Моя сестра почала скаржитися більше і більше про свого чоловіка, і нещодавно вона дала йому ультиматум, потім маму і прийшла до неї на серйозну розмову.

Брокен. шафа Постійна нагадка, що людина в будинку не повинна тільки принести гроші, але і зробити інші речі. Допомагати в піднятті дитини, зафіксувати що порушується. Для нормального сімейного життя важливо. У людини ви хочете бачити когось, хто знає про роботу своїми руками, знайомий з тим, що жінки ніколи не думають про. Сильний майстер в його будинку.

3610Р. 4200Р.

В іншому випадку виходить, що вони маррі не через почуття, але тільки в умовах банкоматів. «Привіт, що ви хочете. Якщо тільки було достатньо грошей. І я просто буду очищати і варити. Чи звучить як нормальне життя сім'ї? Ні, не дуже. Кілька сотень років тому, хто назвав це нормально. Але ви не можете відступати від прогресу. Прогрес у відносинах ще більше.

Моя сестра Valentina одружилася близько трьох років тому, і незважаючи на те, що старше її, я все ще йде без кільця. Я маю на увазі, я живу з чоловіком, але я ще не підписалися. Я погоджуюсь з ним, що весілля нічого не більше, ніж печатка в паспорті. Тексти пісень, а це означає: І якщо ми будемо робити це, я буду чекати. Але ось Валя, чесно, здивує мене. І тепер я спробую пояснити чому.

По-перше, давайте чесним. вона вже одружена, тому з точки зору дружини вона зробила деякі зобов'язання. Не просто право керувати своїм сімейним бюджетом. Чоловік, Діма, Я знаю кілька років. Добрий хлопець, без шкідливих звичок, робота. Але те, що я думаю, що він іноді занадто переконливий. Я пішов до свого будинку нещодавно, щоб побачити, як вони йдуть. Так Валя серйозно висловила, що вона втомилася виконувати побутові обов’язки протягом трьох років.



Пілінги Так, вона на батьківщині залишилася зараз. А поки чоловік заробляє гроші, вона проводить третій рік з дитиною. Але тепер вона не задоволена цим станом справ. Діма, що йде від роботи ввечері, зобов'язана мити посуд, мити її речі, грати з дитиною. Звичайно, обов'язки батька включають різні заходи. Але подаруйте дружині ультиматум? Хоча він дійсно намагається зробити життя для них, включаючи мій сестра? Я думаю, що це занадто багато.

По-друге, Валентин завжди був тим, що називається позовом. До всіх: до батьків, до мене, навіть друзі завжди кинули її. Це свого роду людина вона. Але, як показує практика, це в цій природі, що чоловіки падають в любов. Я не знаю, чому. Чи є люди, які кажуть, що вони не щасливі. Тоді така розмова може бути успішно обговорена і прийде на будь-який результат. Але ось Пасивна агресія... Я точно знаю, що це і я ніколи не перенесу себе.

І по-третє, це мої особисті погляди на життя. Я впевнений, що будинок повинен бути в порядку, і що порушується, людина буде ремонтувати. Це. Але! Якщо людина не має часу або достатніх навичок, але має кошти для оплати. Потім дайте йому оплатити. У Європі фахівці оплачують розкішні зарплати, які приходять, закріплюють трубу або проводку. Що робити, якщо людина має «золоті руки» і буде сходити всюди? Не можна робити все. Можлива залишатися без світла. І для чого?

370897

В іншому випадку, так. Якщо у вас є дитина, будь ласка, зайдіть час. У вихідні дні. І половина години на день свого сина завжди перебуває в резерві. Жінка, навіть коли на пологах не повинна бути рабом. Крім того, виховання батька робить хлопчика чоловіком. Я повністю погоджуюсь на це. Але все інше?

Моя мама погоджується з мною, бо не потребує розлучення дочки. Моя мати знає характер своєї молодшої дочки, а також я. Я поговорив про це, і вона думала, що ми повинні піти в Валаїс, тільки тоді як її дружина була. Ви бачите, з одного боку, мій мама на іншому, ми можемо висловити все, що ми думаємо про цю ситуацію. Валі дружать перед Діма. Але незважаючи на всі свої зусилля, союз зламав кожного разу. Успіхів з чоловіком, але його терпіння не назавжди.



Так, ви можете запитати, що я дійсно піклуюся? Я маю на увазі, моя сестра, навіть моя молодша сестра. Може бути дорослим буде виглядати самостійно? Це право. Але є одна печера. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. На сьогоднішній день наш тато працював у виробництві, ми були всі молодші, а ситуація в сім'ї не була найпростішою. Ну, мама думала Дад повинна зробити більше для сім'ї.

Уважаю, що це тільки на практиці. Так вона вирішила, що старі двері на кухні повинні бути змінені. Як і вони скрипають довго, і деякі кольори не так вже. Хто повинен робити це? Звичайно, батько сім'ї. Так мій мама почав сповільнити його вниз. Зробити це і зробити його. Ми живемо в барні. Тато, Я пам'ятаю це добре, я не хочу звертати увагу на нічні концерти моєї мами. Не раніше, і за стільки років життя тільки звикли до неї.



Але в певній точці ситуація стає критичною. Він був готовий і пішов в той же день. Попри те, що справа була. Я не можу це зробити більше. Вранці я прийшов як незнайомець до моєї матері. Поговорили нам, своїх дітей. Звісно, він лікував мені більше, як старший. Він пояснив, що тепер у нього була інша жінка. Він не може бути з мамою більше.

Я очолила багато. І знову, не перед дружиною. Він пішов без фіксації дверей. Тоді було розлучення, але я не пам'ятаю його добре. Бо мені особисто, він нічого не означав. У всіх блідих і вологих очах батьки розлучилися, коли Дад прийшов в бліці і порослі очі. Зараз він має свою сім'ю, я не можу відлякувати його за все. Він допомогло нам на деякий час, але коли мій сестра і я отримав старше, він припинив це.



Моя мама не хоче говорити про це. Він тільки приховує очі, коли хтось не випадково починає говорити про батька. Що вона хотіла, вона отримала. На жаль, Валя вже забуває про цю історію і намагається повторити її. Але особисто я впевнений, що такі експерименти не закінчуються добре. І якщо ми не були досить дорослими, але принаймні розуміли щось, то сестра має шанс залишити свого маленького сина без батька, коли він навіть не пам'ятає його. Я не хочу її ставлення до сім'ї трагедії. Ви повинні навчатися від помилок інших і спробувати не зробити себе самостійно, правильно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное