До того, як я одружився, батько запросив мене до бару, а потім я дізнався одну неприємну правду про нашу сім'ю.

І ви знаєте, Який син подруги?? Це право, завжди краще, ніж ви. Так сталося, що багато жінок, щоб мотивувати своїх дітей, приходять з деякими казковими однолітками, які роблять все ідеально. Ви отримуєте B? І ось Тітка Свєта син. Ви отримали ліцензію? Але син Любаша вже давно на «Мерце» приводи, принаймні рік і половина молодша, ніж ви. Ну і так далі. Будь-який, хто в контакті знає.



Насправді цей підхід, звичайно, не може мотивувати багато. Це досить дратує і викликає ваші власні здібності і здібності. Але цей старий метод працював, коли люди були дуже різними. Зараз психологія молодих людей дуже відрізняється. Підтримка потрібна для мотивації... Для чогось старшого покоління, проте, речі залишилися однаковими. Що таке, як зачепити дитину? Слабкий. Для того, щоб він став академічним.

Як дитина, батьки серйозно хотіли зробити мене найкращою версією себе. Я не дівчина, я пам'ятаю, що час з тремтінням. Поки я був у старшій школі, після школи я мав майже не вільний час. Постійно були деякі кола, додаткові уроки мов, фізика, математика. Програма для п'ятих сортів. Тепер я розумію, як це божевільний, але як дитина я не мав вибору, але щоб відвідати такі класи, поки мої друзі ходили ходьба або ходьба м'яча.

Для консолідації «сухий» батько часто встановив мене як приклад хлопчика, батьки яких були друзями з шахтою. Він добре навчався і був феноменальним спортсменом. Вони не сказали нічого про нього. Короткий, ідеальний. Але вже в класі вісім, я впевнено припускав, що ці розмови були лише ще одним батьківським святом. Вони, ймовірно, скажуть йому те саме про мене. І коли ми зустрілися з людиною, я змогла бачити себе. Зустріч була випадковою, але вимовляючи його ім'я та його інтерес до батька, це здавалося мені.

Я ніколи не бачив, що хлопець знову, і я припинив мислення про нього. Тоді я вирощував і не збираю речі, мами і тато, намагаючись висадити. Але незважаючи на те, що я закінчив інститут, ім'я Вадима часто попсувала розмови в нашому будинку. І найчастіше це його батько, який його використовували, хоча його матір був знецілений. Я не звернув увагу, що це був як сімейний жарт до мене. Як довести або вираз.



Він був тільки до мого шлюбу, що мій тато розкрив цей секрет мені. Він запросив мене до бару, бо його стандарти я був досить старий, щоб поговорити на одному рівні. Ми збираємо на стіл і замовляємо більше. Атмосфера була теплою і моє батьківство поплавила трохи. Зрозуміло, що він довго замислювався і нарешті хотів сказати щось важливе. Він був дуже різноманітним предметом, тому його історія прийшла як удар до мене.

Виявилося, що «перфект» і «перфект». Вадим - мій напівбротер. Так, як Дад. Я не хочу, щоб зробити речі складними і представити нам офіційно, але зараз, що я був про одруження, я отримав честь. Він нормальний хлопець, як мені. Не продигія дитини, ніщо. Але той факт, що він був мій брат, покинув мене. Після зустрічі з батьком я думав довгий час, слід ближче до нього або слід залишити все, як це?



Але Марина, мій ф'янце, раджу мене залишити цю думку ще раз. Щоправда, де міг би Це найважливіший день життя і любові. Це має бути найважливішим! Я зустрілася зі своїми порадами і просто вибирав думати про щось інше. Весілля, до речі, добре пішли. Немає укусу, немає удару. Моя дружина і я переїхав в окрему квартиру, я пішов про мій бізнес і тільки іноді пам'ятав, що мій батько сказав мені.

І взяв час, щоб поговорити з батьками, і ми мали гарну розмову. В цілому нічого не сподобалося, що в цій ситуації. Ну, мій тато був одружений двічі. Вадим був сином від свого першого шлюбу, що це ціла історія. Вони погодилися з першою дружиною Не хочу, щоб хлопець спілкувався з батьком, так як він може заважати стосунки з новим чоловіком. А батько часто запам'ятав свою першу дитину і захотів нам стати кращими на те, що ми робили.

Я вирішив, що я можу зробити без нових родичів, особливо з того, що я сам мав справу. Робота, побутові хори, життя в цілому. Я хочу бути єдиною дитиною в сім'ї. Хто знає, що він чоловік, це Вадим? У мене було достатньо друзів без нього. Моя дружина була дуже відповідальною, навіть якщо я змінив мій розум. І я просто вирішив повернути цю сторінку, не повернувшись до неї в майбутньому.



Через два роки я став батьком себе. Марина і я мав дочку, що мій бабуся любила дуже багато. Але було одна проблема. Дад, як він був старшим, він не був себе. Він був неоднорідним протягом періоду, дня або двох. Вона була як хвиля. Але після цього він пішов повністю. Тепер він не міг спілкуватися з матір'ю на тиждень. Не кажучи вже про все, просто заблокувати себе і витрачаючи вільний час перед телевізором.

Я знаходився в одному з таких випадків, як моя дружина і я відвідував своїх батьків. Мама швидко встановлюємо таблицю і пішов, щоб грати з її бабуся. Моя дружина допомогла, і я пішов до мого батька. Він сидить там самотньою, і він був чітким від свого вигляду, що він не був готовий до приїзду гостей. Не менш морально. Слово для слова, ми почали боротьбу над чимось. Я не хочу ніяких скандалів, але мій батько завжди знав, як зробити сцену. Професіонал в цьому.

Габаритний зображення

Коли таблиця була встановлена і ми були названі сидіти, попе бажали говорити. З’ясував, що він довгий час був проголошений на питання Вадима, мій напівбротер. Неважливо, що було прийнято рішення з матір'ю, хлопець був невірним, згідно з татом. Ось чому мій батько хоче успадкувати його так, щоб все було справедливо. Половина нашого сімейного будинку необхідно переписати. Період. Дад не хотів нічого сказати. Я був безшумним, і ми витратили відпочивати, якби нічого не сталося.

Але тепер, що мій дад отримував юриста, щоб отримати все право, я почав мати свої сумніви. Чи нормально їх сім'я не вписує мене в будь-які заповіти? У будь-якому випадку, цей Вадим ніколи не жив тут. Тепер він отримав половину? Яка радість?



Хоча Марина заспокоює мене вниз, кажуть, що вона ще може змінити сто разів, я особисто не впевнений в цьому. Він виходить, що мій син, не мій мама, але мій дад друг, взяв половину мого дому. Я тільки бачив його один раз. Я ще не вірю. Але я нічого не можу змінити. Ви просто повинні тримати життя, як це нормально. Або якщо я не, в один момент «красивий».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное