80-річна жінка заміжала чоловіка, який 20 років молодший, ніж її, наречений син в білосніжному одязі

Ми звикли сказати: «Люби всіх вікових груп є покірним, але іноді ми не робимо, і ми відлили погляд на Алла Борисівна і Максим. Для любові в зрілих років є надзвичайним і яскравим. Одружитися в пенсії і приймати весільне привітання у власних словах – сережка і відчайдушна. Герой нашої історії здивує своє щастя всьому світу. вона 80, вона взаємоповно закохана, і її весільна сукня кладе TikTok на вухах.



На початку березня американський блогер Daniel Jefferson опублікував відео на TikTok з підписом: «Мій 80-річній бабусі готують до маррію її 60-річного fiancé.» Дівчина показала, як вона допомагає їй бабуся вибрати весільну сукню, і вона flirtatiously poses перед дзеркалом і променує весело і психіку. Решта покупців так захоплювали щасливу наречену, щоб вони забули до весільного салону.



Матраци Високі підбори, блискуча вирізка на сукні, витончена фігура і сяйво посмішка: ця щаслива леді не може дати більше 65. Джейнт Мерріман надихнув сотні тисяч жінок по всьому світу. Ви можете бути щасливими в будь-якому віці, якщо ви 20 або більше 50. Ви, хлопці, не старі.

Абоненти Данила захоплено розповіли про ефектний вигляд літньої краси і її вибір сукні. Зацікавили любовну історію 80-річного Janet та її обраного. Зібрані фотографії літньої пари і розмістили їх як слайд-шоу. Аудиторія познайомила відео з серраєм і підтримала ефектну бабуся, яка вона знайшла любов і вирішила маррі при такому венозному віці.



Матраци Після 80 життя просто початок Bloggerska розповів, що бабуся одружився другий раз. З її першим чоловіком вона вирушила під коронку у віці 15 років і проживала в щасливому шлюбі майже половина століття. У 2006 році жінка була вдова. Вона здатна подолати цей непростий період, незважаючи на численні проблеми зі здоров’ям. Janet був діагностований з раком, але вона зуміла впоратися з страшним недугою.



Матраци Після 7 років вона відповіла увагу ліктям, наданих їй 60-річному сусіду. Він розлучив свою першу дружину і пішов з трьох дітей. Джейнт запросив його на вечерю, щоб вона не була самостійною. Згодом вони стали дуже близькими і доброзичливими.

Уранці відзначили, що пара переповнена ніжними почуттями, коли Janet підтримав чоловіка після розбиття. Даніель згадує, «Я ніколи не забув на день мій бабуся мені і сказав, що вона поцілунала хлопчика». Це так милий!



Матраци Наречена наречену, яка ніколи не вважала такої долі. Але сталося диво, і сьогодні жінка щаслива почати щодня. «Якщо ви слухаєте мене зараз, що ви в твої 80-ті роки, все, що я говорю про ризики». Що я зроблю, вона розповіла Good Morning America.

Джефферсон також опублікував кілька відео з весілля. Коментатори привітали щасливу пара. «Я дуже вражений і надихнув цю красиву історію. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. – написав одну з абонентів.

р.

Що ви думаєте про цю історію і феномен пізньої любові? Ви бачили такі приклади в житті? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное