«Я буду жити в Лондоні». Причина чудовий.

Нещодавно Алла Борисівна не пускає себе або її шанувальників набридло. Після короткого люка Алла ПугачєваВона вирішила знову подорожувати. Де і що відбувається до неї, розповість редактор "Сайт"й



Після завершення своєї поп-реклами Алла Борисівна вирішила присвятити себе вихованням молодих дітей Лізи та Гаррі Галкіну. У такому випадку вона намагається прибрати всю свою матір'ю любов і турботу, в якій Крістіна була обмежена. І найголовніше, що кожен батько повинен укладати у своїх дітей виховання і виховання. Тому Алла Пугачєва вже стурбована тим, що освіта і в якому університеті її діти отримають.



Нагадаємо, що з початком бойових дій в Україні з Росії стара родина залишила свою батьківщину. Максим Галкін був оголошений іноземним агентом і лівою Росією. Алла Пугачєва, як вірна дружина і супутник життя, в повній мірі поважаючи вибір чоловіка, пішов з ним. Вона підібрала Ліза і Гаррі з елітної школи в Москві і взяла їх до Ізраїлю. У івриті діти пішли до приватної школи.

4448134

У новому будинку і влаштували життя сім'ї. Максим Галкін пішов на екскурсію по всьому світу і заробив гроші, щоб підтримати свою сім'ю. Але війна також приїжджає до Ізраїлю. Спочатку сім'я Пугачева-Галькін вирішила, що вони залишаться на місці. Але жахи військового конфлікту були дуже близькими, і захищати своїх дітей, вони залишили країну. Сім'я вирішила жити протягом року на сусідньому острові Кіпр. Зараз стало відомо, що Алла Борисівна не підходить до клімату острова. Він досить сухий, і співачки збільшили проблеми серця.



Улюблене місто Алла Пугачева У одному з останніх відео з дітьми, які кладуть Максим Галкін, Ліза сказав. Вона сказала її mum був збирається її подругами в Лондоні 26 листопада. Захід відбувся за участю Diva. Зараз Мережа активно обговорюється, що сім'я збирається рухатися, щоб жити в Альбіоні. Місто Лондона не був обраний шансом. Повернувшись в радянські часи, Алла Пугачєва була в любові з цим містом. У 1983 році Алла Пугачєва пропонувала роль в одному з музичних колективів. Це може стати новим скручуванням в житті співачки.



Але в ці дні в СРСР КГБ працював інтимно. А співак пояснив, що не погоджується з такою пропозицією. Проживаю в Росії. Але Діда вже давно намагалася захистити її від російського впливу. У той же час Алла Пугачєва наполягає на Христина Орбакаїтського сина, Микита Преснякова, народження в Лондоні. У Лондоні знаходив молодий син Крістіна Орбакаїт. Його батько купив йому квартиру там. Христина і її молодша дочка Клаудія живуть більше в США.



Про нас Пугачева намагається інтегрувати своїх наймолодших дітей в європейське суспільство. І скоро це буває, чим простіше буде жити. Залишилося тільки дізнатися прагматизм Алли Пугачева у бажанні показати своїх дітей абсолютно різне життя, ніж це в Росії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное