До свята я вирішив влаштувати загальне очищення, коли я прийшов до комбінезон, я знайшов старий чоловічий шарф там, скільки спогадів в ньому.

Розглянуто хороший знак напередодні свята, щоб зняти зайвий ярус з будинку. Так як вільний час завжди обмежений, я хотів підготуватися до Різдва заздалегідь. Перше, що я вирішив зробити було безкоштовним переповненим комбінезоном і запустив його вміст на ліжко. На самому дні я знайшов чоловічий зимовий шарф червоний. Ймовірно, це високий час, щоб відкинути його, але рука не піднімається: Я тримую це, як пам'ять мого батька.



Instagram Сьогодні Редакція "Сайт" Я занурю в приємну ностальгію з вами.

Цей чоловічий зимовий шарф один раз належить до мого даду. Його мати дав йому сюрприз на день народження і подарував йому теплу річ, що кожна людина в Радянському Союзі мріяла. Важко уявити, з якою складністю вдалося «забудити» такий модний при цьому аксесуар імпортного виробництва. Тепер такі моделі не носяться, але тоді я навіть не міг уявити собі мій батько без мохеру.

доб. 2

Instagram я обережно торкнувся палі і доторкнувся мій щік до шарфа. Він все ще не теплим і не так, як я думав, що він був, коли я був дитиною. Можливо, мій батько негострий шубляв був обманом в той час, і я блюв все на вовні. Я пам'ятаю мій dad picking мене вгору на ходу і просити, якщо я був холодним. Негативно і призначене для розбиття рук. Але мій батько тільки притискав мене ближче до мого широкого грудей і спробував зігріти мене зі своїм теплом. Для другого з'ясував, що шерсть все ще зберігає непристойний аромат кологені Дад. У мене була хвиля спогадів. Це був так, що я був трохи безтурботною дівчиною.



Уявляння мимовільно почали відновлювати образ рідної людини. Моя тато завжди здавалася як найсильніший і найкрасивіший дядько я знав. Хоча в появі він не сильно відрізняється від більшості батьків, тому що в останні минулі чоловіки не можуть похвалитися великим різноманіттям нарядів. У холодному сезоні радянські попи виглядали типово: пальто з детадним коміром, мускатною шапкою і варіабельним індійським шарфом на грудях. Для визнання родича в натовпі, потрібно було подивитися на обличчя, бо часто згубилися з одягом.



Тим не менш, іноді на вулиці ви можете побачити натуральні хутряні шути, засмаги і норки. Розширювальний шармовий одяг зношений переважно багатими посадовими особами і режисерами, адже звичайні громадяни не змогли дозволити собі. Барвисті чоловічі зимові шарфи - єдине, що об'єднує сильніший секс в радянських часів.



Кольорова гамма вовняних виробів була анімована вузькими смужками, які іноді контрастують з основним тоном. На шарфах не було ніяких складних східних візерунків, оскільки вони спочатку призначені для чоловіків. Але так як жінки теж хотіли бути красивими, вони почали спробувати теплі речі для себе. Виявилося, що жіноча мохер також виглядає чудово. Навіть сьогодні деякі літні модниці можуть знайти пару яскравих шарфів старого зразка. Мода це циклічна і швидше за все, що ці речі знову прийдуть в руки.



Я сидю м'яко заспокійливий шарф протягом тривалого часу, якщо я не турбувати кішки. Помітили про те, що ніжність, яку я клала до палітру «алєн» і був ревнощим. Мій улюблений стрибнув в мій ляпас і покласти голову під пальмою. Отримала свою порцію турбот, на подушці натяжку натяжна Мурка. Тим не менш, я ретельно складаю чоловічу зимову шарф і поклав її назад в ящик. Я сподіваюся, що він все ще добре. Я завжди можу викинути хорошу річ. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное