На нашому ювілейному весіллі мій чоловік і я вирішив мати невелику вечірку в домашніх умовах, все було добре до тих пір, поки мій мати-в-завдявся нам свій подарунок.

Як це може бути? привітання? Одруження триває цілий рік, тому, з одного боку, це дійсно хороша причина привітати молоді. Але на іншому... Вони, ймовірно, віддаваються довше? Однак, якщо сім'я вирішила відсвяткувати значну дату з гостями, а не в компанії один одного, необхідно поводитися відповідно. Приїжджайте з подарунком, ретельно обравши слова. В іншому випадку, немає способу.

р.

Але люди старшого віку, як правило, можуть мати власні думки на таких урочистостях. Не дивлячись на те, що це набагато простіше. Ви можете відсвяткувати щось і провести час в нозі. Молодь, що я можу отримати? Аніверсарі не здивовані або, крім того, здивують, що улюблений бабуся не відреагує на таку «ініверсарію». Проведемо 5-10 років разом і подивимося, що відбувається. Час поставить все на своєму місці.

Мій чоловік і я почав жити з матір'ю після весілля. Це сталося. Зняти квартиру було дуже складно: Я працюю в касі банку, і Коля отримує невелику зарплату, працюючи в виробництві. Тим не менш, ми вирішили відсвяткувати створення нашої сім'ї, примхати без занадто багато шику. Там були гості, торт, шампанське. Але, дійсно, ми просто приготували себе, тому нам вдалося зберегти на зайвих речах. Бюджет, але смачно.

І мій мама-в-одному має двокімнатну квартиру. І навіть перед цим було три кімнати, тільки раз їх сім'я вирішила позбутися від однієї стіни і таким чином розширити житлову площу. Так, ми оселилися разом у великій кімнаті, а Вера Ігорівна відпочивала. Але не існує проблем з цим і до теперішнього часу. Квартира приємно, товсті стіни, тому ми не слухаємо один одному і не заважаємо один одному. І в цілому, мама-в-завдяки – чудова жінка, але з власними «повагами».



Ви знаєте, що вона не зовсім старе, ні. Але її звичаї дають їй людину точно, що старий темп. Якщо я думав, що я можу врятувати гроші, то мій мама-в-право є справжнім професіоналом. І не страшно, навіть з надлишками. Я просто даю вам кілька прикладів. Вона писав магазини в її блокноті, які продають знижки на різні дні. Звичайно, через термін зберігання виробу. Що незабаром слід відкинути, продається на деякий відсоток дешевше, ніж оригінальна ціна.

Це скарби. Вера Ігорівна купує з великим задоволенням. Сир бавовни, банани, випічка. І найголовніше, не можна зупинити. Мій чоловік і я часто даю гроші, щоб піти в магазин, але запитати щось менш специфічне. І в результаті потрібно їсти 2 кілограми того ж чорного банана, які вже виглядають більше, як желе, ніж повноплодові. В результаті вони просто повинні викинути. Ми не можемо поглинати всі ці гастрономічні фільтри, і навіть в таких кількостях.

Крім того, мати-в-завдяки не розгубиться і затримка. «Три три дні пройшли. Не помітайте. Але дата нічого не встановлюється. Звичайно, можна їсти, наприклад, печиво і навіть не розуміти, що він має довгий застій. Але ваше тіло буде розуміти. І так, трохи потроху, ви будете отруювати себе за свої гроші.



І більше. Мама Colina має звичку прогулянку з цими торговими сумками. Вона не схожа на торговий пакет. Ще одне, щоб начинити в кишенях з десятком крамбованих, іржавних сумок і піти по половині міста з ними в пошуках дешевих товарів. Так, вона економить на перевезення, теж, пенсіонер. Але чому ці пакети і де вона збирається, за умови, що вона не купує їх в принципі, вона залишається загадкою мені.

В цілому, ми не маємо скарг про один одного. Я готую після роботи і мій мати-в-право допомагає мені. Я також бере участь в очищенні її кімнати при необхідності. Ми можемо сказати, що, в цілому, ми стали друзями, як мати-в-завдання і дочка-в-завдяки можуть зробити друзів на всіх. І Коля бачить, що ми добре робимо в цьому плані. Але це її щастя або щось. Можливо, це пов'язано з віком і небажанням витрачати гроші. Що я розумію, правильно?



Так це рік. Я думав, що принаймні 7 місяців ми залишимо квартиру Вери Ігоревни. Але реальність, як завжди, не те, що я уявляв його. Здається, що ви не купуєте себе нічого, ви намагаєтеся зберегти і в цілому, ви намагаєтеся сформувати сімейний бюджет, але насправді ви не можете врятувати нічого. Тексти пісень, а це означає: І життя проходить вам, як ви не намагаєтеся бути. Не лікуйте нас, навпаки, вона щаслива, що її син з нею. Він каже, що кожен звик жити так і нічого.

Тексти пісень, а це означає: Але це просто змушує мене відчувати себе погано. Багато наших друзів орендувати окрему квартиру або жити самостійно. І мене і Коля... Свята річниця весілля вирішила першу в кав'ярні по сусідству, але потім думав і переніс свято додому. Наш номер. У нас є лише кілька гостей, і одна пара мала дитину, тому вони обов'язково будуть спокійні. Це свого роду вітання на весілля.



Ми одягнені красиво, що день і встановлюємо хороший стіл. Я приготував деякі страви з матір'ю, і ми замовили деякі. Знову господарське, але не страшне. Головне - зібрати, відсвяткувати і спробувати зробити наступний рік краще для нашої маленької сім'ї. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Найкраща з усіх є теплим побажанням серця та конвертом з грошима. Ми вирішили відпочити.

Так виявилося, що гості привітали, сказали приємні настої, в цілому, поведіли в найбільш підходящий спосіб. Що ти думаєш, і я дав йому? Гроші, що на фермі, можливо, нічого на всіх? Про нас Вона дала нам великий, змащений горщик. Величезний, старий грошима дерево. Але це ще не точка. Я знаю, де вона отримала. Подруга, яка живе в квартирі з іншої сторони будинку. Але це не все. Це місце, яке використовується для входу. Я був там, коли в перші дні руху, я перемішував вхід. А потім я помітив це "розумний" завод.

Р

Але чому? Ви можете просто придумати про те, що це буде. Чому нам потрібен величезний, злегка розтріскований горщик і це величезний непорозуміння? Привітання з весіллям! Не квіти з кладовища, спасибі. Я посміхався і прийняв подарунок. Але тепер я просто не можу подивитися на нього. У кутку, за завісу. Коля просто сміється і переводить все в жарт. Я не смішний. Ви думаєте, що це було через свого віку, який зробив це рішення або, можливо, ми повинні піти до лікаря? Я не знаю, що це буде на другий ювілей весілля? Сумка сумок або ящика макароні з 1998 року? Як кажуть, почекайте, див.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное