Для чого навчені досвідом господині розкладають лаврове листя по батареях і яку користь це приносить

«Лавровий листок у домашніх умовах — річ незамінна!» — промовила подруга і кинула в кошик десять пачок. «Навіщо тобі стільки?!» — здивувалася я й пошкодувала про сказане, бо на зворотному шляху із супермаркету довелося вислухати цілу «лекцію» про користь цієї спеції для людського організму. Якщо деякі народні методи застосування лавра здалися мені абсурдними, інші викликали неприхований інтерес.



Виявилося, що моя приятелька давно використовує лавровий листок у домашніх умовах не лише на кухні. Подружка знайшла йому застосування в народній медицині, магічних ритуалах, догляді за зовнішністю та побутом.

Лавровий лист у домашніх умовах У першу чергу лавровий лист — це криниця корисних речовин. Якщо регулярно додавати спецію до страв, то підвищується імунітет, покращується травлення та нормалізується тиск. Приправа з лаврового листа активізує обмін речовин та сприяє зниженню ваги природним шляхом.

Лавровий лист допомагає при лікуванні простудних захворювань. Для цього потрібно жменю листя кинути в сотейник і залити окропом. Коли спеція настоїться кілька хвилин, слід подихати над нею, накрившись рушником. Настоянку з лаврового листя п'ють при сухому кашлі.



Peels Відваром з цієї приправи полощуть хворе горло та запалені ясна. З відвару лаврового листя роблять ванни для ніг. Ця процедура допомагає боротися з грибковими інфекціями. Примочки з лаврового відвару пом'якшують подразнення шкіри та знімають алергічне почервоніння.



Догляд за шкірою та волоссям
  1. Відвари та настойки з лаврового листя в домашніх умовах додають у натирання, маски, тоніки та ополіскувачі для волосся.
  2. Настоянку з приправи можна застосовувати як тонік та маску для шкіри.
  3. З лаврової настойки роблять лід для омолоджувальних процедур. На літр окропу потрібно взяти 10 аркушів і дати настоятися кілька годин. Потім рідину розливають формочками і заморожують.





Аромат лавра приховує неприємні запахи і використовується в ароматерапії. Якщо хочете позбавитися неприємного запаху з рота, необхідно пожувати кілька хвилин лавровий листок.

Щоб прибрати сторонній запах у кімнаті до приходу гостей, достатньо підпалити кілька лаврових листів і обкурити ними приміщення. Взимку рекомендується розкладати лаврові листи на батареях. Пряний аромат, що виділяється спецією, пошириться по кімнаті та наповнить її свіжістю та спокоєм.



Лавровий лист у домашніх умовах і в магії Щоб у гаманці водилися гроші, туди слід покласти лавровий лист і сказати тричі: «Кладу лавровий листок, щоб грошей було на користь!» Від чорної заздрості та пристріту слід носити в кишені три листи. Якщо повісити біля входу лавровий вінок, то він служитиме як оберег від темних сил.



В очікуванні хороших новин у вітальні ставили димне листя лавра. Жменю лаврових листів збирають у мішечок і засовують під подушку, щоб спати спокійно та бачити гарні сни.

Отримана інформація змусила мене замислитись. Оскільки ця приправа коштує дешево, гріх було не скористатися порадами вірної подруги. Тому перше, що я зробила після повернення додому, засунула лавровий листочок у новий гаманець.

Категории

Смотрите также