Цього року я вирішив, що я не буду готувати стандартний набір страв на Новий рік, тільки щось просте і оригінальне.

Я хворий Олив'єра. На кожному сімейному святі, в кожному відділі приготування та їдальні. Нагороджуючи Новий рік, я навіть не можу подивитися на Олів'є. Я ніколи не подобав вініграт або, і риба під шубою - мій Бог, скільки страждає під час готування, і після усього, ніхто не їсть його з дому. Цього року я вирішив, що я тільки готую щось просте і оригінальне для Нового року Дракона.



Мені здається, що якщо я знову знайшов себе в ситуації, де я повинен з'їсти холодні сендвічі зі спратами, я не хочу себе. Скільки більше може це йти? І що краса займає цілий день, і деякі люди, як мій мама, варити протягом двох днів поспіль. Щоб розбити цикл, мені довелося пройти по тонам рецептів. І все, щоб знайти щось символічне, в стилі майбутнього року Дракона. Після того, як ще й ті ж «Оберіг під шубою» можна подавати як дракон.

Перше, що я поїхав по річках інтернету, - це салат дракона. Я підозрю, що ідея автора була змія. Але я люблю думати, це дракон. Я додаю йому гострий хребт і забиті лапи болгарського перцю. Інгредієнти прості, як і сама приготування: картопля, курячі філе, солі, цибулю і майонез.

Зварена картопля потрібно розтягнути виделкою. Потім змішайте з дрібно нарізаними цибулями, відвареними філеками (не краще не нарізати і відірвати на невеликі шматочки) і майонезом. Я любила саліну в ролі ваг найбільшого. Зріжте огірки в муги і викладіть верхню частину салату, попередньо накладіть на тарілку у вигляді намотування дракона. Войла! Далі вітається тільки декор за власним бажанням: огірок, листя салату і горох для очей.

Найголовніше, що ви отримаєте дракон в зеленому кольорі, який збігається з символом майбутнього року.



Тоді я прийшов до ідеї, щоб побачити, що відбувався на китайській кухні. На драконі є китайський, є щось цікаве. І були традиційні рисові пельмені в бамбуковому листі, що символізують спину дракона. Вони називають рисові пельмені, але наші пельмені далеко від них, звичайно. Зонги варять з будь-яким: солодкий і солоний, з м'ясом і сушеними фруктами, з грибами і квасолею.

Ідея полягає в перемішуванні рису з начинкою (м'ясо попередньо мариновані, квасоля варять і обсмажують гриби), загортають в бамбуковий або канатний лист, зав'язують мотузкою і варять протягом 2 годин. При цьому рис необхідно замочити в воді не менше години, і бажано всім 3.



Рис і начинка беруть приблизно рівні пропорції 300 г на 300 г, намагаючись розмістити начинку в середині трикутника. Спочатку лист перекручується в конверт, після чого замочений рис затирається по стінах, датах, висушених абрикосах, мариновані м'ясні або шайбові гриби ставлять в центр. На вершині ще є шар рису, потім загортаємо лист в трикутник і зав'язуємо кулінарну близнюку. Зварюється після цього в воді або відварі.

Дуже цікаво і смачно, і я навіть думав, що листя винограду або капусти теж прекрасно підійдуть. Але я дивився на коментарі з цього рецепта і вирішив, що краще не було, занадто багато неприємностей. До того часу ви закочуєте і зав'язуєте мотузку, Новий рік приїжджає. Це красива!

Перегляди

Рол Зелений дракон Ми в середині мого списку, і я повинен визнати, що я був відчайдушний в одній точці. Я пішов, щоб побачити майстер-класи на суші приготування. Якщо ви любитель, як мені, ви, ймовірно, пам'ятаєте, що роли дракона іноді дорожче в наборах. Це спеціальні рулони, які обгортають не в норі, але в червоному рибі або, як на фото нижче, в авокадо. Як ви можете побачити, рол може бути навіть у вигляді дракона!

Зелений Дракон суші зазвичай виготовляється з наступних інгредієнтів: рис, сир Філадельфія, ель і авокадо (може бути замінений огірком). Зверху вода з соусом унагі і посипати кунжутом. Я не знаю про вас, але я навіть мати рулонний мат. І я хочу його використовувати, але не всі в сім'ї люблять суші. На мій великий...



Салат, який буде твоїм драконом, а потім зустрів його - довгоочікуваний рецепт для гаммерського салату, який дивує дивовижну. Моя син побачила картину і відразу бажав її спробувати! Справа в тому, що обличчя рептилій дуже схожий на характер від мультфільму «Як навчати дракона». Я також любила ідею лову дракона хвістом у 2024 році. Вони кажуть, що якщо ви знайдете правильний підхід до нього, це принесе багатство і удачу.

інгредієнти
  • 1 куряча шинка
  • 2 варена морква
  • 3 яйця
  • 1 банан (для декору)
  • 4 ст. майонезу
  • 2 ст.л. м'якого плавленого сиру
  • 1 ч.л. гірчиця
  • раїзин
  • красиві
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • сіль і перець


Приготувати інгредієнти: відвар і курка курчата шинка, відвар морква і яйця, порізати банан кругами і обприскати лимонним соком (як не затемнити). Зварена морква до шліфування. Візьміть яйця, крім білків і жовтків, натрієві жовтки на тертці, і поставте білки біля, вони потрібні для прикраси. Приготувати соус: змішати майонез з вершковим сиром, сіллю і перцем. Отримати реєстрацію!



Поваренок

Виберіть глибоку круглу страву, щоб зробити салат схожим на голову в кінці. Підніміть дно форми харчовою плівкою. Перший шар викладають половину моркви, змішаних з подрібненими родзинками і пара ложок заправки. Потім настає шар м'яса, приправляється майонезом-Чезаним соусом. Після цього викласти шар бананів, і за ними - залишки моркви змішують з залишками соусу і горіхів.

Добре затопити салат і покласти в холодильник на дві години. Потім зніміть і переверніть його. За допомогою волоських горіхів і жовтків додайте дракона колір як на фото нижче. Використовуйте ковдри для очей і зубів! Очі можна зробити ще більш реалістичними за допомогою морських водоростей або шматочків листя норі (для суші). Дядько! Реальний дракон.



Поваренок



Десерт у вигляді дракона На жаль, якщо з основними стравами було просто складно, з десертами це не зовсім щільна. Коли я знайшов цей простий, солодкий банановий снек і змія-подібна полуниця, я думав, що це було важкою ідеєю. Але тоді я пам'ятав, що у мене є магазин фонду, який ми не використовували протягом 100 років. Не вдалося знайти причину.

Тому для десерту я обов'язково послужу фруктів, викладених на тарілці у вигляді хропіння китайського дракона. Я також думаю, про яку можна покласти в центрі столу: чорний або білий шоколад? Подруга також дав мені ідею, що там був якийсь клас Dragonfruit — екзотичний, але досить популярний. Назва і форма вписуються на тему 2024, але я бажаю уявити, скільки коштує мені пара кілограмів.

(доб. 3)

Я вибрав курячий дракон обличчя салат і фруктовий фонду. Я навіть можу розкачати пару ролів Green Dragon для себе і моєї дочки. Ми любимо їх так багато! Але як головна м'ясна страва і закуска, я волію щось більше мундану. Я думаю, що курка в вершковому рожевому соусі або соковитій ельдеррію буде просто право.

Перш ніж вибрати основну страву, я запитав, що експерти думають про продукти, які порадують Зелений дерев'яний дракон. Хороша новина – це те, що рептилій любить рибу, м’ясо та птиці. Тільки виходить ніс з консервованих продуктів і напівфабрикатів - в цьому я в твердості з драконом. Я думаю, що є номер на столі для кращих інгредієнтів. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное