Я зустрівся з чоловіком і дітьми, і тепер я в моїх 50-х, і я повинен початися.

Якщо чоловік наїзницяЩо означає? Її повна прихильність до жінки, її романтичні почуття, і, буквально, її визнання, що він піклується про неї? Або це просто мимовільне почуття, щоб скористатися ситуацією? Чи зрозуміло, що чоловіки не так схожі самі, але статистично, можна зрозуміти? Питання ускладнюється, по суті, і обов'язково, напевно, неможливо відповісти на неї. Більшість всіх, на жаль.



Деякі жінки, які вважають чоловіків досить примітивними, приймають матеріальні товари з задоволенням і не звертайте багато уваги до романтики. Чому, якщо вираз почуттів може бути показаний таким чином? І хто, навпаки, не може жити без букета квітів, літера написана вручну, навіть поема, навіть якщо вона розумна. Жінки ніколи не були однаковими. Але в наш час романтика все частіше поступається фінансовій стабільності і виразу «з приємним і голодним райом» поступово втрачає свою актуальність.

Моє життя розвивалася так, що я, жінка понад 50 років, тепер доведеться почати своє життя від початку, буквально. Діти подарували і піднялися, мій чоловік, мої фінанси, всі в минулому. Я не можу отримати їх назад. Чому? Можливо, це спосіб я сприймав реальність і людей навколо мене. Я не ховаю, я можу сміливо назвати святим, але я ніколи не була поганою людиною. Я торкнувся і все в один момент просто згорнув.

Я вирішив працювати за кордоном. Щоб заробити гроші на сім'ї, щоб прийти і просто тримати життя. Я не мав планів, просто ідея. Чоловік, син і дочка. Ми були гарними, в основному. Я хотів щось більше і перспективи були так погано. Я не хочу, щоб залишити мене самостійно протягом тривалого часу, але ніхто не залишив своїх дітей, і я, як молодий чоловік, був досить амбітним. Це мій характер.



Так після того, як я підібрав квиток і залишив. За рік або два я думав, що вперше. Але насправді, в такому періоді я не можу заробити багато. Особливо з перших шести місяців вона ледве зробила кінці. Ну, чому повернулися, якщо поїздка буде приступною, і ви просто відчували час? Через рік я був порівняно на ноги і міг би відправити гроші до чоловіка. Діти, домогосподарства та ін. Трохи, але хоча б мій совість був чітким.

7 років Я зумів знайти краще місце і навіть приїхати додому кілька разів. Не для довгих, але все ще. Мій чоловік привітав мене добре, хоча очі кинули кожен раз я пішов. Діти не хвилювалися, але вони можуть бути асимільовані подарунками, готівкою та такими ж як. І я вже бачив, що син збирається одружитися, і дочка навряд чи залишається у дівчат. Але я не міг жити довго. Мені сподобалося режим, який я був за кордоном. Я любила клімат, харчування, пляжі. Нативний холод і навколишній сірість ... Я втратив їх.



А потім я зустрів Miguel. І пішов він ще швидше. Не дайте мені своє почуття від початку. Він оточений ніжністю, турботою та неймовірною харизмою. Я був відлякуваний, тому що я був одруженою жінкою. Я бачив чоловіка так довго, і цей чоловік завжди там. Не пропустіть на компліменти, широкі жести, дорогі подарунки. Я відчув, як 12-річна дівчина з ним. У затишній, захищений і до неї вуха люблять з старшим хлопчиком. Не можна пояснити двома словами.

Ми незабаром переїхали в будинок. Він не жив, але з родичами. Крім того, була сестра і мати. Але його матері була стара жінка, яка була просто щаслива, що її син нарешті знайшов когось гідним. Моя сестра не скаже привіт, Але після того, як деякі комунікації пішли. Я зберіг роботу і відправляю гроші додому. На жаль, мій син весілля був пропущений. Але як подарунок, Я послав йому гарну суму. Так буде достатньо платити за автомобіль, наприклад, або скромну квартиру. Я не забув дітей.

Соон Мігуель дав мені стан: Я, в той час як ми разом, не повинні працювати більше. Він завжди хотів бачити мене в гарному настрої, відпочивають і в цілому, захотів мене подбати про себе і торкнутися з ним. Це була хороша новина для мене як жінки. Але тут відпочивати... Де отримати гроші для вашої першої сім'ї, для вашої дочки? Так ми домовилися, що я буду працювати ще за шість місяців, а потім все буде, як він запитав мене.

р.

Я нарешті відчував себе реальною жінкою. Вчиться розуміти вино, затягувати язику. І насправді, з моїм танцем, важко розповісти мене від місцевих жінок. Miguel і я поділився великим номером, і ми були достатньо місця, тому я відчував себе дуже комфортно. Miguel зберіг мене з подарунками, ми пішли в інші міста, спробували дуже вишукані страви. Все було просто чарівним.

Але один день мені довелося залишити на кілька днів. Так я тримав сестру і маму. Я не був готовий до цього. Після прибуття брата, сестра Мігуеля була першою, щоб приїхати до нього і почала спілкуватися з ним швидко і емоційно. Я не розумію все, що вона була говоряча, все через те, що вона розповіла і динаміка розмови. Але було зрозуміло, що ця жінка звинувачувала мене в крадіжці. Так, як я вкрасив її ювелірні вироби. Незважаючи на те, що Miguel просто душив мене з усіма сортами брелоків.

7484041

Прибуваючи в кімнаті і «виправте з curiosity» перевіривши свою коробку, Miguel знайшов свої прикраси сестри в ній. Вона була тим, хто кладе їх там, коли я пішов. Чому я приховувати їх у найбільш видимому місці? Добре, де логіка? І ще мій чоловік повернувся на мене в той момент. Він вірив сестру більше, ніж він вірив мене, жінка, яка жив з ним так довго і дав йому всю любов. Був скандал, там сльози. Але ми не змогли відшукати стосунки до кінця. Він просто взяв на себе свої речі і прокинув його з дверей. Не один дав мені другу можливість пояснити все.

Звісно, я не залишився поза. На перший раз я мав деякі заощадження. Але в той же час я пішов з нічого. Не менше, ніж кохана людина, це обов'язково. Перше, що я назвав будинок, але виявилося, що мої діти давно живуть своїм життям і навіть з батьком спілкувалися дуже мало. Мій чоловік, мій законний чоловік, знайшов жінку, з якою вони спокійно живуть. Для зручності я вгадаю, але я не слухаю його. Де я повинен йти зараз?



Виявилося, що тепер у мене є дилема, яку я, в цілому, вирішили для себе довго. Щоб піти додому, жінка з ким їх діти не хочуть говорити і хто їх чоловік довго забутий. Щоб залишити без грошей, не маючи сенсу і, в цілому, взявши удар шамелю на себе. Або залишатися тут і спробувати почати з нового аркуша. Так, для роботи на 10-12 годин на добу, я більше не підходить. Але не менше часу роботи досить орендувати невелику кімнату.

Я думав, що я знайшов свою любов, щоб жити в житті. Але вона отримала тільки стаб у спині і завершенню, повною болем і відступом. Ось моя історія. Я заслугаю все це? Я вгадаю так. Чи є щось добре в майбутньому для мене? Я дійсно сподіваюся так.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное