Коли потрібно лікувати дом молоком, щоб він любив вас, а речі в будинку перестали зникнути.

Зима наповнена не тільки новорічними святами. Не варто забувати про істоти, які живуть біля нас. Ми не бачимо їх, але завжди відчуваємо їх присутність. Стародавні слов’яни були дуже поважними для побутових істот. А серед різних свят був особливий день - ласощі будинку. Хто вони і що їх купити? Редактори розповідають про це сьогодні. "Сайт"



Будинок є давньою міфічною істотою, яка живе в кожному будинку. Наші предки дуже поважні в цьому будинку. Від свого настрою залежить гармонія в будинку і здоров'я його мешканців. Якщо справи почали зникнути в будинок, об'єкти впав - це означалося, що будинок незадоволений чимось. Попри те, що будинок почав заплутати своїх власників в нічний час або страшне захворювання прийшов до сімейства.



Після цього прибули спеціальні дні в рік, коли будинок влаштували святкові дні. До нас приєдналися лише кілька таких днів. У зв'язку з постійним зміною календарів багато дат перемішали, але ми змогли відновити кілька з них. Одна з цих дат буде 28 січня. Після новорічних свят і розваг, час подумати про благополуччя атмосфери в домашніх умовах. У цей день будинок необхідно залити чашу молока і покласти ласощі у вигляді пряників або печива. Головна дуже велика солодка і коханка молока.



Ще один день домашнього молока 24 листопада. Особливо холодно в цей час року, і будинок відповідальний за вогнище. У давні часи його головна звичаї була плита, за якою він ховався протягом дня. Але вночі він вийшов з свого притулку і прогулявся по будинку, як справжній власник. Домогосподарки, звичайно, кладуть чашу молока біля плити, щоб будинок міг бачити ласощі.



Хто є госпітальником і глухим. Іноді він буде грати з чимось і приховати його в відокремленому місці. А потім власники, які шукають це. І потрібно лише сказати, що вирощені слова і покласти смачну річ на обмін, так як справа відразу утворюється на своєму місці. Ви зробили це, перш ніж, не ви? Будинок, в якому будинок живе завжди захищений від крадіжки та інших неприємностей. Нерідко це його поведінка вказує на те, що незабаром зламається або вже зламався.



Мій найкращий друг завжди був котом. У давні часи вони прогріваються разом біля плити, а вночі вони грали. Кіт завжди був захватом повідомлень від домашніхвласників. Ось чому кішка завжди вперше запускається в новому будинку. Митця вуса було знайти господиня і зробити друзів з ним. І якщо кішка почала своє спина, то будинок в будинку нещастя з чимось. Тоді, перш за все, нові власники будинку повинні залишити ласощі до будинку.



Для лікування будинку обов'язково виділяють окрему пластину. Він повинен бути чистим і струганим, інакше торець будинку буде відхилений. Коли ви залишаєте ласощі для будинку, скажете ці слова три рази: «Майстер-фатер, Домова, від мене (просити ім'я) береться ласощі як знак поваги». Пити і їсти, погуляти мене і сім'ї. Захист від молочних неприємностей і захворювань, допомагають жити в достатку. Будинок не схожий на карелі і скандали. Коли будинок звучить голосно сміх і тихих розмов, будинок готовий служити своїм власникам назавжди.

Отже, ви можете залишити ласощі для вашого власника в будинку сьогодні і не чекати особливої дати. Ви вірите в існування будинку? Пишіть коментарю, що ваша історія зустрічі таємничий гостинний будинок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное