Одного разу мій син прийшов додому і сказав, що мій бабуся потрібна допомога, тому я дізнався, що мій ex-mother-in-law не робив добре.

Карма долі Це може статися, коли ви не очікуєте його на всіх. Як це працює. Багато людей вважають, що не існує ефекту бооменг. І все це хитрощі індуси винайдені, поряд з колесом Самсари та іншими казками. Однак, як показує практика, навіть в нашому звичайному житті, не просоченому запахом ароматичних паличок і щоденної медитації, ви можете знайти безліч прикладів дії цієї дуже карма.

р.

Господи, що покарає мене за мої минулі гріхи. Але суть цього зовсім не змінюється. Є тільки один висновок: До чоловіка, як ви будете мати до вас. І чужих і близьких. Намагайтеся жити з гідністю. У лівовері, яка людина, яку ви будете мати, що дійсно має значення. Успіх в будь-якому полі може бути досягнутий без налаштування когось. У XXI столітті існує безліч можливостей!

Я завжди думав помста про мене. Чому негативна сова, коли все в житті з'єднується? Звісно, м'якоть властива всім людям, тому ми будуємо. Але радіти в чужому горі, навіть якщо заслуговують? Нехай книга villains це, я просто звичайна жінка, яка не має ворогів. Де б вони вийшли з звичайної домогосподарка? Але ні, він виходить, що у мене є деякі небезпеки.

Як це все починається? Зручне знайомство. Мій чоловік запровадив мене до своєї матері лише перед весіллям. Моя мама-в-одному завжди була потужною жінкою. І до останнього не хочу познайомитись з деякими «дівчатками», віривши, що її син на останній момент змусить себе разом і скасувати весілля. Так, коли я побачила її, відчував погляд натурального породника собаки. Ось як вона дивилася на мене, як тварина. Чудовий вигляд і без особливих зусиль говорити принаймні нормально.



Ми одружилися, хоча. І почали жити в однокімнатній квартирі. Олена Олександрівна вирішила не пустити нас. Я не хочу жити в квартирі. Навіть з трьома номерами і приємним сусідом. Вона їсть мене, чесно. Я знаю це, тому що всі ці роки мій мати-в-право зумів побачити мене на телефоні і у людини, коли ми зустрілися на святах. І тільки тоді, коли її син прийшов, щоб відвідати її. Я дуже часто відчував цю честь, цитуючи турботу дитини або будь-яку іншу причину.

Так, я вирішив залишатися вдома, залишивши право заробити гроші на мій чоловік. Відчувається як нам. Я мав зробити домашню роботу і дивитися все, і Ігор працював на ротаційній основі. І я скажу вам те, що це досить важко, коли ви не бачите чоловіка на тижні. А другу частину часу не можна допити його, щоб зробити все навколо будинку. Тексти пісень, а це означає: Він хлібобулочний, не побутовий. Крім того, як людина Ігор досить ледачий, але я здогадав про це в домашній період.

, Україна

У будь-якому випадку, ми не можемо купити більшу квартиру. Це чудовий ремонт, так. Я пішов на відпустку з сином. Ми зробили. Не було ніяких покупок, крім автомобіля. І він навіть вчинив мене. Я не хочу нічого змінити. Я думав, що після школи ми відправимо сина в інститут, в інше місто, а потім він пішов на себе. Я не бачу нічого поганого, нехай дитина буде незалежною. У мене є хоча б один, але я не збираюся працювати після нього і протирати snot.

Я не був. Виявилося, що батько батько потрібно медсестри. Я маю на увазі, жінка, яка здавалося Ігореві, більш гідна, ніж мене в плані догляду. Що це з Ігорем, його матір сподобалося? І ви повинні бути в змозі зробити це, щоб отримати людей, щоб зробити це. Так мій чоловік пішов від мене, а потім спокійно розлучився. Проживаю в квартирі з сином. І забрав свою нову жінку до своєї матері. В цілому немає нічого більше, щоб розповісти тут. Бо я був в шоку всіх, і це було так, як мій мозок намагався його згасити.



Такпросто Я допомогла мені сина продовжити спілкування з батьком, як він, на мій погляд, був вже дорослим. Хоча я був трохи стурбований, що мій тато і бабуся може перетворити його на мене, це просто сталося. Ігор не сплачував мене алімонією, але часто купив все для сина. Саме там, де має бути моя мама. Я не збираюся витрачати гроші на себе. І він добре знає. Але рішення було прийнято і я нічого не проти нього.

В цілому, єдине, що я боявся зміни активності. Я думав типову домогосподарка ніколи не знайде роботу. Ну і немає досвіду, і немає звички. Що я можу зробити, але тримати будинок чистим і комфортним? Сидіння з дитиною? Але інші народні діти незнайомці. Вони потребують підходу і, відверто, прагнення до деяких видів догляду. Я ніколи не мав нічого подібного. Дякую за мій друг, вона допомогла мені з моїми порадами.

У нашому районі є офісна будівля, що складається з офісів. Це де я знайшов мій джерело доходів. Вона працювала очищувачем для декількох компаній. Протирайте пил, іноді видаліть надлишки і змочуйте вологу очистку. Все, що це дав мені хороший прибуток, і до кінця дня я навіть не втомився. Роки практики зробили свою роботу. Приємне спілкування з молодими інтелектуальними людьми залишило море позитиву. Почати роботу краще.

31443434

Але, як виявилося, вони скоригувалися тільки для мене. Мій чоловік, як я сказав, часто відійшов. І в цей час його нова жінка встигла запрошувати всіх «чарів» життя з матір’ю Ігоря. На неї ніхто не скаржався, тому пристрасті були тільки опалення. А потім Олена Олександрівна зламала свого стегна. І з того, як сердитися жінка у віці стала також лежачи. Тут з'явилися нові дочки, і вона просто ліва. Без попередження, як я розумію.

І Ігор, що про Ігор? Він був занадто лази, щоб вижити сміття в своїх кращих днів. Але з хворою матір'ю вона стала дуже важкою для нього. Час пішов і чекав роботи. Як я розумію, він не ощадився для медсестри, і мій колишній мати-в-завдання повністю відмовився лікуватися в лікарні. Так їхня родина вирішила приїхати до мене. Не прямо, але через мій син. У горіховій шкаралупі, що він сказав мені. Деякі висновки я зробив себе. Допомога «Грандем».



Це питання ще нерозчинено. Я можу змінити графік роботи і допомогти Олену Олександрівну в домашніх умовах. Це. Але... Немає бажання. Я пізнав її за роки. І було добре з сином. Дітям і спогадами. Це його. Але це називається карма, правда? Я не збираюся відсвяткувати своє захоплення, не потрібно. Але я не хочу допомогти. Пон. Потрібно зважати і вирішувати. Це три дні і я не можу прийняти рішення. Може бути, ми повинні чекати трохи довше, не ви думаєте? Або можливо, все пройде по собі, є дива в житті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное