Після місяця мама приносить домашні робочі пальто і відварює їх в старомодному вигляді, все буде відмінно, але якось мій чоловік спійманий її робити цю роботу.

У моєму житті все відбулося, але це завжди допомогло, що я можу знайти спільну мову навіть з дуже важкими людьми. Наприклад, з матір'ю, яка має лише одну техніку зв'язку - перемогти вперед, виграти. Я не можу відлякати її для цього. Я не буду тут. І я думав комплексний характер людини, який підняв мене не буде проблемою для мене. Я зустрілася з чоловіком.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я отримую разом з ними індивідуально, але разом ці два люблять кішки і собаки. Бог не дає їм йти один одному, але вони готові розірвати один одного окремо. Соонер або пізніше він пішов, як це: Я думаю, що я мушу для розлучення.

Чи є спосіб виправити складний характер людини, я розповість вам трохи про мами, які я люблю дуже багато. Вона народилася в військовому портовому містечку в дуже бідній родині. Тексти пісень, а це означає: Тоді майже кожен був бідним, він не вважався соромно. Як молодий чоловік, вона впала в любов з моряком - молодший лейтенант підводного човна. Так само як пісня говорить. Але він не запрошував її в маррі, пішов на довгий рейс і був так. Моя мама була вагітна з мене в той час.

Для мене вона повинна викинути школу, а потім піти працювати якомога швидше. Коли я був дуже молодий, мої бабуся дивилися мене, мої рідні мати. А потім мій мама і я пішов, тому що вона знайшла роботу в наступному місті.

До тих пір, як я можу пам'ятати, вона завжди працювала важко. Торгівля супермаркету, очищувач, годинниковик. Я не боявся будь-якої роботи, просто годувати нас і платити за оренду квартиру. Ми не отримали нічого від наших грандіознихпарентів після того, як вони загинули, тому що будинок повністю згорнувся і в той час продаж землі був єдиним правим рішенням.



Я не ходив до університету, відразу після школи я знайшов роботу, щоб допомогти мамі. Ми працюємо разом. Це було трохи простіше, але ми ще не змогли дозволити собі багато. До 30-х років ми вже змінили кілька квартир, оплачених за затишну двокімнатну квартиру, не дуже далеко від центру. Я нарешті вирішив зробити свою освіту, вирушив на вечірні заняття. Мама знайшов ще одну роботу, отримала роботу медсестри в лікарні.

Довгий шлюб: знайомство сина-в-право з матір'ю-в-завдяжем Індрю з'явився в моєму житті. На жаль, я не мав надії одружитися. Природа не подарувала мені ніякої спадщини, і я приймав, що я залишаю стару покоївку. Але доля дав мені можливість знайти своє щастя.

2559699

Несплес Андрій був свого роду, хоча він був дуже суворим. Він негайно попросив мене рухатися, і після того, як він запропонував. В цілому серйозний чоловік. Моя мама була дуже щаслива для мене, але вона не могла дозволити собі двокімнатну квартиру. Я пропоную, щоб допомогти їй з орендою, але вона відмовилася і сказала, що вона буде легше жити в хостелі - не так само само само самотні. Ви не повинні слухатися до неї, ви повинні наполягати самостійно.

А. І., Я був добро життя разом. Він був трохи складно, тому що він був педантом. Усе було строго визначене місце, сніданок, обід і вечеря. Але мені нічого не скаржалось: Я залишила свою роботу, бо Андрій наполягав, перейшов на роботу і навчався.



Непристосувати, що Дестройс Сімейні відносини Почуття прийшла від ніде очікувано. Понад шість місяців пропускаються, так як мама вариться з цілим господинею - потім капелін буде спалювати так, щоб запах на всій вулиці, потім сусід буде вкрасти щось з неї. І мій мама така, що вона не впаде в неї кишеню для слова і не переносить всіх. В кінці вона не мала життя, але постійна війна з сусідами. Вони навіть кладуть кішку зовні, тому що він почав розмітку стін. Моя мама мала шукати його в підвалі за два дні, але знайшов його. Поор Мурзік вдалося протягом цього часу втратити половину волосся і ловити блохи.

Про те, що мій мама залишатися з нами. Я знаю, що це буде означати!

Мама забирає рано вранці і встановлює кілька тривожних годинників. Анім, який працював пізно, не вдалося отримати достатньо сну. І коли прийшов час, щоб отримати вгору, я пішов працювати сердитися і роздратований. Ми намагалися поговорити з мамою, але вона не може зробити нічого іншого - вона не чує добре.



Непристосувати тільки гірше. Як я сказав, що все в будинку було своє місце. І, ймовірно, моя мама могла пам'ятати все, але вона не хотіла це зробити, тому що вона думала, що мій чоловік педантрі був своєрідним психічним захворюванням. Так само неможливо, що все завжди в одному місці, сантиметр на сантиметр.

Очі Андрія розгорнулися, як тільки він знайшов щось неправильне, де він повинен був. Велкро для чищення одягу у ванній кімнаті варто, після чого рушник висушують на акумуляторі, після чого на підвіконні кав'ярні. В результаті я іноді болить за те, що я не можу звикнути до моєї матері.



Остання солома була миттям. Колись місяць, мама приносить її робить додому від роботи, щоб правильно мити. Спочатку промиває, а потім відварює довгий час в старомодному вигляді. Я не знаю нічого. Я дізнався, коли мій чоловік назвав мене під час робочого дня і сказав: «Ваша мама миє її роби в борщу. й

Я навіть попросив мене своїх переваг рано, тому що день мій телефон вибухнув на дві частини - половина від мого чоловіка, половина від моєї мами. Коли я отримав додому, я зрозумів жахи ситуації: якщо я не прийшов, вони боїться.

р.

Звісно, варіння круп - неприємний процес. Пар на весь будинок, запах і роби не в будь-якому місці, але в суп-пансі. Але Андрій дуже різко вчинив: роби зливалися в ванну, а мама вирішила викласти двері. Я не можу стояти цю реакцію і як тільки я там, вона почала упаковку. Вони не можуть обходитися разом. Я спробував пояснити своїм чоловіком, що вона не встигла піти, до якого відповіла Андрея: «Я не піклуюся, навіть якщо вона живе на вулиці зараз. й

Добро, що моя мама знайшла працівника, який бажало би її жити з нею. І це незважаючи на те, що син і дочка-в життів в квартирі. У кішках тримала мене і Андрій до тих пір, це добре, що він не схожий на тварин.



Я не знаю, що робити. Мами дзвонить щодня, cries, каже, що вона не має ідеї, де йти. І я сумний, що мій чоловік не хоче допомогти навіть пенні, так що моя мама могла орендувати квартиру. Найгірше це те, що він забороняє мені це зробити! І я почав думати, можливо, кинути все - одружитися і навчатися, повернутися до роботи і жити з мамою? Я не розумію, що вона знову виготовлялася з усіма її начинками. Що б ви були?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное