого Фокса. Зацікавився в історії зйомок, дивився на те, що він з'явився в калі. Він повинен грати Борис Хімічев. Але режисери кіностудії правильно судили, що цей актор виглядав занадто сучасним. Олександр Білявський, втілений Висоцьким. У інтерв'ю пізніше він консультував свою колегу, щоб грати Фокс, якби чоловік мав багато поваги для себе. Він був гідним.



Шармінг Світлана Светличная - сестра покійного. Краса Наталія Данилова як Sinichkina. І глухий Тетяна Ткач як бандит. Пам'ятайте про хунбек? Армен Джигарханян став дуже переконливо. Це як частина Пагана написана спеціально для нього. Іван Бортник завжди залишатися на зв'язку для мене.

І, звичайно, Висоцький себе в ролі Жеглова. Я згоден, хоча це його єдина головна роль, але це безсмертно. Не має проблемної дуги. І Володимир Алексеевич Конкін. Назви, його характер є молодим і амбітним детективом Шааповим.



Відмова Вікімедіа в "Положення про зустріч" Я не був першим, щоб помітити. Я дізнався це з мій pedantic dad. Він був таким чином, щоб довести, що плівка не була варті. Я не дуже добре в цих речах. Я дивився на те, що вони писали в Інтернеті. І справді! Деякі речі не додають. І на дуже чіткій плівці.

Я говорю особливо про поніданний момент, коли Black Cats банда скручена Шаапова. А потім взяв його до мого секретного лаю десь з шляху. Це де проблеми починаються не тільки з основним характером, але і з сценаристами. Не розуміючи закони крадіжки. Принаймні від тих, хто не розслідує.

Р

Так, Шарапов став простим сільським хауфом, який став «на барах» нікому. Він робить його легендою на ходу, бар не вірить йому спочатку. І навіть Валерія Заклунная, граючи роль пристрасті лідера, говорить: «Погляд на руках, це не руки водія». Шарапов каже, що він є піаністом в минулому. І всі відразу вірять. Але я не можу зрозуміти, як минулий піаніст може тримати кукурудзи з'являються протягом останніх кількох років.

По-перше, кермові колеса були виготовлені з дуже грубих матеріалів, а драйвери часто дзвонили з того, що вони «завжди перетворили баранину». Але це не важливо, це просто мій маленький ніккінг. Тим не менш, цей слизький момент, який відігравав навіть письменниками, тільки викидає пил в оці до чогось більшого значення.



Характер Фокса Фокса описується як людина гордості і до тих пір, поки холоднокровний і достатньо, щоб вбити жінку для сумнівної вигоди. Але в той же час, злочинець, хоча він стикався з чорними котами, жили від них. Про нас У ресторані Асторія проживала ніч з знайомими жінками, а вечори провели в ресторані Асторія. Якщо він був настільки близьким до бандитів, чому не приховує їх?

А в «месседж» Шаппов приступив на ходу, він дзвонив погану своїх рідних. Але нібито він пропустив разом з безглуздим водієм повідомлення своїх друзів: він не збирається розкачати термін для всіх, і якщо його дорогі друзі навіть не намагаються витягнути його, він пройде всіх з чіткою совістю. І, нав'язливо obedient до blackmail, весь банда йде, щоб врятувати певного пана Фокса, який зберіг себе окремо від них весь цей час.

І нарешті, головна невідповідність. На жаль, бандитів бояться, що Фокс перетворить їх і тим самим знизить їх вирок. Але в кримінальному світі речі, як це, особливо до того, працювали по-різному. Подумайте про великий фільм «Тиф на середні дні» і як довго вони розбили злочин до того, як він погодився повернути когось. Вся серія!



Вікіпедія Актори 1979 року фільму «Положення зустрічі не можна змінити» Знаменський неважливо, скільки зламався Миркін, але він все ще не хотів відмовитися. А деякі можуть подумати, що це справа на честь. Що це несписні закони тих, хто хоче стояти самостійно. Але все набагато більше прозаїка: відьміння злочинців, за найбільшу частину врятував почуття самозбереження. Тим не менш, коли механізм захисту свідка не знаходиться на місці. І події фільму розгортаються в турбулентному повоєнний час, просто в середині бандитрії.

Так будь-який шлунок рано чи пізно отримав те, що він заслуговував від себе - десь клипка, десь аварія, залякування і так далі. Так Фокс навряд чи побажає на шантажу всю ганку, яка обов'язково має зв'язки в кримінальному світі, як на великих, так і за барами. Це набагато більше відчуттів у закордонних злочинних фільмах нового покоління, наприклад, в Сопраносі або в Good Guys. Хоча, звичайно, італійські мафіоси і наші фраєри дуже різні, але життя було дорогою для них таким же чином.

135334

Вікіпедія Я попросив мене, як він прийшов з ним. Він визнав, що один сказав йому. Можливо, друг мав цікавий минулий, але це не важливо. І хоча фільм ніколи не виграв будь-які основні нагороди, режисери будуть раді дізнатися, що вони мають великий вентилятор у вигляді моєї мами. Вона залишається справжньою для цього фільму навіть після флерації критики. І я дійсно поважаю це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное