З мого 70-го дня народження, я відчуваю себе повністю самотньою з сином живим, все тому що я не отримую разом з дочкою-в-правом.

Моя історія не є особливою, але це не робить мене простіше. Я чув про цю ситуацію так багато разів, але я не думав, що я ставив себе. Як мій сьомий день народження підходи, я почав усвідомити, що життя захоплюється пальцями. І це навіть про своє здоров’я – Я пощастив з цим. Ні, я говорю про єдиний жіночий криз, який я зараз. Мій чоловік помер два і півтора роки тому, він був 11 років старше мене. Серцевий напад. І тепер я повністю самотній перед живим сином, який зараз, здається, нічого не за мене. Все, що я ніколи не отримав разом з братом-в-правом.



Unsplash Єдиний жіночий криз Я частую мій біль так, що інші мами не повторюють мої помилки. Я розумію, що це мій недолік. Коли я зрозумів, що я був мертвий кінець, він був занадто пізно.

Мій чоловік і я не дуже близько, особливо за останні 5 років шлюбу. Його характер не був цукром, а на тлі захворювання став повністю нестерпним. Але тепер я розумію, що ми ніколи не були нудними. Ми завжди були зайняті нашими бортами, тому ми рідко побачили наш син. Він був повністю з пам'ятки, як тільки він одружився.

р.

Коли близнюки вийшли уздовж, я відчував більше, ніж коли-небудь. Я пішов, щоб побачити дівчат регулярно, я просто мав викликати! В основному мій син. Він і його донька-в-завдяки люблять відпочивати разом у вихідні дні. Друзі мають весілля, корпоратив, відпочинок, дату. Я дуже розумію, і я був дуже щасливим.

Що робити, якщо є вегетаріанська в сім'ї

Непристосувати тільки Я не завжди розумію, як працюють відносини. Це те, що мій дочок-в-право – вегетаріанський, і все відроджує навколо цього. Не думайте про це, я з ним, але все має межі. В будинку немає м'яса або курки. Тільки риба, яйця і сир (разом не реальний, соєвий). Моя донька-в-права не їсть цього, але вона була важкою для сина, щоб перейти до такої дієти. Не кажучи вже про онуки!

Звісно, коли я залишився з дітьми, я готувався теж. Я зварився з чим був в холодильнику. Одного разу я вирішив мати серйозну розмову. Дівчата дуже тонкі для свого віку, з апетитом їсти тільки пасту і сир. Дочка-в-право, хоча вона має план повного харчування, але онуки не люблять її на всіх. Ви знаєте, як діти відносяться до риби, варених овочів і бобових культур.



Неспішний вдарив їй жорсткий, і вона натякала, що коли вона варила, дівчата ate все чисто. Може бути, можливо, я не дуже добре на ньому. Але я ще думаю, що зростаюче тіло потребує більше білка. Син був німим і сказав нічого.

Сімейні спори

З тих пір, як і раніше, наші відносини повністю погіршилися. Все, що я не можу дізнатися, як це було можливо. Ми пропонуємо широкий вибір продуктів харчування. Але це діти, діти не розуміють цього. Я колись приніс їм цукерки останнього Різдва. У картонній подарунковій коробці є ще різноманітні солодощі: карамель, желе, нугат, вафлі, шоколад. Так дочка-в-завдяки прокинув їх. Я приніс шкідливі цукерки з пальмовим маслом і хімічними речовинами.

В результаті ми мали велику боротьбу, і я попросив не заважати своє життя своїм порадам. У онуках вже виросли, і не потрібно сидіти з ними. І я був забутий...



Тоді мій чоловік загинув і я був повністю самотній в моїй величезній трикімнатній квартирі. Син більше не викликає, ймовірно, його дочка-в-прави заборонили йому для ідеологічних причин. Я спробував зв'язатися з нею, але вона ігнорувала всі мої запрошення. Побачила мене, що я звернув своє ставлення до вегетаріанців. Більш конкретно, пескатари. Тексти пісень, а це означає: Я ніколи не чув слово, як це раніше!

Я не знаю, чому це важко для мене зараз. Я втратив сина, або тому що я не бачу своїх улюблених онуків. Я маю право? Я не знаю, я просто роблю те, що я навчився. Може бути я дійсно неправильно. В кінці дідівці здорові і щасливі, син дуже спортивний і підіймається, а дочка-в-завдя – погляд. В той час як мій лікар радить відмовитися від жиру і смаженого.



Я не хочу, щоб я привітав мене. Моє серце - це круто! Я готовий покластися з новимисмаженими дієтами і тим, що мій дочка-в-завдяки мені здається. Я хочу, щоб він був однаковим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное