Мама запрошувала нас, щоб відсвяткувати Новий рік разом, але я не збираюся, я не хочу виглядати на неї.

Я соромлюся визнати її, але я заздрю мій мати і її майно. На першому етапі я подумав себе і спробував позбутися від обсесивних думок про спадщину. Але я не подбаю про голодування більше, і я почав думати, що моя мама повністю забута, що вона має мене і бабуся. В той час як ми ледве робимо кінці, вона оздоблювала ремонт в її квартирі і робимо папір для іншої. За кілька днів тому щаслива жінка закликала нас відсвяткувати Новий рік з родиною. Але я, ймовірно, повертаю її вниз - Я не можу подивитися її в очі.



Не судити мене суворо, мій мама дуже специфічна людина. Я завжди думав, що вона просто намагається зробити мене самостійно. Тексти пісень, а це означає: І тепер я почав думати, що вона не піклується про мене. І ця байдужість вже перекресла всі межі.

Єдине, що я не шкодую, це мій щасливий дитинства. Коли мій да був живий, він був той, хто взяв мене до дитячого садка, школа, пішов на зустрічі, сати з мене, коли я хворий. Моя мама завжди працювала більше, іноді навіть дві роботи. І мій дад був механіком і працював час - він не міг знайти стабільну роботу. Але що нам не сподобалося, бо мій тато зробив більшу частину господині: він зробив прання, готування і моє домашнє завдання. Не дивлячись на те, що він мене ще був найкращим батьком у світі.



Непристойна, мій мама не думав. Вони боролися з твердими, і мухами. Так, у віці 16 років я почав робити все, не доторкнувшись до них. Вона добре навчалася, вирішила свої проблеми і в цьому віці знайшла свою першу роботу як промотор. Я подав листочки для пені, в той час багато моїх однолітків робили це. Але було кишенькові гроші, я ніколи не зажадав батькам за все. Я завжди думав, що вони мали свої проблеми і ми не живемо дуже добре.

Його печінка була слабкою, і незабаром алкоголізм почав закінчити його. Я не міг бачити, що він став. Моя мама прожила більшу частину свого часу з дадом і не працювала. Я вже закінчив університет, працював у професії і зустрівся з майбутнім чоловіком. Коли помер Дад, ми намагалися підтримувати маму стільки, скільки ми могли. Вже кілька років зацікавився життям.



Тоді була повна війна, і моя мама пішла за кордоном, до другу в Німеччині. Вона нічого не втратила, вона була зрізана на роботі. Так що я був дуже простим, хоча я вже з двома дітьми і ледь зумів їх на пологах. Ми не вистачало роботу для всіх нас, левову частку заробітної плати. Як довго я працюю, я не можу купити квартиру. А потім діти, декрет, принаймні оплатити кредит на пральну машину до весни.

Моя мама не була помилкою і швидко отримала соціальні платежі. Подруга допомогла знайти роботу як медсестра. І з яких причин я думав, що мій мама не забув нас. Через два роки вона мала третій онук і нарешті вирішила повернутися. Вона сказала, що вона була дуже нудною і хотіла провести більше часу з сім'єю, мене і синами. І я дивився, можливо, вона врятувала нас деякі гроші, теж? З тих пір, хто живе в оренду двокімнатну квартиру з трьома дітьми стала просто неможливим, чоловік має проблеми на роботі, я не буду виходити з постанов.



Несплаш тут. Я зробив. Ми живемо в будинку, який важко назвати. Вона shook її глава і сказав нічого. Через кілька тижнів будинок, в якому він і батько жив. І косметичний ремонт, і кухня нова. Холодильник лопається з їжею, хоча я не знаю, коли вона отримує його все? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подзвонити і не ділитися.

І гордість його. Вона сказала, що це, як її старі німці сказали її: Ви не можете пустити дітей! Ми повинні навчатися жити самостійно. й



Як я хотів сказати, що вона не витрачала занадто багато часу на мене як дитина, на відміну від батька. І не доведеться платити за мої дослідження, бо я був на бюджеті. Спочатку я думав, що це було добре, тому незалежно. Але тепер я дивлюся на своїх однолітків і хочу ставити. Їх батьки не мають серця у своїх онуках, вони допомагають стільки, скільки вони можуть. І все своє життя, діти дали можливість потрапити на ноги, інвестували. Я нічого не запитав. У мене немає нічого від батьків.

Нещодавно я дізнався, що крім ремонту, маму викопувала однокімнатну квартиру, щоб орендувати її до когось. Я не говорю, звичайно. Тепер мій мама йде до друзів і джгутів про те, як добре її життя влаштовується. І постійно повторює, що це те, як батько викинув її: жити за насолоду, виконати всі мрії і навіть знайти нове кохання. Я підтримую це бажання мого батька і не вважаю маму стару - вона тільки 50. Але я не думаю, що він мав на меті залишити свою дочку і онуки, щоб покинути себе.



Новий рік незабаром, тому мій мама назвав мене і почав фарбувати те, що прохолодний новорічний стіл ми зробимо: і червоний ікрій, індички запечена. Я не маю грошей на цей стіл. Я не бачив ікрою протягом трьох років на Новий рік, ціни після початку війни такі, що при вході в супермаркет, серце йде на підбори. Що таке ікра?

Ми не збираємось до мами на Новий рік. Нехай він сидить і насолоджується багатством зароблених в Європі. Хоча я не в змозі покласти на стіл делікатеси, але я буду зустріти Новий рік з рідною родиною. Чоловік з роботи привезти раціони, обов'язково буде щось смачне, святкове свято. Ми маємо справу з ним перед тим, що ми вижити. Я не хочу поговорити з мамою. Я, хто не піклується про інших сімей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное