Я повернувся додому, але я не бачив радості в очах рідних, тільки нескінченні очікування.

Хоча батьки думають, Як заробити квартиру Дитина, сина або дочка може мати різну голову. Друзі, любов, вечірки, мрії стати відомим рапером. Кожен має власний. Питання та відповіді Можливо, «дихати», який курсує найближчим часом, просто не хоче будувати своє життя на стандартних візерунках? Може бути, він буде досить зданий житло. Чи краще доглядати за життям, відпочивати, замість того, щоб врятувати своє здоров'я на непотрібних покупках?



Я маю на увазі, дійсно. Не всі, але багато просто не вистачає одного життя. Від реальності, яка встановить їх у правий спосіб. Він навчиться досягти того, що він хоче з власної міцності і розуму. Але для цього потрібно налаштовувати внутрішньо. Надіслати ваші батьківські інстинкти і відштовхувати курча з гнізда. Сучасний світ, хоча жорстокий, але далеко від того, що він був сотні років тому. На найгіршому, кожен може придбати макарошек.

Після моєї поїздки в Італія я дивився на багато речей по-різному. Для себе, для близьких. І найголовніше, ставлення до життя. В іншій країні, просто інший світ, ви не можете покладатися на знання і жити в ритмі, в якому ви прожили до. Ні, я не говорю про солоне повітря і красиве, чисте море. Ось тут, хоча. Я маю на увазі, люди тут більш самодостатні, я думаю. І це робить їх міцними. Я завжди думав, що взаємна допомога була найважливішою.



Мій чоловік і я розлучився, коли наші два сини ще були дуже малими. Після того, як він пішов, я не шкодую про своє рішення другий. Він був міцним, затребуваним і навіть жорстоким чоловіком. Хто знає, як він виявився, якщо я погоджуюсь продовжувати переносити його «немовами». Ми проживали в будинку, тому нічого не втратили. Без дітей не встигли батько. Але що можна зробити про це, краще не допускати.

Хлопці швидко зростали, і до того, як я міг бачити, вони стали стрункими, високими хлопцями. Реальні костюми. Ми всі знаємо один одного, і молоді люди дуже близькі один одному. Так два весілля були буквально рік. Я був дуже щасливим, але моя радість не продовжила. Після того, як все-таки сталося, що мій брат і дружини оселилися в моєму будинку. Що ви хочете, 4 кімнати, простір, здається, достатньо. Але тут атмосфера. Охорона.



Якщо сини, як і раніше, виконували свої обов'язки: пішли працювати, робили будинок. Не знаю, що робити дочку. Вони не знали, як варити, яка зараз досить поширена серед юних дівчат. Вони не хочуть чистити. Вони почали сперечатися один з одним, тому що навіть скандали прийшли. Хто буде робити страви, січ або Валя? Я завжди промив після себе, або мені довелося.

У зв'язку з цими проблемами я вирішив залишити. Нехай сини вирішують свої питання своїми дружинами, це їх життя. Я провів кілька місяців навчання мови, збираючи необхідну інформацію. Я провів останні гроші на квитки і зліва. На останню ніч, коли я побачила мене, я навіть побачила, як дочка-в-в-в-одному зустрінеться один з одним в радості. Я думаю, що я був тим, хто всесердя. Ну, можливо, так.

р.

У п'ять років в іноземній країні я не зробив другу. Я не мав жодного ворога. Звичайно я зробив. Але так само, як це, запитайте, як це відбувається або обговорити погода. Що робити? Мій план був придбати квартиру. Я не знаю, чому мені потрібно, бо, як я сказав, я мав власний будинок. Але, ви бачите, він був вже більш дивним, ніж шахта, щоб бути чесним. Я просто вийшов з неї. Не можна зробити це з квартирою.

Я повернувся додому. Дуже приємно бачити своїх дітей, які вже давали мені онуки. Побачити дітей на екрані телефону є одним. Займіть їх в руки і почуйте їх. Це, ви знаєте, різні. Але я не можу відходити від очей доньки. Не змінився. Я не бачив радості в очах, просто чекав. "О, що ви приносите нам? Хочеться провести тиждень в квартирі, де ви зупинилися. Я хотів би бачити місцевий пляж...



У будь-якому випадку я купила квартиру для себе. Я збираю команду, щоб зробити ремонт, я шукав, і я почав жити в будинку. Ну, принаймні я можу зробити домовленості з синами для кімнати. Довгий час, бо незабаром ми доїхали. Але дочки-в-прави скористалися ситуацією в цьому випадку. По суті, вони підказали, що так як я був так успішним, це буде приємно для мене, щоб зробити покупки разом. Ви знаєте, я зараз реальна багата людина.

Зробивши впевненість, що ремонт був зроблений добре, я кинувся купити квиток назад. Моя онука, але постійний тиск своїх мам поїхав мені божевільний. Вони навіть постаралися знайти серед себе, які могли б жити в моїй квартирі. Ну, ще не так. Але потім я швидко заспокоїв їх: квартира буде жити орендарів і ніхто інший. Площа хороша, нова модернізація. Чудовий бонус, який кожен місяць приємно здухається на моїй картці. Немає способу.

На даний момент, я працюю тільки для того, щоб отримати гроші на майбутнє. Я відчуваю, що я все ще маю міцність, але я спробую не переробити занадто багато. Отже, щоб говорити, створення безпеки подушки. Ми рідко спілкуємося з нашими синами: вони завжди зайняті і, відверто, я вже позбавлявся від них. Дорослі, деякі незнайомці. Дочка-в-замовити частіше, але не доглядати за тим, що вони хочуть. Тільки працює один спосіб. "Купити цю сукню, надішлувати її над ним." Я не маю нічого спільного.



Стоп жити для інших. А що, вони вашої сім'ї? Нема причин, щоб бути їх слугою. Вони повертаються на ноги, вони будуть працювати. У них є вітальня, руки і ноги теж. Дочка-в-право, як з них, не вдарив пальцю в усі часи І сини з цим тонкі. Так мені подобається. Вони є молодими та їхніми онуками. Вони будуть старшими і розуміють, що таке життя. Але це не буде моє завдання, я не хочу його. Мапа Я стала міцною людиною тут за кордоном. Але особисто я думаю, що це право вирізати пуповинний шнур і дати його йти. В іншому випадку, коли ви починаєте жити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное