Цього року я не був в настрою, щоб приготувати на свята до тих пір, поки я пішов до каналу Ольги Мавей, тепер у мене є готовий меню.

Як тільки я втратив будь-який настрій, щоб приготувати, я відразу ж запустіть до кулінарного каналу Ольги Матвії. Я отримав від початку. Якщо ви пам'ятаєте, вона мала одне з перших дивовижних відео з приготуванням торта Прага за рецептом її бабуся. З тих пір я зроблю натхнення з свого блогу і ніколи не потрапляюсь на нездатний рецепт. Тому я йшов шукати для мого простого меню на Новий 2024 – рецепти – на каналі Оленка.

Що мені подобається найбільше про це меню, що не займе багато часу. Я не відчуваю міцності, щоб отримати перші роусти цього року, щоб провести весь день на плиті. Я думав, що це займе мені максимум 4 годин, щоб підготувати всі ласощі за рецептами Ольги Матвей. Тексти пісень, а це означає: І це, якщо ніхто не допомагає мені!

У підборі Ви знайдете три види небанальних закусок, розкішну м'ясо та святкову десерт. Ольга підкреслює, що це меню ідеально підходить для тих, хто не хоче готувати тільки салати. А замість того, як ведучий канал «Prepare Easy» радить замінити деякі з них серцевими і не банними закусками, щоб співвідношення приблизно 50 до 50.

Рибні канапи на хлібі Бородіно Інгредієнти
  • 4 філе оселедця
  • 1 цибулина
  • зелена цибуля
  • 1 лимон
  • 1 буряк
  • 2 ст. майонезу
  • 2 зубчики часнику
  • 100г плавлений сир
  • 1 яйце
  • 3 ч.л. Дійон гірчиця
  • перець, паприка, сіль, зелень за смаком


Підготовка
  1. Приготувати невеликий буряк і яйце.
  2. Бородіно хліб нарізають невеликими прямокутниками, які можна додатково висушити в духовці або обсмажити в каструлі з маслом на оббивку.
  3. Приготувати перший тип мазка: варені і потерті буряки, змішані з дрібно нарізаним зубцем часнику і ложкою майонезу. Для другого поширення розбиваємо яйце з розтопленим сиром і перемішуємо з майонезом і кропом.
  4. Половина шматків хліба слід розкласти буряк, а другий яйце. Зверху викласти солону рибу ріже з брусами або кубиками.
  5. Кетроот канапи прикрашені дрібно тонованими цибулями, кропом і гірчиці Діюна. Яєчні палички роблять з невеликими трикутниками лимона - це додасть відповідної кислості.
  6. Подавати такі банки Ольга консультує з дерев'яного шматочка і в шаховому порядку. Дуже приємно! І відмінно замінює вже знайому сережку під шубою.



    Веб-сайт


Салат з маринованих грибів Склад
  • 300г шампіньйон
  • 1 цибулина
  • 2 зубчики часнику
  • 30 мл оцту (9%)
  • 150 мл води
  • 1 ч.л. цукру
  • 3 гілочки петрушки
  • 1 ч.л. гірчиця
  • Сіль, перець, паприка за смаком.


Підготовка
  1. Перш за все, потрібно засолити цибулю. Використовуйте пів цибулю: нарізати тонкими півкільцями і маринувати в суміші води і оцту. Додайте чайну ложку цукру і залиште на півгодини.
  2. Промийте печериці і висушіть їх. Нарізаємо на шматки середнього розміру (якщо гриб невеликий, то кожен може нарізати на 8 частин, якщо великі, то просто пластини, але не занадто тонкі). Посмажити гриби в сковороді невеликою кількістю олії до золотистого відтінку. Важливо не погасити гриби, а саме обсмажити злегка! Так робимо це невеликими порціями.
  3. Змішайте гриби з цибулею, невеликою кількістю маринади, посоліть нарізаний петрушки, паприка, чорний перець і ложку гірчиці. Також можна додати гілочку кіндро або використовувати лимонний сік замість оцту. Зробіть все добре і залиште маринувати протягом принаймні 30 хвилин. Таке закускове салат відмінно підійде в холодильнику протягом декількох днів і навіть на тиждень.

    Веб-сайт



Меню для нової 2024: рецепти запеченої картоплі з оселедцем
  • 8 картопля
  • 0,5 червона цибулина
  • зелена цибуля
  • 3 філе ялинки
  • 1 ч.л. гірчиця
  • Сіль, перець, рослинне масло, цукор та оцет (9%) за смаком


Підготовка
  1. Спочатку маринувати цибулю: порізати її тонкими, тонкими напівкілцями і залити рівну кількість води і оцту. Додайте ложку цукру і залиште його близько півгодини.
  2. Відвар картоплі в солоній воді (можна безпосередньо в шкірі) практично до повної готовності. Нехай він крутий, нарізати половинками і вийняти кожен сердечник, щоб зробити кошик. Змішайте кошик в духовці, щоб перемішати, попередньо змащуючи їх соняшниковою олією, сіллю і перцем.
  3. Наріжте ялинку на дрібні кубики і перемішайте її гірчиці, перцем і сіллю за смаком. Покладіть ялинку в картопляних кошиках і прикрасьте зверху маринованими і зеленими цибулями.
  4. Важлива нагота: це гаряча закуска, краще варити його півгодини до приїзду гостей. Картопля може бути варена заздалегідь, але краще запікати перед подачею. На жаль, після дня картопляні кошики втрачають свій неповторний смак. 3610Р. 4200Р.

    Веб-сайт



Дінер Рулетки з шини Інгредієнти
  • 10 шматочок
  • 2 яйця
  • 50г варене або копчене куряче філе
  • 3 ананасові кільця
  • 1 ст. майонезу
  • 1 зубчик часнику
  • 60г плавлений сир
  • 3 пера зеленої цибулі
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Закуска салату використовується для цієї закуски. Наріжте варене куряче філе невеликими кубиками. До того ж з ананасовими кільцями. Змішайте курку і ананас з тертим або дрібно нарізаний часник, майонез, варені яйця, розтоплений сир, сіль і яйця. Ретельно розбиваємо начинку виделкою.
  2. В середині кожного шматка шини покласти чайну ложку начинок з гіркою. Візьміть рулон і зав'язайте його з цибулею перо. Якщо пера великі, порізати їх на смужки. Ці рулетки є відмінною альтернативою ковбасному різання. Вони добре виглядають на тарілці з огірками і просто овочами.



    Веб-сайт


Меню для Нової 2024: рецепт салату замінити рибу під шубою
  • 3 маленькі буряки
  • 3 ст. майонезу
  • 4 зубчики часнику
  • 2 ст. л.
  • 1 морква
  • 50г твердий сир
  • 100 г чорносливу
  • 50г горіхи
  • перець, паприка, сіль за смаком


Підготовка
  1. Цього разу Оленка вирішила експериментувати і додати зест, щоб не повторити минулі новорічні салати. Починати варіння морквою: натерти її на тертці і змішати з замоченими родзинками, подрібнити зубчики часнику, столову ложку майонезу, паприки і чорного перцю.
  2. Відвар буряка або запечена в мікрохвильовці до повної готовності. Натріть буряк на крупній тертці, змішайте з сіллю, перцем, паприкою, парою гвоздик дрібно нарізаного часнику і ложку майонезу.
Ви

Використовуючи круглу форму, викладіть перший шар моркви. Потім шар сильно натертого сиру. Зверху замочений і зрізаний чорнослив. Це краще пропустити з майонезом. Нарешті викласти буряк і посипати його невеликою горіховою крихтою. Дядько! Салат можна подавати відразу на столі, але якщо ви відпустили його заварити, це принесе тільки користь від цього.



Веб-сайт

Салат з серцем Інгредієнти
  • 1 свиняче серце (або 300г куряче серце)
  • 5 яєць
  • 1 цибулина
  • смачно
  • 1 ч.л. Dijon гірчиця
  • 150г шампіньйон
  • 150г твердих сирів
  • 2 дрібні огірки
  • майонез, петрушка, сіль, перець, оцет (9%) за смаком


Підготовка
  1. Маринте цибулю першим. Нарізати цибулину тонкими напіврингами і залити водою і оцтом 1 до 1. Додати цукор, перемішати і залишити на півгодини.
  2. Відваріть яйця, очистіть їх і натирайте на велику тертці. До речі, я також дізнався, як швидко очистити яйця від Ольги Матвей: вам просто потрібно опустити їх в льодовій воді відразу після готування і залишити їх на охолодження. Натріть яйця, змішайте з сіллю, перцем і ложкою майонезу.
  3. Вирізати і вирізати гриби маслом до готовності 15 хвилин. Поки гриби варені, порізати варене серце на дрібні кубики. Поставити їх і з'ясувати.
  4. Починаємо формувати салат! Перший шар - яєчна суміш, серце викладається зверху і змащують столовою ложкою гірчиці Діюна і ще ложкою майонезу. До речі, замість серця можна навіть взяти печінку. Шар грибів, змішаних з маринованими цибулею, розподіляється над м'ясною начинкою. Тепер залишається тільки розподілити зверху шар огірка нарізаний, змащувати майонезом і посипати тертим сиром петрушки. Божевільний!



    Веб-сайт


Простий і свіжий тунець Інгредієнти
  • 200 г листя салату
  • 1 яблуко
  • 2 варені яйця
  • 1 червона цибулина
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 100г помідори вишні
  • 50г фета
  • 1 жовток
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 30 мл рослинної олії
  • оливкова


Підготовка
  1. Смачний салат, який виглядає не менш святково! Просто порізати листя салату, поширити їх по страві. Зверху викладають шматочки риби, помідорів і шматочків фета.
  2. Залийте салат з тонко нарізаними цибулями, змішаними з яблучною соломкою. Посипати салат лимонним соком.
  3. Приготувати заправку: побити 1 жовток з гірчичною та рослинною олією. Залийте салат з ним і покладіть оливки зверху. Ефірна страва на меню для Нового 2024: рецепти просто божественні. доб.

    Веб-сайт



Святковий буженина з Ольги Matvey Інгредієнти
  • 1кг колор
  • 2 помідори
  • 200 г чорносливу
  • 1 голова часнику
  • 6 скибочок бекону
  • сіль, перець, майонез, гірчиця і паприка за смаком


Підготовка
  1. Зріжте свинячі шийки на скибочки з одного боку, не оздобивши їх так, щоб вони приклеїли разом. Як і стейки, які можна відкрити вентилятором. Замочіть його, поперіть його, і попросіть кожен шматок в папілярі.
  2. часник поділився на скибочки і нарізають на дрібні шматочки. Замочений чорнослив розрізають навпіл і злегка пресують так, щоб шматки плоскі. Наріжте помідори в тонкі крихти і починайте декорування шинки.
  3. Покладіть шийки цілого, не ріжемо, частина на розкласти скибочки бекону. На підготовленому пергаментному папері або фользі слід укладати воші, в яких ви будете випікати (не краще покласти його на два шари відразу). Кожен шматок м'яса пропускають майонез і гірчиця Діюна, викладають шар чорносливу і покривають наступним м'яким стейком. Тільки пропустіть його з майонезом, покласти часник і помідор зверху. Так чергуйте шари до тих пір, поки вони не закінчуються.
  4. Тепер змащуйте отриманий м'ясний продукт з майонезом з усіх боків, накрийте залишилися скибочки бекону, загорніть фольгу і запікайте 2 години на 190 градусів. Головне не запасти фольгу, щоб не втратити краплі м'ясного соку! р.

    Веб-сайт



Меню для нової 2024: рецепти качки з яблуками та ягодами
  • 1 невеликий качка (близько 3 кг)
  • 2 яблука
  • 1 невелика морква
  • 250г капуста
  • 4 зубчики часнику
  • 100г заморожених ягід
  • Сіль, перець, паприка за смаком.


Підготовка
  1. Качка ретельно рубати сіль, перець і паприка зовні і всередині. Дуже добре, що вона знаходиться в день або два в спеції, але не менше 40 хвилин.
  2. Смішайте капусту і поставте в неї якийсь сенс. Змішайте з тертим морквою, сіллю і перцем, слідуючи деяким відтіненням. Додаємо до капусти щебеню ягоди і мікс.
  3. Нарізати яблука на великі скибочки і почати начинку. Вирощування яблук з капустою з ягодами, щоб всі начинки розподілялися одночасно. Яблука дуже зручна для шампунь.
  4. Промийте або закрийте качку зубними пагонами і помістіть качку на фольгу підкладку. Краще взяти два-три шари і ретельно перемочити качку так, щоб він повністю закритий і не втрачає вологу при випіканні.
  5. Змішайте качку на 2 години на 190 градусів, потім порізати, змастити медом і запікати ще 10 хвилин. Ви можете послужити столик! Качка запечена таким чином буде мати хрусткий скоринки, але залишиться ніжним і соковитим всередині.

    Веб-сайт


Чудове меню для Нового 2024: рецепти дивовижні! Детальне відео з приготуванням качки ви знайдете в святковому питанні на каналі Ольга Матвій:

про:blank

Я знаю, що всі страви точно будуть виглядати в відео. Для мене використовується таємниця, але потім я читаю в інтерв'ю, що кожен рецепт популярного приготування блогера і її чоловік перевіряє два-три рази до повіту. Тепер у мене є велике меню відпочинку. Дякую Ольга Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное