Чому я більше не маю бажання запросити гостей до мене і влаштовувати чудові бенкети, вугорливий бізнес

Останній день народження, який я чув, щоб зустріти в великому колі сім'ї, закінчився дуже цікаво. Один. сюрпризКоли він потрапив до бенкету, він запитав, «Не існує жодного пюре?» Тож не було їжі на святому столі, щоб наші люди звикли до їжі. Це тому, що я втомився від приготування їжі протягом тижня і відчуваю, як кінь на день народження. Ви хочете бути королевою, а не слугою.



Так я розповім, що я вже не вечерю в моєму будинку до ранку. І тільки так, щоб гості заздалегідь проголосували три тижні, а потім постраждали від зайвих кілограмів і тяжкості в шлунку. І я хочу відпочивати більше, не витримую на кухні три наряди з лінії. І перед тим, що ви повинні купити все, довести його додому. Окремо можна згадати, скільки грошей таке свято переходить в. І не підраховуючи боже, що ви отримуєте, теж, дорожче і краще.



Так сталося, що мій останній день народження збігався з дуже напруженим періодом у моєму житті. І всі близькі і далекі родичі вирішили, що я повинен привітати з цього дня. Кожен хоче приїхати і привітати їх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я довго думав, що готувати і як здивувати гостей. Після перегляду зарубіжних фільмів я вирішив встановити фуршет.

р.

Коли приїхали гості до мого будинку, вони шокували. Як виявилося, я був першим в нашій родині, щоб відмовитися від стандартного набору страв у вигляді пюре, оливок і «Огойдалки під шубою». На столі чекали легкі закуски, сендвічі та нарізка. І не було десятків стільців навколо столу, щоб кожен міг сидіти на плече. Я залишила свої стільці, приніс деякі поофіки і нехай люди йдуть і соціалізують. На щастя, розміри квартири дозволяють розмістити всіх в окремих куточках інтересу.



Незважаючи на всі мої страхи, що це буде нудно, День народження відсвяткував. Все, що говорять, і це виходить, було так багато поширених тем, щоб розповісти про. Хтось відокремився у невеликих групах і спілкується виключно на теми зацікавленості. І я, як справжня королева м'яча і кульприта урочистості, потертий серед гостей з посміханням на обличчі і отримав привітання. І я виглядав абсолютно нормально, і мої очі не трималися на пластинах, які не вистачає чогось. Я даю себе розслабитися і бути щасливим.

1898354

Після цього інциденту в сім'ї різко скорочується кількість бенкетів. Це нововведення особливо легко для молоді. Так, і запрошують більше на підставі спільних інтересів, ніж тому, що це необхідно. Хто хоче чого? Ці питання залишаються таємницею. І що я помітив, що в основному люди мають менше і менше великої партії. Після того, як не тільки він потрапив до сімейного бюджету дуже важко, він також вимагає величезної міцності і здоров'я. І після такого бенкету ви повертаєте сили до наступного.



Хтось з ностальгією в голосі почне пам'ятати: «Для всієї двори, і це було весело». Я, що було весело. Але зміни часу, зміни людей, зміни інтересів. І в нашому сучасному світі, коли все працює на великій швидкості, більше не хочеться провести тиждень життя на кухні, щоб порадувати всіх родичів. Якось люди почали думати про себе. Таке здорове самопочуття в рефінгу можливість порадувати всіх і всіх. Це мій відповідь, здивований гість.

Як у вашій родині? Ви віддаєте перевагу непристойним бенкетам або відсвяткувати в невеликому сімейному колі? Написати відгук про те, як ви хочете відмітити вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное