Роман Костомаров знову шокував шанувальників, кажучи, що він повертається на лід

Редакція "Сайт" Слідкуйте за новинами відомих людей. Ми намагаємося поділитися з вами останню і цікавою інформацією від життя спортсменів, співаків і митців. Одним з них є скейтір. Роман Костомаров, новини за сьогодні Дуже щасливий про нього.



До цього року Роман Костомаров став дуже складною формою пневмонії. Лікарі буквально боролися за життя. Як і будь-який спортсмен, Роман не мав часу піклуватися про своє здоров'я. Крім того, гіпотермія на льоді для скейтерів є природним явищем. За своїм недбалим ставленням до здоров'я, Костомаров жертвував руки і ноги. Роман довго пригнічений і не стикався зі своїми шанувальниками.



Дякуємо коханій дружині і сім'ї Роман Костомаров зумів виїхати з депресії і хочеться знову жити. Він активно почав їздити і звикати до протезування. Сьогодні він активно плавання в басейні і працює на біговій доріжці. Найважчіше звикати до відсутності рук. Роман мріє, що сучасні протези дозволять йому частково виконувати свої звичні дії. Уміння тримати ложку або чашку насправді так важливо для людини.



Роман Костомаров – справжній винищувач не тільки на льоді, але й в житті. Вже менше року він знову повернув свою силу і почав навчання. Він вже активно ходить на зубні протези і мрії про повернення льоду. Навіть найоптимістичні лікарі не можуть сниться. Але персентність Риму перемогла цю перешкоду. Нещодавно в інтернеті з'явився приголомшливий відео. «Я вийшов на лід».



Коли Роман взяв лише свої перші кроки на льоді, його успіхи побачили його батьками. Сьогодні його перші кроки на льоді після його ампутації відстежують весь екіпаж. Без кваліфікованої допомоги, але це великий успіх. І це успіх разом з Романом радіє родині та друзям. І тисячі шанувальників, які так хвилювалися про своє здоров'я і долі.



Правда полягає в тому, що спортсмени дуже важко і міцні. Вони жертвують багато великих перемог у змаганнях. Нерідко на вівтарі полум'я кладуть здоров'я і родинне благополуччя. Роман Костомаров сьогодні є величезним прикладом для багатьох сил мужності. Нагадуємо, що не варто забувати про здоров’я і проконсультуватися з лікарем вчасно. Навіть найменший холод може призвести до серйозних наслідків. Ви шукаєте здоров'я? Напишіть в коментарях, які симптоми ви звертаєте увагу на.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное