Я мав приїхати додому терміново, тому що моя мама була гірше і моя дочка відмовилася допомогти мені бабуся.

Заробляючи за кордоном можна обробити різними. Для деяких, це єдиний спосіб вижити в часи зростання інфляції, а для інших, практично зраджувати Батьківщину. Я вирішив для себе, що це зробить мене простіше, щоб насолоджуватися життям у віці: що я заробив в Італії, повинен був достатній для тихого пансіонату. Але все вийшло по-різному, хоча я нічого не скаржаю. Я повністю втратив дочку.



Тепер, коли я повернувся з Італії, вона ніколи не перестає блювоти мене для того, щоб виростити самостійно. Але це не вірно! Коли я намагаюся пояснити її, що не було іншого способу, вона навіть не слухає мене. Я не знаю, як говорити зараз.

Я збирав всі документи і пішов на роботу в Європі. Важкий період. Я підняла дочку без чоловіка, тільки моя хвора мати може допомогти мені. І, як тільки я мав можливість заробити більше грошей, я відразу ж скористався ним, бо живе на зарплаті вчителя, і мій материнський пансіонат просто неможливий.

Я не один. У Італії я зустрів багато жінок, які пішли там для своїх сімей. Щодо дітей. Так здавалося б, дуже нормально мені на час. І пішов Ліда в догляді за матір'ю, і вона виглядала після неї, і я зробив.



Моя мама і я розмовлявся регулярно. Ми подумали, що вперше витрачаємо гроші. Я пропоную відремонтувати наш старий будинок, але моя мама наполягає на побудові нового. Це те, що на околиці міста, що я виріс у дуже старі. У хорошому варіанті потрібно ремонтувати буквально все: покласти нові вікна, оновити фарбу на стінах, очистити стару облицювальну підлогу і перевірити дах, який був багато років. Добре, є достатня робота.

Так, під час роботи я регулярно відправив гроші на будівництво. Будинок був побудований, і Ліда, в тому числі, знайшов себе fiancé. Після консультації з матір'ю ми вирішили, що доки я прибув, вони могли жити в новому будинку, а потім ми побачимо. Я дуже шкода, що я пропустив народження своїх онуків в Італії. Я думав, що я мав багато часу зустрітися з ними. Шукаю життя.

Будинок

Нешвидкий Соон після того, як мені довелося негайно приїхати. Моя мама була дуже хвора, і тепер вона потрібна цілодобова допомога. У старому віці ноги почали зникнути, тому навіть навколо будинку вона переїхала з великою складністю. Я спробував попросити Lida, щоб подивитися після її бабуся, але вона відповів, що вона мала дітей і не встигла піклуватися про моєї матері. Вона сказала, що вона була матір'ю, так що я мав дивитися після неї. Я мав піти.

У мене був ще один сюрприз. Я думав мій мама і я міг переїхати в новий будинок і жити разом. Але Лайда наполягали, що ми зупиняємось на Старому хати, бо для нас обов'язково не вистачає місця. Я хотів би заперечувати, але я відчував про те, щоб залишити свою дочку протягом років. Нехай будинок прикрашений на мене, я не хочу сперечатися з нею і, особливо, щоб вибухнути від живого простору.



Моя мама і я жив разом за рік. Я повільно почав ремонтувати все, що здавалося старий або старий. Це добре, що я зберіг майже всі гроші, які я отримав в Італії. В іншому випадку це буде важко.

А потім мама загинув. У той час, коли вона була хвора, її дочка прийшла в кілька разів, і вона не могла чекати допомоги. Lida має діти, чоловік, і вона ніколи не встигла за мене, і мій мама. Я був тільки людський боляче, що вона навіть не спілкувалася з хворими бабусями до її останньої поїздки. Що сталося.



Наступного разу Ліда відвідала мене місяць після похорону, вона попросила мене, коли я повернувся до Італії. Я не збирався кудись. Я був досить важкою роботою. Тексти пісень, а це означає: Чи думають Lida, це як сир на вершковому маслі? Робота зазвичай важко: потім в полях полуниці зібрати, потім на складах і фабриках з ранку до ночі, щоб стояти за стрічкою. Я старий для цього, це час жити в моє задоволення.

У мене є будинок зараз. Ви не можете сказати, що зовні, але всередині це бренд нова. І я повинен мати досить економію протягом тривалого часу. Хто знає, можливо, Lida отримає щось навіть після того, як я помер. Але вона не дуже щаслива з моїм рішенням. Можливо, ви думали, що я б побудувати другий будинок для своїх грошей, зароблених в Італії?



Я вже прийшов до умов з тим, що вона має тривалий термін від мене. Нагадуємо, що не потрібно грошей на 16, але її мама. Але вона говорить, що тому що вона не знає, що це подобається жити в бідності і підрахувати кожну копійку, кожен шматок хліба. Моя мама і я точно знав, що це було схоже.

Але головний сюрприз Lida ще не знає. Я знайшов чоловіка. Вирощується майстер-клас і його діти. Ми дуже серйозні, і ми будемо рухатися. Я запросив його над тим, що мій мама і я краще, ніж його маленька квартира. Ми збираємось взяти однокімнатну хрущовку.



Я не знаю, як мій дочок буде відчувати себе. Я підозрю, що вона не схожа на це більше, ніж я не збираюся працювати за кордоном. Крім того, вона доросла. Вона має чоловіка, щоб піклуватися про її фінансово. І я хочу зустріти старий вік з гарною людиною в теплому будинку. Ми працюємо! Досить.

Я сподіваюся, що ви будете підтримувати мене в тому, що мій дочка каже, що мій самопізній намір, щоб нарешті жити для себе. Я просто хочу зустріти життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное