Я прийшов додому з чоловіком, все було добре спочатку, але я був розчарований.

« » » » » » » » » » » » » » »Щедрий чоловік. - щаслива жінка. Ми не беремо до уваги автора цієї фрази, але принаймні люди говорять так. Ви можете сперечатися так само, як вам подобається соціальна рівноправність, рівні умови праці та гідна, справедлива оплата. Однак будь-яка жінка радий, коли її партнер в шлюбних походах, як справжній джентльмен і не пропускає подарунки, примітки та інші дрібниці.



Звичайно, іноді такі бажання перетворюються на вимоги. Вони просто намагаються отримати матеріальні переваги від чоловіків. Що робити, що краще не перехрестити, кожен чоловік має свій власний. Можна виконати побажання своєї дівчини, яка вже має три дітей з іншим чоловіком. Ніщо. А другу зустрінеться з дружиною, щоб купити нове взуття. «Чому потрібно їх, вони ще не зношують старі ноги?» Люди різні, і часто через це є непорозуміння.

Я не спробував знайти чоловіка. І всі мої друзі запевняють мене, що Спанісари не маррі не рідних. Він написаний у своїх законах, що дружина є святим для вас. Якщо ви розлучення або розлучення, то це його. Візьміть будинок, автомобіль, гроші. І хто хоче відчуватися провини весь час через печатку в паспорті? Так, ні. Цей шлюб є однією з причин, щоб піти знову. Якщо людина не сплачує алімонію після розлучення.

І я спробував не думати про це. Тим не менш, я прийшов до роботи, і гроші, які я повинен платити за чесну роботу, не знаю, що для цього. Який вік. 52 – це не ваша молодь. За цей час Мачо вже звикли не танцювати сальзу ввечері, але спокійно спати, відпочивати з спекотного дня. Вірно, людський вік короткий. Я думав, що я був енергійною дівчиною. А потім що сталося мені?

521132

Я отримав роботу в якості офіціантки на місцевому кафе. Якщо ви не знаєте мови або людей, але я зробив. Крім того, у нас була двогодинна перерва вдень через дуже теплу погоду, і я завжди кладаю тепло на крохмаль. Так я відпочив, ходи по місту. Вони добре оплачені, і, отже, було можливість зберегти гроші, щоб допомогти дітям, і чимось знизився. Ви можете жити в цьому режимі.

Але один чоловік прийшов до нас якось. Неприпустимо, про мій вік. Потрібно зустріти мене кілька разів, але ви знаєте, це зайнятий і це не вірний настрій. Чому? Але він був персистентним, і в якийсь момент я погодився піти на каву з ним. Вдень і в іншому місці. У нас була приємна бесіда і стала свого роду другом. Це був тільки перший раз, хоча.



Тоді я дізнався, що Девід був ворозьким і просто втомився від себе. Він запровадив мене до сестри і продемонстрував мені, як він жив. Про те, що спілкування з родичами через Інтернет, багато вільного часу. Він також розповів цікаві факти про свою молодь, відреставрував сюжети своїх улюблених книг. Ви знаєте, як багато людей читають щось інше, ніж новини.

Через чотири роки, коли Девід і я вже почав деякі відносини, я вирішив піти додому і відвідати родичів і друзів. Я не хочу залишити назавжди, але я просто почав пропустити вас. Я не знаю, чому, з інтересами або ревнощами, але мій чоловік хотів приїхати з мене. Я не розумію, але, з іншого боку, не стільки для нього. У мене є невелике місто, багато друзів. Ми повинні бачити всіх, щоб розповісти багато. Я не хочу взяти Давида з мною. Але якщо він хоче, чому ні?

Все було добре в перший. Шановні друзі! Я також вирощував, які працюють. Ми відразу ж приймали до кафе. Столи буквально зламалися. Я використовую для цього, тому що хоча я працював офіціанткою, я поставив в основному закуски і напої. Кава, щось класно. Але цей час був інший варіант. У мене з'явилась моя мама. Добре, гідне людям. Так ми сідаємо.

Р

Я був використаний для любові Давида і спробував отримати речі, зроблені якомога швидше. Рутин, вона, ви знаєте, особистість. І мені довелося перереєструвати деякі документи, піти в один кінець міста, потім інші. Чому подобаються чоловікові з такими питаннями, крім того, як гість? Він не розумів. Щоб бути чесним, було помітно, що він не був використаний для активних прогулянок. Ну, це океї.

А потім дочка запрошувала нас на своє місце. Він був день народження мого діда, і Девід і я пішов, щоб підібрати подарунок. Як бабуся, я хотів купити щось гідне. Спочатку ми пішли в один магазин іграшок, потім другий. Я просто хотів купити всі полки, тому що ви повинні залишити гарне враження. І коли я побачу дитину знову? Але Давид змінив в цей момент. Він скаржав, тримав тихий, і хотів піти додому. Я отримав деякі бульфіті, як відро з луком, і це.

Я знаю, що це не бабуся. Але це був свого роду слухняного чоловіка з його доходом, щоб подивитися все це. А потім я їдаю чоловіка дочки в своєму автомобілі. Ми пішли в будинок сина, він не був, або У той же час Девід не запропонував купити газ. Знову, здається, що іспанська традиція не дала. Що робити? Моя дочка попросила мене в той же день, чому мій чоловік був занадто кальмарним. Навіть він мав купити морозиво, він не замислювався про виплату за себе.



І так, ви знаєте, я думав. Ми були на одній площині, але всі купили квиток. У своїй батьківщині ми вирушили в першу чергу, як друзі, а потім на дати на одному принципі. Кожен платить за себе і без претензій, будь ласка. Немає особливих домовленостей, але це те, що відбулося. Що ми будемо говорити про це. Я розумію, але стиглий чоловік це те, що? Що таке? Я не хочу бути підтриманими, але я навіть не отримав банальний букет квітів з Давида.

Ось чому я відчував себе некомфортно. Наприкінці дня я попрацював весь бізнес, побачив людей, які я хотів. І за два тижні я оплачується в повному обсязі. Для двох. Так, чому б я йду з Давидом, якщо я можу зробити це без нього і зберегти багато грошей? Або можливо, я маю якийсь неправдивий і просто підрахуйте, скільки грошей я провів на чоловіка поруч з мною?

3610Р. 4200Р.

Ми зараз назад в Іспанії. Я все ще працює там, за тим же принципом. Я не висловила мої думки і скарги до Давида, але я боявся, що я не хочу. Він продемонстрував себе в досить виразному порядку, і я більше не приваблю до цієї людини. Він не здавалося навіть помітити. Але тепер мені частіше відмовилися бачити його, цитуючи різні причини. У моєму віці розірвати чоловіка? Я думаю, що я повинен. Але що якщо я не хочу жити з дитиною? Краще один. Якщо ви дійсно чесно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное