Я прийшов до країни в середині зими, а через півдня в моїй ділянці зібрали коти, які господарі залишили там на зиму.

Масяня, персик, Скретч - здається, що це набір випадкових слів? Але досвідчені коти швидко розуміють нас і на ходу вдасться назвати ще 10 прізвищ, придатних для пухнастого ріжуча. Що ви зателефонуєте коту?Отже, ім'я пам'ятна і вихованця швидко використовується? Не просте, як це може здатися на перший погляд. Вушка для котів дуже відрізняється від нашого. Для цього необхідно врахувати перш за все.



Peels Відгуки до Булгаков, наприклад, є, можливо, добре. Але не зателефонуйте до чорного кота Behemoth. Ну, ви думаєте, що вуса не з'являються до настання заморозків, з яким не буває. Але не прямо в цьому обсязі. І серйозно, буде важко кататися з цим словом. Після того, як у нього немає звуків «z», «c», «c». Решта співаків не дуже цікава йому. Так виявляється, що хтось інший відповідав Behemoth, сидячи на дієті. Але не кішка, яка вже має багато речей, щоб зробити.

Моя щира порада Вас, як від літнього резидента, варто перевірити проводку принаймні раз на півроку. З тих пір, як ви не зберетесь з міста, ваше майно є небезпекою, тому знаєте. Дякую, що вона була відносно некритично. Але якщо полум'я не швидко виходила, я залишилася без дачі. І так, мені довелося взяти сина і піти, усунути наслідки нещасного випадку.

Взимку, як ви знаєте, немає нічого спільного. Будинки навколо них також були порожніми. Чому не витрачайте кілька днів з дитиною, покажіть його щось інше від типового життя міста. У той же час він змусить свого батька своєю роботою. Використовується для норм. З плити тепло. Всі умови для невеликої зміни декорацій. Хоча, якщо це нудно, я буду мій син назад до міста. Що я мав план.



Але буквально половина дня після того, як ми були на станції, я помітив наступне. Хоча не було людей навколо, мій син і я мав гарну компанію голодних хвостиків. Помилки, лущення та вимогливість тепла людини. І деякі продукти харчування теж. Риба люблять коти з дитинства: незнайомці, двори, що. І, звичайно, хлопець почав запитати мене, щоб дати їм прогріти і годувати. І як я знав, я підбирав кашу і консервовану їжу ще більше, ніж я повинен. І спаринг їжі для котів - гріх.

Тексти пісень, а це означає: А потім що почалося, ви не маєте ідеї. Я думав, що не достатньо місця для мене і сина мій. Для мене вони були всі однакові, але мій син відразу почав дати їм імена і навіть якось відрізнявся між ними. Ось червоний - у нас буде персик. Гаразд, бо він червоний. Чорний хто? Звичайно, Башера. Я не знаю, якщо це кішка або кішка, але це була проблема навіть в Мовглі. У книзі вона кішка і в мультфільмі вона кішка. Так це океї.



Звичайна смугаста кошеня до сина з якоїсь причини здавалася зеленою, так як якщо її сірі смуги зливаються в зелений колір. Became Zelenka буквально відразу. Я навіть відчув шкода для бідного хлопця, може бути Віска, наприклад. Були дві білі коти. Але ми сортуємо їх швидко. Беляш і Сварель. Елементар. В цілому, кажуть, що коти не люблять, коли є його звуки в їх назві. Вони будуть сердитися, коли вони нещастя. Але! Білі коти часто народжуються глухими. Я сказав мій син, що вони, ймовірно, не дбають про прізви, і я просто посипав більше їжі.

Там були Василіо, Томас і Гарфілд. Я чесно не пам'ятаю його в моєму житті, але мій син ще пам'ятає всіх котів за назвою. Довгий час. Що б він був, але просто залишити гаманець, ми не змогли. Син запропонував взяти три наймолодіші і приймати їх до базару, до місцевих Можливо, хтось візьме живіт. Так ми зробили наступний день. Я усунув всі слабкі точки проводки, збити стіни особливим матеріалом, щоб, Бог забородав, нічого не відбулося. І ми пішли на ринок.



Пелики кішки лушпили, вимагали, щоб вони могли піти або більше консервованих кашу. Але два вдалося дати завдяки наполегливості Гришка. Це був перший раз, я бачив справжній інтерес до того, що не було про відеоігри або кіно. Це був чудовий час для мене, як батько.

На жаль, ми не змогли відмовитися від всіх котів. Серед них були, очевидно, старі, які звикли до дикого життя. Але всі часи, які ми були в країні, ми їх покрили, давали їм воду, навіть побудували диван. Немає нічого зробити, але ви можете допомогти тваринам. І чесно, без цього ганку я думаю, що Гриша починала б виїжджати про міську квартиру з інтернетом протягом декількох годин. Завдяки кішкам, допомозі.



Але я побачила, що очі сина, як він стикався з найменшим кошеням, найслабшим. Я мав сумні думки про нього, тому що він був зрозумілий, що він потребує особливого догляду. Ми візьмемо його до оксамиту, потім що? Моя дружина вбити мене, і це. Тим не менш, Гриша була як кошеня в часі. І не хочу сказати нікому. І дружини. Є інші вихованці. Не просп. Бернарда в однокімнатній квартирі.

В цілому, тепер Bantik живе з нами і не знає гранат. І полюбив його дружину, хоча я зумів захопити за пару днів, я не приховувати. І якось було веселіше жити вдома після його прибуття. Затишний. Мій син грає з кошеня, моя дружина і я більше не бігу до нього, щоб боротися кожні півгодини через постійні ігри або на комп'ютері або на телефоні. Це добре. Ми можемо сказати, що нам було добре працювати.



Я хотів би зв'язатися з тим, хто страждав особисто. Не залишає тварин за межі міста. Про нас Тільки здається, що так як вони є тваринами, вони повинні мати можливість вижити в дикому. Не вірно. Ви залишаєте свої Морси, Сніжинки, Marquises, Cocosics буквально нічого. У нас є багато садів, які не мають прибутку. Вони вже використовуються для людини. І це те, що ми люди робимо до них. Так не заважайте, але через те, що ми робили. Що б бути більш чесним, це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное