Я вирішив здивувати сім'ю аргентинського чоловіка і приготував вініграт для них, хто знав це було поганим рішенням.

Виявляється, що досить важко знайти страву з багатшою історією, ніж простою винайти. Я не мав ідеї, поки я одружився аргентиною. Я колись приготував повну салатну чашу під час збирання з друзями - до кінця вечора салатну чашу було порожнім. Який сюрприз я був, коли я прийшов додому кілька тижнів пізніше, і мій чоловік, намагаючись вразити мене, Googled рецепт цього бурякового салату. Як правильно писати: vinaigrette або vinigret?» Я просто приглушений.



Ми проживали в Німеччині в той час, пішли працювати (відповіли і зустрілися). Я не думав, що мій чоловік і німці хотіли б вигадувати. Я не можу чекати, щоб приїхати до Аргентини, і я подарую цю зовнішню страву на першій сімейній вечері. Але не тут це було: сім'ї з дружини тільки підібрали виделку в салатній чаші. Чому це? Все було цікаво, ніж я думав.

Вініграт або Вініграт: Чому іноземці мають такі складні відносини з нашим улюбленим салатом Звісно, я був глибоко відхилений цим інцидентом на сімейній вечері. Я спробував так важко! Після цього вона не підготувала щось більш універсальним для першої зустрічі. Тепер я пам'ятаю цей випадок з посміханням: після 2 років я знаю, що іноземці їсти віаеритет і які не є.

Я був так зловлений в цій темі, що я не був лаці і затребуваний про історію популярної новорічної страви. Здавалося мені, що його ім'я не було нашого, за кордоном. Він був не дивно, що ніхто не чув його за кордоном. Я був правий про це: ім'я не слов'янського походження.



До XVIII ст. в слов’янській кухні, незважаючи на їх різноманітність, були представлені дуже нудні страви. Овочі подаються окремо і майже змішують з собою. Наші фортепіани були шанувальниками їжі. Продовжуємо до Французької кухні. європейські шеф-кухарі, які прийшли з афарі, трохи магії над вареними овочами, додали пальці до них і назвав отриману страву vinaigrette.

У перекладі назва означає «сух оцту і олії». Станція вінайгретта. А богфат Вініґету вважається Таллірам Антойн Карем - видатна варта, яка була запрошена до імперського суду в Санкт-Петербурзі. Отже, вініграт має Французькі коріння - це лише щітка, французи не знають про це. Але, ймовірно, європейці люблять виненку, закладені на генетичному рівні.



Наприклад, в Німеччині цей салат люблять переважно через буряк. Ви знайдете його в будь-якому супермаркеті, відварений заздалегідь і упакований в вакуумний пакет. Крім того, в регіоні, де був GDR, ця страва більш звична.

У Польщі також люблять буряки, які іноді продають бурякову воду навіть у вендингових машинах. Кава, чай і бурякова вода, такий суп, який також називають борщ. Вони щасливі, і наші коріння близькі.



Але в Аргентині буряк не вигідно. При звичку свого смаку помітно подарує землю, навіть у борщу вона явно відчувалася, тільки ми рідко думаємо про це. Ми любили його, але він багато подорожував і спробував багато страв у своєму житті. Він любить майже все, тільки окрошка не любила його дуже - тим не менш, кефір занадто специфічний для нього.

Наші спортивні друзі з Сполучених Штатів Америки, оцінили винайдену в своєму роді. Вони відзначають, що поєднання продуктів дуже добре для здоров'я і ідеально підходить для спортсменів. Варто відзначити, що буряки вважаються суперпродуктами. На жаль, деякі люди знають, як зробити буряк смачним.



Povarenok Vinaigret в Італії поділилася своїми спостереженнями з хорошим другом, які також пішли працювати, але в Італії. Він каже, що італійці перетворюють свої носи до гінегету і не розуміють, як її їсти. Македонці в повній твердості з італійцями. Ми можемо сказати, що це те, як вони відносяться до майже всіх страв пострадянського простору. Ні Олів'є, ні, особливо, оселедець під пальто вражають їх. Багато хто терифікований: як можна їсти сиру рибу?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони не переносять інновації і сильно прикріплюють до своїх традиційних рецептів. Італійська кухня вважається однією з кращих в світі. Подруга також поділилася пропозицією: «Чи не так, що ви робите вінегет з квасолею? й

Р

Поваренок Говорячи про оселедця. Чи знаєте ви, що вінігрець себе є лише рослинною основою? Що додається до неї ще одна справа. Вініграт готують з м'яса, риби та птиці. Вініграт з оселедцем навіть має свою назву - горіх. Для мене це просто лоза риба під шубою.

Ідея vinaigrette є поєднанням варених і sauerkraut овочів. Сільовані огірки (в деяких випадках вони заміщуються кислою капустою) грають роль. Вони компенсують дуже земляний смак буряків. Але я дивився на Португальську для іншого рішення.

р.

Щоб видалити заземний смак, португальську замочити відварені буряки в апельсиновому соку. Потім його можна запікати або розсипати в салат - після поїлки він стає досить ніжним і ніжним. Тепер я думаю, що ми робимо другу спробу? Можливо, моя родина чоловіка змінить свої думки, якщо я додаю мариновані буряки і горох. Я хотів би зробити цей салат на Новий рік, тому що тут в Аргентині я пропустив нашу кухню.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное