Я не знаю, що цей виклик змінив життя.

Я не знаю, де почати: з того, що мій улюблений тітка помер, з тим, що я мав несподіване спадкування; або з тим, що мій хлопець і я не встиг отримати одружений, і я вже думаю про те, що розлучення буде. Чому ми одружилися? Якщо я розумію зараз, я не можу довіряти цьому чоловіка. І продемонстрував, що мій смертник продемонстрував,

р.

Я використовую, щоб подумати шлюб був символізмом, майже річ минулого. Більшість моїх друзів, які живуть в так званому цивільному шлюбі, хоча це буде більш точним, щоб викликати її співрозмовлення. Немає! Вони живуть протягом 10 років, і тих, хто відокремився принаймні, так без зайвих судових спорів. Але коли Діма попросила мене заміжити його, я думав, чому ні? Я завжди хотів виконати свою дитячу мрію і прогулятися по білосніжній сукні, як принцеса. Ну, я вгадую, що мрія не зустрінеться.

Чому ми маррі люди, які не заслуговують? Я повернув 33 цієї весни, хоча я не схожий на це. Подруги і однокласники давно стрибали з шлюбу, багато вже діти в школі. Я не відчуваю себе так. Я зрозумів, що це не було. Чому ми одружилися? Я завжди думав, що я хотів би одружитися, щоб почати сім'ю, і я не був готовий до цього або морально або фінансово.

Я не маю інших родичів (крім пізної тітки) але я зробив задоволення від них. І вони сказали мені кар'єру, і вони попередили мене, що я б був старечою жінкою, і що ніхто не буде служити склянкою води у віці. Тільки сестра матері приймала мій вибір. вона була одружена один раз, і, відповідно до її, вона не схожа на це - багато не отримала разом з матір'ю.



Нешвидкий І сталося диво. Що я думав перші шість місяців після того, як я зустрів Dmitri. Не чоловік - це мрія! Продемонстрований молодий фахівець, привітний, гумористичний, два роки молодше мене. А його наміри були найсерйознішими - через 4 місяці він назвав маррі. Зрозуміло, що зробив мене плавлення. Дуже дякую за те, що ви хочете провести час на нашому сайті. У будь-якому випадку, як я можу не згодити?

Вони почали планувати весілля. Ми вирішили влаштувати скромне свято для близьких друзів і родичів - час зараз в Wartime, і ми не маємо багато грошей. Зателефонуйте до мого мобільного телефону. Це мій маленький номер, який назвав мене, щоб повідомити про те, що мій Тітка вийшов на останній вечір. Я найближчий родич. Тоді я не встиг на весілля.



Ти знаєш, Тетяна Лаврентіївна замінила маму. Я знаходився з бідним здоров'ям, але я не чекав її, щоб залишити цей світ так скоро. Я ніколи не відчував себе так само, перш ніж. Допомагаючи влаштувати похорон.

Після похорону, під час загального очищення квартири тітка, знайдеться. Виявляється, що все, що вона мала (рівний і економний) вона прийшла до мене, хоча одна з її музинок заявила спадкування і навіть обговорювала щось з нею. Я не рахував на волі. Тим не менш, за гроші, що мене врятували.



Несплаш так як було замінено. У перший день, як він дізнався про це, він відновив підготовку до весілля і був в сім-му небі з щастям. Я думав себе, що це не дуже красиво, щоб бути щасливим, що така хороша людина зникла. Я хотів чекати принаймні півроку, але Дмитро не розумів мене. Він дивився на мене з округлими очима і сказав переконливо: Чому чекати? Ми живемо!

Він навіть запросив всіх, хто знав на весілля. Колишні однокласники, друзі, практично люди з дитячого садка. Це як він вирішив використовувати гроші, які я успадкував: грати в найбільше весілля в місті, так що кожен буде знати. А квартира Аунтія для продажу, додати те, що залишилося після весілля, і побудувати будинок для двох.



Нешвидкий Як ми почали боротися! Не хочу продати свою квартиру. І це краще того, що ми зараз знімаємо. 200-особистий весілля не був частиною мого плану. Чому ми одружилися? Ви дізнаєтесь, що атмосфера зараз нагадує. На тортах та інших ласощах для шановних гостей приємно провести час. Це все неправильно.

Ми приступили так багато, що я вирішив виїхати і жити в одній квартирі до тих пір, поки Дмитро і прийшов до деяких раціональних висновків. А потім мій мати-в-право вирішив клинувати. Вона прийшла до мене, і вона вже намагається покласти тиск на мене, мислити про те, що гроші і що це для. Я був дуже відхилений своїм ставленням до інших людей, як легко вона керує ними. І про те, що її останній аргумент, здається, ставити кінець до наших відносин з Dima.

Р

Суддя за себе: Dima молодий, економічний, він все ще заробляє гроші. Ти в четвертому декаді. Що робити, якщо він залишає вас?

Відразу після того, як вирок, мій мати-в-право стоїть за п'ять хвилин. Я шкодую, що говорить мій fiancé про гроші. Що таке fiancé? Чому ми одружилися? Я не бачу, що він був так невірним для грошей. І тепер я не маю довіри в цьому чоловіка або його сім'ї. Тепер я намагаюся зібрати свої думки разом і розібратися, як спокійно розбити. Якщо я доглянувся до маррі, це, безумовно, не до такого нездатного і життєздатного чоловіка.



Що турбує мене про те, що я зараз боявся бути поодинці. Моя мама-в-завдяки про те, що занадто старий для шлюбу болить мене багато. Що таке?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное